Jump to content

Alarm do Legacy jak podłączyć?

krychoj

Recommended Posts

Chce zalożyć alarm z pilotami.

Po co Ci alarm?

Chyba, że dla wygody otwierania centralnego zamka z pilota, bo napisałeś, że masz zepsuty.

Jeśli chcesz mieć ochronę przed kradzieżą to lepiej pomyśleć nad innym zabezpieczeniem.

Ja miałem dokładany alarm w swoim OBK i musiałem go wywalić bo mi raz na jakiś czas podczas jazdy odłączał zapłon i silnik gasł, a ja, jak burak czerwony stałem na środku drogi z wyjącą syreną i migającymi awaryjnymi :oops:

Zgadza się chcę dla wygody.Otwieać z pilota.A przy okazji alarm.Mam już doswiadczenia z moim cc700.Ze wszystkich stron jest "poobgryzany"(nawet ktoś mi na dachu tańcował).Więc taki alarm choć trochę odstraszy.

Z tego co się orientuję to każdy alarm ma "przewód awaryjny",który Ty wiesz gdzie jest ukryty.W razie uszkodzenia centralki zwierasz do masy,odłącza centralkę i jedziesz dalej.A immobilajzera nie będe zakładał,bo po co-mam w kluczyku.

Z tego co się orientuję to każdy alarm ma "przewód awaryjny",który Ty wiesz gdzie jest ukryty.

U mnie padł jakiś przekaźnik i wciskanie przewodu, czy przycisków nic nie dawało a syrena miała osobne zasilanie i wyła ze 3h zanim padła :roll:

A przy okazji alarm.Mam już doswiadczenia z moim cc700.Ze wszystkich stron jest "poobgryzany"(nawet ktoś mi na dachu tańcował).Więc taki alarm choć trochę odstraszy.

Idiota skaczący po samochodzie nie przestraszy się nawet stojącego z boku policjanta ;)

A immobilajzera nie będe zakładał,bo po co-mam w kluczyku.

Ja Ci nic nie napisałem o zakładaniu immobilajzera bo teraz nawet w seicento montują w standardzie.

A tak przy okazji zapytam, będziesz zakładał alarm z jakimś czujnikami wstrząsowymi?

• 2 weeks later...