Skocz do zawartości

gdzie serwisowac-Łódź


pachol83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno zakupiłem Legacy 2.0 kombi aut. rocznik 2007.Autko ma niecałe 30 tysięcy przebiegu i jest w bardzo dobrym stanie, chciałbym aby pozostało tak jak najdłużej ale mam problem z serwisem. Z tego co czytałem łodzkie ASO mają różne opinie a mnie zależy na fachowej,rzetelnej a przede wszystkim uczciwej obsłudze, niekonieczne taniej.

Może ktoś z forumowiczów z okolicy Łodzi ma kogoś zaufanego?

 

Z góry dzięki za sugestie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja również jestem z Łodzi i posiadam Legacy kombi 2006 2.0 at i mam ten sam dylemat.Generalnie jeśli chodzi o sprawy czysto eksploatacyjne typu olej,filtry, klocki, to ja powierzam swoją BESTIE w w warsztacie "OBZUN" na ul. Krzemienieckiej 2 gdzie generalnie specjalizują się w naprawach Toyoty ale naprawiają wszystkie japońce. Nie są bardzo drodzy i potrafią dużo rzeczy naprawić. Jednak gdy będę musiał regulować luz zaworowy przy moim zagazowanym silniku to zrobię to w ASO gdyż u nich trochę bym się bał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego serwisuje tu :mrgreen:

http://www.autohaus-juraszczyk.de/

ale to tylko dlatego że to znajomy mojego Ojca i raz w roku do nich jadę na tydzień czasu w odwiedziny i w między czasie mi wszystko z autkiem robią :mrgreen:

 

ale co do serwisowania w łodzi to jakieś drobne naprawy bierzące typu wymiana szpilki czy wymiana łozyska w kole to robie w serwisie nieautoryzowanym u znajomego bo do ASO w Polsce nie mam zaufania :evil: i wole na przeglądy okresowe jechać do niemiec , i nie mówie tego ot tak sobie tylko z autopsji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem z Łodzi i posiadam Legacy kombi 2006 2.0 at i mam ten sam dylemat.Generalnie jeśli chodzi o sprawy czysto eksploatacyjne typu olej,filtry, klocki, to ja powierzam swoją BESTIE w w warsztacie "OBZUN" na ul. Krzemienieckiej 2 gdzie generalnie specjalizują się w naprawach Toyoty ale naprawiają wszystkie japońce. Nie są bardzo drodzy i potrafią dużo rzeczy naprawić. Jednak gdy będę musiał regulować luz zaworowy przy moim zagazowanym silniku to zrobię to w ASO gdyż u nich trochę bym się bał.

 

 

ile łodzkie ASO liczy sobie za regulacje zaworow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...