Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Udanego spotu... Niestety dziś nie dałem rady ... Udanego wieczorowego bulgotania ...

Szkoda.. jakieś ryzyko zawsze istnieje w tego typu rozrywkach :D następnym razem zaprezentujesz nam efekt po malowaniu nowych felg :P

 

Spot jak zawsze był Mega udany! Dziękuje i do zobaczenia na następnym zlociku, być może wcześniejszym niż te comiesięczne :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sobotni spot!!! Przede wszystkim fajnie, że kolejny raz pojawiły się nowe twarze, miłośników naszych ukochanych Plejad!

Dobrze, że zabrakło mi klubowych naklejek dla niektórych :-)

I do teraz płacze ze śmiechu "Na hak zabrakło folii" :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym po prostu brakuje jaj na pewne rzeczy o i taka jest prawda. A ja osobiście uważam że Alcia jest bardzo pozytywną dziewczyną i myślę, że nie tylko wg mnie jej wizyta była bardzo miłą odskocznią od (głównie) niebieskich bulgoczących subaryn, tu nie dość że różowy to jeszcze fajne granie :) Szacun :)

Wolę takie różowe panterkowe Subary niż bezpłciowe micry na alukołpakach albo co gorsza facetów w newbeetle itd :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nikt Alicji nie krytykuję! Wyjątek potwierdza regułę :D Także fajnie, że koleżanka nas odwiedziła i mam nadzieję, że na następnego spot-a do Nas zaglądnie ;)

Myślę, że każdy kto jeździ Subaru ma jaja :P  nie dla przeciętniaków, czarne, białe, czerwone, niebieskie, srebrne, granatowe i trochę różu wszystk0 jedno ważne, że Plejady :lol::D:P

Dystans do świata trzeba mieć a i ja mam subwoofer :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na wieczór wszystkim ;) Przeglądałem do tej pory forum ale nie logowałem sie. Mieszkam w okolicach Jarosławia i na co dzien poruszam sie Babuszką Impreza 95 ;) Może ktos mnie kiedyś widział na trasie :P

 

Oto i ona: 0afe01bf5da0576amed.jpg

 

Mam nadzieje że zawitam na najbliższy spot ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...