Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Drodzy forumowicze, wie ktoś z Was gdzie można się udać na pomiar hałasu wydobywającego się z wydechu bez ryzyka zabrania dowodu?? w Rzeszowie i okolicach :)

Gdzieś kiedyś słyszałem, że wystarczy znać dopuszczalny limit db. I można zmierzyć apką na iPhone. Ponoć wynik jest żetelny i porównywalny z aparaturą używaną na SKP. Ale nie gwarantuje że to prawda. :)
dzięki :) coś mi sie obiło o uszy, że można sprawdzać przez aplikację ale nie mam iphona a mój tel. obecnie jest niedyspozycyjny :D zaraz będę go wskrzeszał..
Na androida też na pewno jest taka aplikacja ale nie wiem czy jej wskazania są tak żetelne jak na apple.

 

Jak uda mi się zainstalować to przy okazji zdam relację jak to funkcjonuje :)

 

 

Drodzy forumowicze, wie ktoś z Was gdzie można się udać na pomiar hałasu  wydobywającego się z wydechu bez ryzyka zabrania dowodu?? w Rzeszowie i okolicach :)

Co Ty tam M@kul wyczyniasz ??? ;) Jakąś armatę z tyłu zainstalowałeś i grzmoty lecą ??? :D

Zbroisz się na KJS'y ? :D

 

Specjalnie dla Ciebie ! :D:biglol::D

 

888b29a4da2ad91bb85b73947b4de8a9c27d31a2

 

Hahahahahaha jak zawsze coś wynalazłeś, dobre! :D

 

Lecą gromy jak z nieba!

Teraz tak jak na tym zdjęciu mógłby wyglądać każdy mój wyjazd gdziekolwiek ale spokojnie.. w takich sytuacjach go gaszę i jest hybryda ;)

Pewnie.. :D tak mnie tutaj na forum zagrzaliście do tego pomysłu, że muszę się zbroić  :)

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, wie ktoś z Was gdzie można się udać na pomiar hałasu  wydobywającego się z wydechu bez ryzyka zabrania dowodu?? w Rzeszowie i okolicach :)

M@kul żadne aplikacje!!! Jedź tam gdzie robią przeglądy. Urządzenia do pomiaru głośności jest obowiązkowym wyposażeniem. A dowodu Ci nie zabiorą. Także jedź na pierwszą lepszą stację diagnostyczną i Ci sprawdzą. Głośność jest określana przy danych obrotach. Chyba 3 tyś. Ale tego na pewno już się dowiesz tam gdzie się robi przeglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drodzy forumowicze, wie ktoś z Was gdzie można się udać na pomiar hałasu  wydobywającego się z wydechu bez ryzyka zabrania dowodu?? w Rzeszowie i okolicach :)

M@kul żadne aplikacje!!! Jedź tam gdzie robią przeglądy. Urządzenia do pomiaru głośności jest obowiązkowym wyposażeniem. A dowodu Ci nie zabiorą. Także jedź na pierwszą lepszą stację diagnostyczną i Ci sprawdzą. Głośność jest określana przy danych obrotach. Chyba 3 tyś. Ale tego na pewno już się dowiesz tam gdzie się robi przeglądy.

 

Dzięki bardzo  :thumbup:  Fakt są tam jakieś wytyczne z obrotami, otwartą przestrzenią itp. ale tak jak mówisz oni znają się lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Drodzy forumowicze, wie ktoś z Was gdzie można się udać na pomiar hałasu  wydobywającego się z wydechu bez ryzyka zabrania dowodu?? w Rzeszowie i okolicach :)

M@kul żadne aplikacje!!! Jedź tam gdzie robią przeglądy. Urządzenia do pomiaru głośności jest obowiązkowym wyposażeniem. A dowodu Ci nie zabiorą. Także jedź na pierwszą lepszą stację diagnostyczną i Ci sprawdzą. Głośność jest określana przy danych obrotach. Chyba 3 tyś. Ale tego na pewno już się dowiesz tam gdzie się robi przeglądy.

 

Dzięki bardzo  :thumbup:  Fakt są tam jakieś wytyczne z obrotami, otwartą przestrzenią itp. ale tak jak mówisz oni znają się lepiej :)

 

Mam "doświadczenie". Już przez te wiele, wiele lat modów z wydechami nie raz straciłem dowód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam "doświadczenie". Już przez te wiele, wiele lat modów z wydechami nie raz straciłem dowód

 

Twój czarnuch to aż się prosi żeby go skontrolować i pooglądać, a przy okazji wychodzą małe tuningi...  :D

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales Forka???? ..... historia!!!.....

 

Ja Ci dam historię !!! Zaraz wyciągnę archiwalne fotki to sobie przypomnisz  :P

 

 

Slabo musiales machac..... Jakbys na dachu zrobil pajacyka to bym widzial z daleka......a tak to sie ukrywasz swoim subarakiem....

 

No wiesz ! Zrobiłem szpagat na lusterkach jak Van Damme, jadąc jednocześnie mazdą i subaru.... :biglol:  a Ty nic ! Ślepy ! Przejechałeś mi pod nogami  :biglol:

O tak to wyglądało  ;)

volvo-jean-claude-van-dam.jpg

Mam "doświadczenie". Już przez te wiele, wiele lat modów z wydechami nie raz straciłem dowód :D

 

Twój czarnuch to aż się prosi żeby go skontrolować 

 

Dopóki subaru nie sadzi marchewami  to nie zabierają dowodu  :D

No chyba, że takimi .....  :biglol:

 

Edytowane przez Machoń
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój czarnuch to aż się prosi żeby go skontrolować 

 

Dopóki subaru nie sadzi marchewami  to nie zabierają dowodu  :D

 

 

Machoń czasami jednak sadzi marchewy :lol: :lol: :lol:

 

6825f8ae9c61b44dmed.jpg

 

Ale ruszam kiedyś ze świateł. Ciemna i cicha noc. Za mną oczywiście radiowóz. Modlę się aby nie załadowało w wydech. I nagle....... ŁUP...... łuna ognia za autem. Myślę sobie: o ja pier@#^&* spaliłem w radiowozie zderzak. Wyprzedzają mnie. Pokiwali tylko głową ze zdumienia i pojechali dalej :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten śmiech na filmiku to jakby prezesa Machonia. Identyczny :)

Wy się tu zachwycacie szpagatem jaki zrobił Machoń, a to [you] kierował(a) obie ciężarówki na raz :D

Edytowane przez mRoZiOo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten śmiech na filmiku to jakby prezesa Machonia. Identyczny :)

Wy się tu zachwycacie szpagatem jaki zrobił machoń, to [you] kierował(a) obie ciężarówki na raz :D

Tak ten śmiech to Machonia na oględzinach jak kupował swoją Imprezę :D

Mało, że kierowałem obie na raz to jeszcze dodatkowo robiłem za dwóch pasażerów  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten śmiech na filmiku to jakby prezesa Machonia. Identyczny Wy się tu zachwycacie szpagatem jaki zrobił Machoń, a to cyzz kierował(a) obie ciężarówki na raz
 

ma sie tego skilla

fejm, widze sie szerzy  :P

 

mRoZiOo potrafi uszczęśliwić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór .... co tam słychać u Was forumowicze ???  ;)  Przygotowujecie się do wiosennego spotu czy co ?!
 
Chciałem pozdrowić kolegę w ciemno-fiotelowym GT'ku na blachach RJS, wczoraj i dziś kręcił się w Krośnie, ale mnie nie widział.....bo miazgą byłem na tajniaka  :D
I dziś obtrąbił mnie kolega w srebrnym forku II gen. stałem na światłach niebieskim..... machane było, chociaż w ostatniej chwili  ;)
Aha... i pozdrowienia dla Marcina z białej wanny bloba..... jak zwykle stał po Zhumą  ;)
 
Wiosna idzie ..... bulgotu co raz więcej na mieście .... i tak trzymać  :yahoo:
 

A szpagacik byl?.... A pajacyk i pompony....?... Nie! No to jak...
A tak w ogole bez okularow nie widze...tylko kierownice i zegary ...
Pozdrowionka

 
O Tobie to już nie wspominam..... bo choćbym wyczyniał cuda na kiju i tak nie zobaczysz !  :P
 
b3461038288_test_na_wzrok_.jpg
 
 

Ale ruszam kiedyś ze świateł. Ciemna i cicha noc. Za mną oczywiście radiowóz. Modlę się aby nie załadowało w wydech. I nagle....... ŁUP...... łuna ognia za autem. Myślę sobie: o ja pier@#^&* spaliłem w radiowozie zderzak. Wyprzedzają mnie. Pokiwali tylko głową ze zdumienia i pojechali dalej :P

 

To musieli być jacyś fani subaru....  ;)  :D

Swoją drogą tak sobie wyobrażam kiedyś naszych policmanów......  :biglol:

 

2296008005_a8be6dbee1_b.jpg

 

1677.jpg


8417607710_8c92d7d3b0_b.jpg


subaru_forester_28_10_05.jpg


4524.jpg


c8bba114cd68dba2161d8afb0c51d753.jpg


dsc02233.jpg


5170497404_91e1511c57_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasec, o 15 Mar 2016 - 10:45, powiedział:

Ale ruszam kiedyś ze świateł. Ciemna i cicha noc. Za mną oczywiście radiowóz. Modlę się aby nie załadowało w wydech. I nagle....... ŁUP...... łuna ognia za autem. Myślę sobie: o ja pier@#^&* spaliłem w radiowozie zderzak. Wyprzedzają mnie. Pokiwali tylko głową ze zdumienia i pojechali dalej

To musieli być jacyś fani subaru....    Swoją drogą tak sobie wyobrażam kiedyś naszych policmanów...... 

 

 

 

Wozy zacne ale osobiście nie wyobrażam sobie naszej milicji w takich najszybszych samochodach bo kto wtedy by im uciekł.....? ;)

Chociaż gdyby taki radiowóz wpadł na spocik i przewodniczył w czasie przejazdu po mieście bylibyśmy królami szos :)

 

p.s. Kiedy topimy marzannę ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku S , a właśnie co do felg ? Pomalowałeś może już ?

 

 

Felgi pomalowane, koła już założone :) .

Co prawda nie ten kolor co oglądaliśmy... podobno wyszedł nie bardzo i zaproponowali mi inny złoty, który mieli u siebie.

Nie wiem co to znaczy "nie bardzo" bo go nie widziałem, a też nie miałem czasu jechać zobaczyć co wyszło więc zdecydowałem się w ciemno na propozycje innego koloru ... w końcu się tym zajmują więc pojęcie mają ;) . Jak to szef mi powiedział, że jakby tamten kolor mi zostawił to by była antyreklama dla niego  :) .

A efekt finalny wygląda tak (w cieniu i w słońcu)  :D  :

 

A tak przy okazji .... mam na zbyciu opony (4 szt.) TOYO T1R w rozmiarze 205/55/R16.

Bieżnik około 5 mm - jakby ktoś był zainteresowany to kontakt na priv :) .

post-23289-0-72904900-1458287062_thumb.jpg

post-23289-0-96280700-1458287066_thumb.jpg

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi pomalowane, koła już założone :) .

Co prawda nie ten kolor co oglądaliśmy... podobno wyszedł nie bardzo i zaproponowali mi inny złoty, który mieli u siebie.

Nie wiem co to znaczy "nie bardzo" bo go nie widziałem, a też nie miałem czasu jechać zobaczyć co wyszło więc zdecydowałem się w ciemno na propozycje innego koloru ... w końcu się tym zajmują więc pojęcie mają ;) . Jak to szef mi powiedział, że jakby tamten kolor mi zostawił to by była antyreklama dla niego  :) .

A efekt finalny wygląda tak (w cieniu i w słońcu)  :D

 

No wreszcie się udało do końca z malowaniem dobrnąć  :D

 

Też jestem ciekaw jak wyszedł ten wcześniejszy kolor... no nic, jeśli Panowie stwierdzili, że lipa to pozostaje im zaufać... 

 

Ten aktualny złoty wygląda ciekawie, intensywny, mocny..... wiem, że fotka idealnie nie odda tego koloru i trzeba zobaczyć go na żywo  ;)

 

Z chęcią na spocie pooglądam jak to wyszło  :D Wydaje się podobny jak u Dominika w blobie....

 

Psssst.... a teraz Ci powiem, w zaufaniu (może Mrozioo nie przeczyta) dobrze, że nie wyszła taka musztarda jak u niego  ;)  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psssst.... a teraz Ci powiem, w zaufaniu (może Mrozioo nie przeczyta) dobrze, że nie wyszła taka musztarda jak u niego ;):D

 

 

U Mrozia jest z palety RAL 1036 ... jak przyłożyłem wzornik to dużo ciemniejszy od tego co u mnie ... no ale z drugiej strony na wzorniku miałem ten co oglądaliśmy razem a suma suma-rum po pomalowanie wyszła lipa.... chyba że coś z tamtą farbą było nie tak.

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mrozia jest z palety RAL 1036 ... jak przyłożyłem wzornik to dużo ciemniejszy od tego co u mnie

 

Dokładnie, tu masz też RAL 1036

 

9782377dow.jpg

 

Akurat na czarnym samochodzie wygląda dość dobrze.... ale jeśli ktoś szuka czegoś zbliżonego do subarowego-gold to ten będzie pewnie ciut za ciemny. 

 

A u Ciebie Marku też wybierali z palety RAL ? Czy to może jakaś autorska mieszanka ?  ;) Tak jakby dodali kropelkę rudej lub pomarańczowej farby....  coś jak u Dominika ale nie żebym się czepiał, nie zrozum mnie źle .. jest ok  ;) i podoba mi się  :D  Podrzucam foto bo pewnie Twoje będą podobne  ;) Na żywo pewnie będzie jeszcze inaczej... Trzeba to zobaczyć..... :D

 

 

.

post-2656-0-17558900-1458332870_thumb.jpg

post-2656-0-26217500-1458333502_thumb.jpg

post-2656-0-02471400-1458333509_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...