Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze suchara wymyśliliśmy ... jakimi maszynkami goli się @Machoń ??? Wyłącznie Mach3turbo --> tadaaam

 

 

hahaha mistrzowski ten suchar :D

 

 

P.s @Makul, jak tam objazd miasta później ? Rynek zaliczony ? Hehe LansoTrasę znasz dobrze, więc pewnie nie omieszkaliście tam zaglądnąc ja musiałem wracać pod pantofel ale dzisiaj już nie było biegania od auta do auta i mówienia " ja już uciekam , wiesz!? :\ " chyba, że @karloszka przejęla pałeczke - bez skojarzeń aveeee

 

 

Starałem się jak mogłem... ;) pewnie mogło być ciekawiej jednak to  kwestia treningu, musisz mi kiedyś indywidualnie zdradzić kilka tajników przewodnictwa hehe.. :)

Ale muszę przyznać, że opanowanie "pewnego" ronda tym razem było perfekcyjne!! 

 

... karloszka pózniej też prowadziła, dzięki temu wyszedł aż jeden w miarę przejrzysty filmik.

 

Dodaje kilka fotek... ma ktoś więcej?? :)

post-23189-0-74454000-1457259465_thumb.jpg

post-23189-0-08098600-1457259473_thumb.jpg

post-23189-0-83056300-1457259479_thumb.jpg

post-23189-0-48564700-1457259486_thumb.jpg

post-23189-0-37112700-1457259495_thumb.jpg

post-23189-0-12478700-1457259504_thumb.jpg

post-23189-0-59655300-1457259513_thumb.jpg

post-23189-0-40411700-1457259528_thumb.jpg

post-23189-0-40297600-1457259894_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ekipa  :D 
 
Kolejny spot za nami, ja niestety nie mogłem się pojawić gdyż rodzinne spotkanie poza Krosnem się przeciągnęło :angry: ale jak zawsze mieliście moje wsparcie mentalne  ;)  Cieszy fakt, że nowe twarze i nowe auta zawitały na nasz zlot..... różnorodność modeli szczególnie cieszy oko  ;) 
 
Co do zaistniałej sytuacji na spocie to nie wiem co tam się działo ale może nie ma co już sprawy roztrząsać i pewnie dobrze byłoby to puścić w niepamięć.... ;) 
 
Kolejne spoty będą już za dnia.... wiosennie i cieplej.....może aura będzie bardziej pozytywnie wpływała na Was   :D 
 
Tak sobie myślałem, że kiedyś można byłoby po przejeździe się jeszcze gdzieś wspólnie spotkać na jakiejś kawie/herbacie i pogadać....... a może i kiedyś zrobić sobie jakiś piknik na łonie natury, typu grill  :D 

 

Dziś Imprezy były w mniejszości... i tak dalej 3majmy  :D  Proszę Was, SKP (forum) o trzymanie jutro kciuków w końcu w jutrzejszych zawodach będę reprezentował Subaru Klub Podkarpacie w innym województwie  :D  Do następnego spotkania!!!


Dokładnie..... niech przybywa subaraków różnej maści  :D 
 
Trzymamy kciuki.... reprezentuj nas tam godnie !!! Jak nie będzie pudła to wykręcam hydrołapę i zmniejszam Ci boost na 0,5 bara  :P  :biglol: 
 
 

A my nie dziękujemy za fatalną a wręcz tragiczną atmosferę którą tworzysz TY  teksty, które dziś bez zająknięcia przechodziły Ci w towarzystwie przez gardło. Twoje dzisiejsze hasła były kompletnie ponad jakąkolwiek krytykę co każdy słyszał i mam nadzieję że słyszeliśmy coś takiego po raz ostatni, ponieważ nasze spoty to nie jest miejsce na takie zachowanie!
 
 
..... pogawędkę przy kawie/herbacie, było mi bardzo miło, do następnego kochane SKP! :)


No to nam się karloszka zagotowała.......  jak silnik imprezy po całodniowym upalaniu w Kielcach  ;)  :D 
No już już...... było minęło..... mam nadzieję, że na kolejnych zlotach nie będziecie mieli już żadnej płaszczyzny do sprzeczek  ;) 
 
a co do pogawędek przy kawie/herbacie... to jest dobry pomysł, pogadać można i może w takiej atmosferze nie będzie żadnych sporów  :D 

 

pewnie ktoś mi koloru felg pozazdrościł, ale uwaga uwaga, nie jestem sam w bandzie "nietuzinkowych kolorów" --> od dzisiaj dołącza do mnie @karloszka ze swoimi elKhakiKupinio felgami :D :D :D
attachicon.gifIMG_20160305_180137847.jpg
 

 jeszcze suchara wymyśliliśmy ... jakimi maszynkami goli się @Machoń ??? Wyłącznie Mach3turbo --> tadaaam :D

:D ale dzisiaj już nie było biegania od auta do auta i mówienia " ja już uciekam , wiesz!? :\ " chyba, że @karloszka przejęla pałeczke - bez skojarzeń :)

 

Widzę, że kolorki felg macie co raz ciekawsze........ ;)  Tylko na fotkach wiesz, że wychodzą różnie..... u Karloszki jednak mam wrażenie, że zamiar był nie w złoty tylko w bronze...... i taki pewnie jest..... muszę je zobaczyć w kwietniu na spocie.....do białasa chyba dobre ??? ;)

 

Ja Ci dam suchara ! To teraz mój:

 

- Co robi Mrozioo w salonie BMW ? 

- Rozkręca Imprezę .....  :D 

 

 

 

M@kul.... na forum możesz dodać max. 64MB filmu..... ja założyłem kanał na YT :faja: i tam umieszczam filmiki i podsyłam linki..... :D 

 

A właśnie...... tak dla rozluźnienia sytuacji..... trochę coś na wesoło..... 

Przejazd w Arłamowie......  hahahaha 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a może i kiedyś zrobić sobie jakiś piknik na łonie natury, typu grill   

 

..bardzo dobry pomysł.... :thumbup:  możne i ja się pojawię ... któraś sobota jak ciepło już będzie.... jakiś grill......fajny pomysł....;) 


 

 

A właśnie...... tak dla rozluźnienia sytuacji..... trochę coś na wesoło.....  Przejazd w Arłamowie......

 

...przejazd super.... przy 2.0 - trzeba wyjść na początku z auta i popchnąć aby wystartować... :biglol:

 

Ale gdy na obroty "już wejdzie"...- wtedy robi się już ciekawie..  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pewnie ktoś mi koloru felg pozazdrościł, ale uwaga uwaga, nie jestem sam w bandzie "nietuzinkowych kolorów" --> od dzisiaj dołącza do mnie @karloszka ze swoimi elKhakiKupinio felgami :D :D :D

attachicon.gifIMG_20160305_180137847.jpg

 

 

jeszcze suchara wymyśliliśmy ... jakimi maszynkami goli się @Machoń ??? Wyłącznie Mach3turbo --> tadaaam :D

 

:D ale dzisiaj już nie było biegania od auta do auta i mówienia " ja już uciekam , wiesz!? :\ " chyba, że @karloszka przejęla pałeczke - bez skojarzeń :)

Widzę, że kolorki felg macie co raz ciekawsze........ ;) Tylko na fotkach wiesz, że wychodzą różnie..... u Karloszki jednak mam wrażenie, że zamiar był nie w złoty tylko w bronze...... i taki pewnie jest..... muszę je zobaczyć w kwietniu na spocie.....do białasa chyba dobre ??? ;)

Suchar mistrzostwo haha :-D

 

No Machoń niestety nie zobaczysz już raczej na żywo ponieważ fura zostaje dziś w Gorlicach u kuzyna na lakiernicze poprawki więc korzystając z okazji będziemy jednak zmieniać proszkowo kolor... I mogę was teraz poprosić o pomoc - szukam idealnego koloru na babcine kapucie!! :-) jakieś propozycje?

:-) :-D :-D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Machoń niestety nie zobaczysz już raczej na żywo ponieważ fura zostaje dziś w Gorlicach u kuzyna na lakiernicze poprawki więc korzystając z okazji będziemy jednak zmieniać proszkowo kolor... I mogę was teraz poprosić o pomoc - szukam idealnego koloru na babcine kapucie!! :-) jakieś propozycje?

:-) :-D :-D

 

Ja to mam pecha  :angry: ..... a chciałem sobie je obejrzeć.... kiedyś chodziły mi głowie kolory typu: bronze czy gun metal.....

 

Moje zdanie jest takie:

 

Do białasa złoty może nie do końca pasować......z góry przepraszam wszystkich  ;)

 

Jeśli chcesz koniecznie pozostać w klimacie rajdowym to biały byłby fajny ale do szprychowych felg typu ATS DTM....

Do Ciebie raczej na zasadzie kontrastu czarny mat....albo grafit albo antracyt...... ja bym się wahał między tymi trzema kolorami   ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

M@kul.... na forum możesz dodać max. 64MB filmu..... ja założyłem kanał na YT i tam umieszczam filmiki i podsyłam linki.....  
 

 

Tak, właśnie się zorientowałem, że dodałeś przez youtube.. ale coś tam wysłałem już do mRoZia więc niebawem może coś sie ukaże :D 

 

 

 

No Machoń niestety nie zobaczysz już raczej na żywo ponieważ fura zostaje dziś w Gorlicach u kuzyna na lakiernicze poprawki więc korzystając z okazji będziemy jednak zmieniać proszkowo kolor... I mogę was teraz poprosić o pomoc - szukam idealnego koloru na babcine kapucie!! :-) jakieś propozycje?
:-) :-D :-D

 

Ja to mam pecha  :angry: ..... a chciałem sobie je obejrzeć.... kiedyś chodziły mi głowie kolory typu: bronze czy gun metal.....

 

Moje zdanie jest takie:

 

Do białasa złoty może nie do końca pasować......z góry przepraszam wszystkich  ;)

 

Jeśli chcesz koniecznie pozostać w klimacie rajdowym to biały byłby fajny ale do szprychowych felg typu ATS DTM....

Do Ciebie raczej na zasadzie kontrastu czarny mat....albo grafit albo antracyt...... ja bym się wahał między tymi trzema kolorami   ;)

 

 

 

 

Machoń  kolory spoko nawet jakiś ładny  biały jest znośny, osobiście nie polecał bym czarnego matu bo to jest kraina wiecznego brudu i niezbyt to się wtedy prezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z klasy dziś w Gorlicach miał takie... Powiem że kusząca opcja :)

post-9290-1457279385,8808_thumb.jpg

 

A oto i wyniki :-) klasa mocno obsadzona to i baty były... No ale konkurencja w większości nie startowała seryjnymi furami a to akurat mnie cieszy jeśli chodzi o zajęte miejsce :-)

Tym bardziej że były błędy.

Czasy trzeba sobie przepatrzeć ponieważ nie jest to jeszcze wydrukowane w "zwycięskiej" kolejności.

 

post-9290-1457279498,6094_thumb.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Machoń niestety nie zobaczysz już raczej na żywo ponieważ fura zostaje dziś w Gorlicach u kuzyna na lakiernicze poprawki więc korzystając z okazji będziemy jednak zmieniać proszkowo kolor... I mogę was teraz poprosić o pomoc - szukam idealnego koloru na babcine kapucie!! :-) jakieś propozycje?

:-) :-D :-D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeżeli o mnie chodzi to u Ciebie widzę albo białe albo złote lub srebrne .

post-23289-1457288746,8362_thumb.jpgpost-23289-1457288756,1492_thumb.jpgpost-23289-1457288760,099_thumb.jpgpost-23289-1457288766,5175_thumb.jpg

 

W róż bym nie szedł... ... Ale to kwestia gustu....a o gustach się nie dyskutuje...

Czarne... ciemne felgi hmmm spoko tylko cała felga... koło gdzieś ginie... takie moje skromne zdanie

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powodzonka...trzymamy kciuki... Napisz jutro jak poszlo...

 

 

 

Więc tak. Tak jak już wspominałem, że do Kena Blocka mi brakuję ;)

 

Puchar na półce :D

 

872d41a82d6e9933med.jpg

 

A już tak poważnie! Dzisiaj był puchar lecz za tamten niezły sezon w sumie uzbierałem ich 12 :D  W dzisiejszych zawodach tuż za podium 4-sce! No i niestety okazało się, że naprawione auto końcem roku nie zostało tak do końca naprawione. Napędy (wiskoza) stawiały taki opór, że przed szykanami nie musiałem hamować :) Szkoda, chyba najgorsze miejsce, chociaż jakby nie kara 10s to było by pudło. Cóż to je Rally  :P

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M@kul, zawsze możecie wysłać to do mnie, wrzucę na YT na nasz niedawno utworzony kanał SKP ;)

Co do zlotu --> fakt - pogoda jest słaba, a my mimo tego z marznącymi nogami/rękami dzielnie w nich ostatnio uczestniczymy ;) dzisiaj znów było ponad 10 Subarynek, w tym kilka nowych twarzy, lub nowych samochodów znanych już właścicieli :D na przykład Misiek W, który się ujawnił na zlocie po raz pierwszy :) [...]

Witamy też Marie&boyfrenda ze srebrnego Legasia - zapraszamy częściej i koniecznie panią dyr. zaproście :)

 

Także miło było Was wszystkich poznać. Obiecujemy także, że srebrny Gacek pojawi się jeszcze na pewno na zlocie. Żona Maria zapowiedziała także, że postara się ściągnąć XV na zlot. Miejmy nadzieję, że jej się to uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych zawodach tuż za podium 4-sce! No i niestety okazało się, że naprawione auto końcem roku nie zostało tak do końca naprawione. Napędy (wiskoza) stawiały taki opór, że przed szykanami nie musiałem hamować :) Szkoda, chyba najgorsze miejsce, chociaż jakby nie kara 10s to było by pudło. Cóż to je Rally  :P

 

 

No ładnie, ładnie..... w ogóle z karloszką niezłe i podobne czasy uzyskaliście..... bravo !  :D  

Tuż poza podium to chyba jednak najgorsze miejsce dla sportowca..... ale dobrze jest  ;)

 

Co do koloru felg to może coś takiego !?....  poniższą fotkę zrobiłem na zlocie Plejad w 2010 roku.....   ;)

 

 

A właśnie, jeśli chodzi o Zlot Plejad - coroczne, ogólnopolskie spotkanie miłośników subaru... to może Wam co jakiś czas będę wrzucał fotki ze zlotów aby przybliżyć temat i może kogoś skusić kiedyś na taki wypad..... :D

 

A tak mnie coś wzięło na wspominki....  ;)  Pierwszy nasz zlot był w roku 2008..... i nieprzerwanie biorę w nim udział do teraz..... a w ogóle przygoda z subaru zaczęła się w 2004 roku  :wub:  

 

W oczekiwaniu na wiosnę i cieplejsze spoty nasz kolaż z Plejad 2009 - Mazury  :D (trzeba powiększyć bo sporo detali)  ;)

post-2656-0-13342700-1457306663_thumb.jpg

post-2656-0-78296500-1457306752_thumb.jpg

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A właśnie, jeśli chodzi o Zlot Plejad - coroczne, ogólnopolskie spotkanie miłośników subaru... to może Wam co jakiś czas będę wrzucał fotki ze zlotów aby przybliżyć temat i może kogoś skusić kiedyś na taki wypad..... :D

 

...bardzo dobry Pomysł...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, te fele w Karbonie obłędne są ! Do białego nie widzę lepszych :)

 

a tak z ciekawości jak myślicie..? te w karbonie są chyba tym magicznym sposobem robione...  :)

 

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie..... w ogóle z karloszką niezłe i podobne czasy uzyskaliście..... bravo !    

 

http://autobiecz.pl/download/2016/mistrzostwa_powiatu/babski_super_oes/wyniki_generalka.pdf

Jak już jesteśmy przy niewielkich różnicach, zobacz jaką mamy różnicę w generalce z Wojtkiem (poz.19,20)  :o

Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek miałem z kimś mniejszą  :)

 

Co do felg Moniki, ja zastanawiałbym się pomiędzy kolorem białym, a grafitowym. Auto ma rajdową duszę i moim zdaniem powinno być rajdowo i rasowo, a nie tuningowo-festynowo-kolorowo. Taka moja subiektywna opinia z przymrużeniem oka  ;)

Edytowane przez kuba.es
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy niewielkich różnicach, zobacz jaką mamy różnicę w generalce z Wojtkiem (poz.19,20)  :o

Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek miałem z kimś mniejszą  :)

 

Ty już coś na spocie przeczuwałeś ......  :lol:  Gratulacje !  Blisko jesteście ze sobą ...... tzn. obok siebie  :biglol:  :D

 

 

post-2656-0-26899300-1457383021_thumb.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego co najlepsze!!! Dla wyjątkowych Subarowych Pań!!!

Drogie Panie! Życzę Wam abyście na zyciowej drodze wiedziały jak uniknąć poślizg, gdzie zahamować, kiedy przyspieszyć i w którą stronę skręcić ;)

 

90ef4622cd785698med.jpg

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...