Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mojej obecności na spotach to jeszcze trochę pokrzaczę bo na razie moje GT jest można powiedzieć uziemione gdyż zmienia powolnie orientacje z ruchu RHD NA LHD. :D Pewnie bliżej wiosny się pokaże z moja żabką :rolleyes: .Naklejki odbiorę pewnie w tzw międzyczasie osobiście. ;)

 

Karloszka mam pytanie czy na PGR muszę miec oc nnw przegląd i dowód no i czy kierownica po prawej nie jest problemem :D ?

Edytowane przez POLI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może małe pytanko, po lutowym spociku pod Millenium namierzyłem takiego królewskiego świniaka...to forumowe?? :)

 

Pierwszy raz  widzę ....  :D  

 

Nie no żartuję..... autko "nasze"..... należy do Kaśki, która olewa nasze spoty i się nie pojawia :D  ;) ..... chociaż na pierwszym była.......

Fajne dokładki Wojtas, prawda  ;)

 

 

post-2656-0-97432000-1456265916_thumb.jpg

post-2656-0-23500300-1456266052_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tak, tak forumowe. Nasza forumowiczka Kaśko. Nie będę zdradzał powodów z jakich w ostatnim czasie się nie zjawia, a raczej jednego powodu x4   Na pewno przyjedzie jak przyjdzie wiosna i założy swoje tzn. swojej Subarynki piękne fele 18

 

No proszę proszę czyli jednak :)

to pewnie dlatego porusza się po zmroku i parkuje na podziemnych :) w sumie te felgi nie są złe przynajmniej sól ma co zżerać    :P  

 

 

 

Fajne dokładki Wojtas, prawda 

 

Z takimi dokładkami to koleżanka się coś pewnie ściga :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może małe pytanko, po lutowym spociku pod Millenium namierzyłem takiego królewskiego świniaka...to forumowe?? :)

 

Pierwszy raz  widzę ....  :D  

 

Nie no żartuję..... autko "nasze"..... należy do Kaśki, która olewa nasze spoty i się nie pojawia :D  ;) ..... chociaż na pierwszym była.......

Fajne dokładki Wojtas, prawda  ;)

 

 

No fajne te dokładki Machońku :D  pewnie ze 3 jest w PL z czego 2 w Rzeszowie. Tylko u mnie "trochę" niżej i szerzej :P

Edytowane przez Wojtasec
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi dokładkami to koleżanka się coś pewnie ściga :D

 

 

No fajne te dokładki Machońku :D  pewnie ze 3 jest w PL z czego 2 w Rzeszowie. Tylko u mnie z 5cm niżej i z 5cm szerzej :P

 

Te dokładki robią robotę..... a to Ty Wojtas masz inne ??? Wiem, że kawior i ciężko dostać.....  bo tak to się właśnie spotykamy po nocach, zimno, ciemno i nic nie widać ..... :D

Następnym razem przypatrzę się bardziej.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z takimi dokładkami to koleżanka się coś pewnie ściga :D

 

 

No fajne te dokładki Machońku :D  pewnie ze 3 jest w PL z czego 2 w Rzeszowie. Tylko u mnie z 5cm niżej i z 5cm szerzej :P

 

Te dokładki robią robotę..... a to Ty Wojtas masz inne ??? Wiem, że kawior i ciężko dostać.....  bo tak to się właśnie spotykamy po nocach, zimno, ciemno i nic nie widać ..... :D

Następnym razem przypatrzę się bardziej.... ;)

 

 

Dokładnie takie sama. Ja te boczne mam w kolorze nadwozia a tą tylną (środkową) w czarnym macie. No ale Machoń mój Subarowski Bandyta spotyka się tylko jak ciemno i po nocach :D

 

Z takimi dokładkami to koleżanka się coś pewnie ściga :D

 

 

No fajne te dokładki Machońku :D  pewnie ze 3 jest w PL z czego 2 w Rzeszowie. Tylko u mnie z 5cm niżej i z 5cm szerzej :P

 

Te dokładki robią robotę..... a to Ty Wojtas masz inne ??? Wiem, że kawior i ciężko dostać.....  bo tak to się właśnie spotykamy po nocach, zimno, ciemno i nic nie widać ..... :D

Następnym razem przypatrzę się bardziej.... ;)

 

 

 

Machoń a Ty zamiast biadolić to szyku się na weekend w .......... :)  osoby towarzyszące bierzemy ze sobą... tzn. pilotów oczywiście :D

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 mój Subarowski Bandyta spotyka się tylko jak ciemno i po nocach :D

Ale że taki brudny ??? Hahaha  :P    ;)  ;)

 

 

Machoń a Ty zamiast biadolić to szyku się na weekend w .......... :)  osoby towarzyszące bierzemy ze sobą... tzn. pilotów oczywiście :D

 

Będziemy upalać ???  :D  Zobaczymy jak się to wszystko poukłada...... ;) PS. A jak tam Twój pilot ???  :D 

Hydrołapy Ci zazdroszczę ale zastanawiam się też w przyszłości nad szperą helikalną.... do harców na torze fajna sprawa...... a Twój czarnuch jest zeszperowany czy eee tam ? 

 

Wstępnie w sobotę może się zobaczymy....   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mój Subarowski Bandyta spotyka się tylko jak ciemno i po nocach :D

 

 

Ale że taki brudny ??? Hahaha :P;);)

 

Machoń a Ty zamiast biadolić to szyku się na weekend w .......... :) osoby towarzyszące bierzemy ze sobą... tzn. pilotów oczywiście :D

Będziemy upalać ??? :D Zobaczymy jak się to wszystko poukłada...... ;) PS. A jak tam Twój pilot ??? :D

Hydrołapy Ci zazdroszczę ale zastanawiam się też w przyszłości nad szperą helikalną.... do harców na torze fajna sprawa...... a Twój czarnuch jest zeszperowany czy eee tam ?

 

Wstępnie w sobotę może się zobaczymy.... ;)

Zmieniłem telewizor na Sony także powiem Ci, że pilot rewelacja :-)

Nooo hydrołapa zajefajne urządzenie, a mój Bandyta nie jest zeszperowany ale tak jak widać daję radę.

 

Machoń i pisz co tam z sobotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojej obecności na spotach to jeszcze trochę pokrzaczę bo na razie moje GT jest można powiedzieć uziemione gdyż zmienia powolnie orientacje z ruchu RHD NA LHD. :D Pewnie bliżej wiosny się pokaże z moja żabką :rolleyes: .Naklejki odbiorę pewnie w tzw międzyczasie osobiście. ;)

 

Karloszka mam pytanie czy na PGR muszę miec oc nnw przegląd i dowód no i czy kierownica po prawej nie jest problemem :D ?

 

Nie sprawdzamy stanu technicznego pojazdu, jeden kolega ostatnio przyjechał na lawecie i kopsnął się 600 metrów na shella i zaraz go tam policja zwichrowala także, no że tak powiem "są od tego ludzie" hehe a u nas wszystko mile widziane, obiekt jest przecież wyłączony z ruchu i wynajęty także nie obowiązują paragrafy :) Natomiast na ulicę wjeżdżasz na własną odpowiedzialność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń, pisz jaka godzina spotu w najbliższą sobotę :) 

Karloszka - tylko weź jeszcze pod uwagę, że tu nie chodzi tylko o policję, tylko bezpieczeństwo...

Czy takie auto będzie bezpieczne dla innych uczestników szkolenia - to się liczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń, pisz jaka godzina spotu w najbliższą sobotę :)

Karloszka - tylko weź jeszcze pod uwagę, że tu nie chodzi tylko o policję, tylko bezpieczeństwo...

Czy takie auto będzie bezpieczne dla innych uczestników szkolenia - to się liczy :)

 

Mroziu, z całym szacunkiem ale czy ja mam z dziećmi do czynienia na szkoleniu? Każdy na szkoleniu podpisuje się pod regulaminem i bierze na siebie odpowiedzialność za ewentualne szkody. Mnie nie interesuje stan techniczny pojazdu uczestnika no ale jeśli masz na myśli że ktoś przyjedzie np. bez założonych klocków hamulcowych no to chyba jedyne właściwe słowo na tego człowieka to... idiota? My nie mamy w zwyczaju latać wokół aut i sprawdzać, czy nadają się one czy nie, do ruchu.

Zresztą liczę po cichu na to że w życiu idioci sami siebie wyeliminują... kwestia czasu hehe

 

Czyli jednak spocik w sobote :D

 

mRoZiOo przeciez wszystkie subaraki sa bezpieczne ;)

oooooo i to to to

święte słowa.

Kochani, ma ktoś pożyczyć mi felgi 16" na niedzielę? chciałabym wziąć komplet opon do zabicia i do zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ma ktoś pożyczyć mi felgi 16" na niedzielę? chciałabym wziąć komplet opon do zabicia i do zmiany.

 

 

 

 

Ja coś znajdę, tylko że są na nich jakieś zimówki. Jak coś to musisz odebrać je jutro albo w piątek bo na weekendzie mnie nie ma.

 

Nawet w kolorze nadwozia będziesz miała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Machoń, pisz jaka godzina spotu w najbliższą sobotę :)

Karloszka - tylko weź jeszcze pod uwagę, że tu nie chodzi tylko o policję, tylko bezpieczeństwo...

Czy takie auto będzie bezpieczne dla innych uczestników szkolenia - to się liczy :)

 

Mroziu, z całym szacunkiem ale czy ja mam z dziećmi do czynienia na szkoleniu? Każdy na szkoleniu podpisuje się pod regulaminem i bierze na siebie odpowiedzialność za ewentualne szkody. Mnie nie interesuje stan techniczny pojazdu uczestnika no ale jeśli masz na myśli że ktoś przyjedzie np. bez założonych klocków hamulcowych no to chyba jedyne właściwe słowo na tego człowieka to... idiota? My nie mamy w zwyczaju latać wokół aut i sprawdzać, czy nadają się one czy nie, do ruchu.

Zresztą liczę po cichu na to że w życiu idioci sami siebie wyeliminują... kwestia czasu hehe

 

 

Dokładniej chodziło mi o formalną stronę.Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie upala nie sprawnym autem.

Co do wyjeżdżania na drogę to chyba nie jest konieczne podczas szkolenia?

Edytowane przez POLI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kochani, ma ktoś pożyczyć mi felgi 16" na niedzielę? chciałabym wziąć komplet opon do zabicia i do zmiany.

 

 

 

 

Ja coś znajdę, tylko że są na nich jakieś zimówki. Jak coś to musisz odebrać je jutro albo w piątek bo na weekendzie mnie nie ma.

 

Nawet w kolorze nadwozia będziesz miała ;)

 

ooooooooo super :) jutro bede! :)

Co do wyjeżdżania na drogę to chyba nie jest konieczne podczas szkolenia?

zdecydowanie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2016 o 08:38, M@kul napisał(a):

Jakiś spocik w najbliższą Sobotę się szykuje..? :D

Tak coś myślimy, żeby się spotkać..... pasowałoby pobulgotać wspólnie....  :D

 

 

 

Proponuję, tak na przyszłość może stawiać samochody tematycznie, modelowo/kolorowo  :D  i w razie większej liczby na przeciw siebie albo coś w ten deseń bo klisza pęka podczas cykania fotek  ;)

 

 

W dniu 24.02.2016 o 08:56, Wojtasec napisał(a):

Nooo hydrołapa zajefajne urządzenie, a mój Bandyta nie jest zeszperowany ale tak jak widać daję radę.

 

Machoń i pisz co tam z sobotą.

 

Pewnie, że daje radę ...... mieliśmy okazję poobserwować Twoje piruety  ;)  :D

 

http://i.ytimg.com/vi/ZT7VicWQwLc/maxresdefault.jpg

 

Sobota póki co pewnie aktualna...... ale Ty masz nagrody za Twoje mistrzowskie popisy odbierać więc pewnie jak zwykle się zjawisz na 5 min.  :P :P :P 

 

http://ironwrks.com/wp-content/uploads/2015/07/AG-StradaCam1-July2-10.jpg

 

 

 

 

W dniu 24.02.2016 o 09:00, kuba.es napisał(a):

A działacie coś przy sobocie? To pewnie i ja zajrzę  :)

 

OOOO ! Syn marnotrawny wrócił....  :D  Ja już zapomniałem, że masz subaru  :D

 

No miło będzie nam Cię wreszcie zobaczyć na spocie  ;)

 

 

W dniu 24.02.2016 o 14:04, mRoZiOo napisał(a):

Machoń, pisz jaka godzina spotu w najbliższą sobotę :)

 

Może jakaś wcześniejsza niż zwykle..... dobrze byłoby jeszcze za dnia zobaczyć Wasze mordki a nie cały czas czas po nocach jak jakieś nietoperze  ;)

chociaż to też ma jak najbardziej swój urok ..... :D

 

 

W dniu 24.02.2016 o 14:04, mRoZiOo napisał(a):

Czy takie auto będzie bezpieczne dla innych uczestników szkolenia - to się liczy :)

 

Mroziowi chodziło o to, że jak takie auto pójdzie za szeroko bokiem to może nie być bezpieczne dla innych ......  :D  :D

 

Jak taki powiedzmy Wojtas pomyśli sobie, że jest Ken Block i szarpnie hydrołapę za mocno to ratuj się kto może  :D  Tak, że nawet sprawne auto nic tu nie pomoże.... najważniejszy jest zawsze zdrowy rozsądek ..... czego wszystkim życzę  ;)

Edytowane przez Dominik Wiktor
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2016 o 00:33, Machoń napisał(a):

 

W dniu 24.02.2016 o 08:38, M@kul napisał(a):

Jakiś spocik w najbliższą Sobotę się szykuje..? :D

Tak coś myślimy, żeby się spotkać..... pasowałoby pobulgotać wspólnie....  :D

 

 

 

Proponuję, tak na przyszłość może stawiać samochody tematycznie, modelowo/kolorowo  :D  i w razie większej liczby na przeciw siebie albo coś w ten deseń bo klisza pęka podczas cykania fotek  ;)

 

 

W dniu 24.02.2016 o 08:56, Wojtasec napisał(a):

Nooo hydrołapa zajefajne urządzenie, a mój Bandyta nie jest zeszperowany ale tak jak widać daję radę.

 

Machoń i pisz co tam z sobotą.

 

Pewnie, że daje radę ...... mieliśmy okazję poobserwować Twoje piruety  ;)  :D

 

http://i.ytimg.com/vi/ZT7VicWQwLc/maxresdefault.jpg

 

Sobota póki co pewnie aktualna...... ale Ty masz nagrody za Twoje mistrzowskie popisy odbierać więc pewnie jak zwykle się zjawisz na 5 min.  :P :P :P 

 

http://ironwrks.com/wp-content/uploads/2015/07/AG-StradaCam1-July2-10.jpg

 

 

 

 

W dniu 24.02.2016 o 09:00, kuba.es napisał(a):

A działacie coś przy sobocie? To pewnie i ja zajrzę  :)

 

OOOO ! Syn marnotrawny wrócił....  :D  Ja już zapomniałem, że masz subaru  :D

 

No miło będzie nam Cię wreszcie zobaczyć na spocie  ;)

 

 

W dniu 24.02.2016 o 14:04, mRoZiOo napisał(a):

Machoń, pisz jaka godzina spotu w najbliższą sobotę :)

 

Może jakaś wcześniejsza niż zwykle..... dobrze byłoby jeszcze za dnia zobaczyć Wasze mordki a nie cały czas czas po nocach jak jakieś nietoperze  ;)

chociaż to też ma jak najbardziej swój urok ..... :D

 

 

W dniu 24.02.2016 o 14:04, mRoZiOo napisał(a):

Czy takie auto będzie bezpieczne dla innych uczestników szkolenia - to się liczy :)

 

Mroziowi chodziło o to, że jak takie auto pójdzie za szeroko bokiem to może nie być bezpieczne dla innych ......  :D  :D

 

Jak taki powiedzmy Wojtas pomyśli sobie, że jest Ken Block i szarpnie hydrołapę za mocno to ratuj się kto może  :D  Tak, że nawet sprawne auto nic tu nie pomoże.... najważniejszy jest zawsze zdrowy rozsądek ..... czego wszystkim życzę  ;)

 

 

Oj Machońku do Kena Blaocka jeszcze mi trochę brakuję.... ale staram się jak mogę. Także po rozdaniu cennych nagród za sezon 2015 zaglądnę. Wolał bym tak przynajmniej z 15 minut ale i w 5 minut wiele można zrobić :D  heh nie na ręcznym oczywiście :biglol: zdrowy rozsądek czasami jest......  :P 

Edytowane przez Dominik Wiktor
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie humor widzę dopisuje  :P

 

 

 

 Może jakaś wcześniejsza niż zwykle..... dobrze byłoby jeszcze za dnia zobaczyć Wasze mordki a nie cały czas czas po nocach jak jakieś nietoperze  chociaż to też ma jak najbardziej swój urok .....

 

Żeby się pooglądać  to przynajmniej o 16 wypadałoby być  ;)

A miejsce?? parking przy placu zabaw? jak ostatnio?? 

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie i tak do 17 teraz jasno ;) jak was humor trzyma to i ja coś palnę, jakiegoś sucharka... Przychodzi facet do lekarza. A lekarz pyta: Pije Pan??  A Facet odpowiada: Piję ale to nic nie daje ...... Ta bum tssssssssssssssss...

Ps:Jak już może na 8 rano na giełdę na załęże będzie jechał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ok..... spot  jest w sobotę o godz. 16:00....obok placu zabaw naprzeciw Leclerca. Pogadamy, pojeździmy, pobulgotamy  :D

 

Parę słów do ekipy z Krosna i okolic..... jeśli ktoś chce wspólnie jechać na kilka aut do Rzeszowa to spotkajmy się w Krośnie, ul.Okrzei 1, naprzeciwko Galerii Zawodzie.... parking wzdłuż Wisłoka...... godzina powiedzmy 15:00.  To miejsce spotkań " Nocnej jazdy...." jeśli ktoś kojarzy. W razie W podajemój numer: 603 870 633, jakby ktoś miał jakieś wątpliwości. 

 

Śledźmy też forum.... będziemy na bieżąco w razie czego tu umieszczać info.....  :D

post-2656-0-27414000-1456435999_thumb.jpg

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...