Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Temat drugi, poruszany już kiedyś, czyli Wizytówki / kartki informacyjne o klubie ( ArielO mnie zmotywował :) )

spróbuje przygotować za chwilkę jakiś bardzo prosty projekt, który będzie można wydrukować we własnym zakresie na domowej drukarce.

Zamysł prosty - wsadzić taką karteczkę z informacją za wycieraczkę nieznajomego Subaru i będzie nas więcej :)

 

No świetny pomysł !!!  :thumbup:

 

Już pobrałem plik.... i tylko pozostaje druknąć.... ;)

 

Kiedyś sam zastałem taką wizytówkę za wycieraczką mojego forka...... zawierała świnkę i nick forumowicza oraz pozdrowienia........ prosta a oko cieszyła ogromnie  :yahoo:

 

Ewentualnie każdy może sobie dopisać swojego nicka z forum, wtedy wiadomo od kogo..... ale to już każdy zadecyduje wedle uznania ;)

 

Dobre, Mrozioo , dobre ..... :drinks:

 

A na koszulkach chcemy  tylko logo klubowe czy dokładamy coś jeszcze ? Np. nick z forum ? ....... No co ??? .... Trzeba robić kolejne kroki .....  ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z przodu tylko świnka ? Może dorzucić małe logo klubowe...... i rozdzielimy te dwa elementy jakimś rajdowo motoryzacyjnym akcentem czy napisem :

0044b3450a0d028a00ef9525290188b2.jpg

 

$(KGrHqR,!ngFBg15gO,hBRr(VuHiqQ~~60_35.J

 

 

4.jpg

 

 

 

Np. na górze po prawej małe logo lub świnka.... w środku SUBARU PROUD OF BOXER...... a na dole po lewej świnka lub logo...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Temat drugi, poruszany już kiedyś, czyli Wizytówki / kartki informacyjne o klubie ( ArielO mnie zmotywował :) )

spróbuje przygotować za chwilkę jakiś bardzo prosty projekt, który będzie można wydrukować we własnym zakresie na domowej drukarce.

Zamysł prosty - wsadzić taką karteczkę z informacją za wycieraczkę nieznajomego Subaru i będzie nas więcej :)

 

(...)

Kiedyś sam zastałem taką wizytówkę za wycieraczką mojego forka...... zawierała świnkę i nick forumowicza oraz pozdrowienia........ prosta a oko cieszyła ogromnie  :yahoo:

 

 

O, jestem za tym aby do wizytówki dołożyć świnkę :):thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń Nie mów, że MASZ FACEBOOOOOOOOOOOKAAA?

 

No niestety jeszcze nie .....  :facepalm:  dowiedziałem się o Jej funpage'u z innego wątku  :twisted:

Ale spokojnie.... założę....  ;) ..... 

 

 

oszalałaś????

:D :D :D

Daje sobie odciąć.....

 

Mrozioo a co Ty tam chcesz sobie odcinać....?  :biglol:....... Przemyśl to dobrze bo którego dnia założę i co wtedy ?  :biglol:

Z FB SIP'u:

 

12745776_1256440511037748_43713856756064

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No niestety jeszcze nie .....   dowiedziałem się o Jej funpage'u z innego wątku  Ale spokojnie.... założę....   ..... 

Machońku zakładanie fejsa to nie zaślubiny nie trzeba specjalnie się przygotowywać a i opłat brak więc do roboty !!  :P  ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masu - było minęło :) już nikt tego nie pamięta :P

 

Ok --> stworzyłem coś takiego.

attachicon.gifskp zaproszenie.JPG

 

Jak ktoś ma ochotę, to link do pobrania poniżej - przygotowałem 4 zaproszenia na jedną kartkę A4 - są nawet linie cięcia :P

link ---> http://we.tl/vWWFJV4CBd

Mrozio spisałaś się :D  Forum z Ciebie zadowolone!!! Możesz jeszcze tam zamieścić info o comiesięcznych spotach z ewentualnym miejscem spotkania. heh wiesz ktoś może nie mieć neta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozio spisałaś się :D  Forum z Ciebie zadowolone!!! Możesz jeszcze tam zamieścić info o comiesięcznych spotach z ewentualnym miejscem spotkania. heh wiesz ktoś może nie mieć neta :D

 

To co ..... jeszcze nie drukować ??  ;)

 

 

Machońku zakładanie fejsa to nie zaślubiny nie trzeba specjalnie się przygotowywać a i opłat brak więc do roboty !!  :P  ;)

 

" Będę jak bulterier ! Jak wściekły byk !... Jak Tommy Lee Jones w Ściganym.... "   :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mrozio spisałaś się :D  Forum z Ciebie zadowolone!!! Możesz jeszcze tam zamieścić info o comiesięcznych spotach z ewentualnym miejscem spotkania. heh wiesz ktoś może nie mieć neta :D

 

To co ..... jeszcze nie drukować ??  ;)

 

 

Machońku zakładanie fejsa to nie zaślubiny nie trzeba specjalnie się przygotowywać a i opłat brak więc do roboty !!  :P  ;)

 

" Będę jak bulterier ! Jak wściekły byk !... Jak Tommy Lee Jones w Ściganym.... "   :D 

 

Dobrze by było aby takie info na ulotkach/wizytówkach się ukazało.

 

 

Machoń.....BĘDĘ!!! tylko na końcu jest "....no to spieprzaj" Oby tak nie było na FB jak komuś wyślesz zaproszenie do grona znajomych :P 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....przeglądam właśnie wasze logo z zaproszeniem....super sprawa!!! :)

 

mam jednak tylko jedno pytanie...? skoro piszemy na Forum SIPu....( www.forum.subaru.pl ) - to wypadałoby aby strona tego forum się pojawiła w Waszym zaproszeniu

 

a nie "tego drugiego".....nie uważacie???? ;)

 

 

post-5590-0-13154600-1455970038.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń.....BĘDĘ!!! tylko na końcu jest "....no to spieprzaj" Oby tak nie było na FB jak komuś wyślesz zaproszenie do grona znajomych :P

 

Hahahaha..... :P  Tacy koledzy jesteście.....?!  Dobra... jeszcze zobaczycie, że do wiosny ogarnę temat i będzie Wam głupio  :P

 

 

skoro piszemy na Forum SIPu....( www.forum.subaru.pl ) - to wypadałoby aby strona tego forum się pojawiła w Waszym zaproszeniu

 

a nie "tego drugiego".....nie uważacie???? ;)

 

Oooo ku...rczę ! Ty masz rację !!!

 

Mrozioo weź to zmieniaj w te pędy bo napisałeś o "kresce".....  :facepalm: ...... Że też tego nie zauważyliśmy..... :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....przeglądam właśnie wasze logo z zaproszeniem....super sprawa!!! :)

 

mam jednak tylko jedno pytanie...? skoro piszemy na Forum SIPu....( www.forum.subaru.pl ) - to wypadałoby aby strona tego forum się pojawiła w Waszym zaproszeniu

 

a nie "tego drugiego".....nie uważacie???? ;)

 

Mrozio zmieniaj!!!! "zdrajca" :D

Edytowane przez Wojtasec
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie widzę w tym nic złego, że jest również podany adres FB.

 

Kolego :) nie o FB-ka mi chodzi...bo to jest super połączenie.... ale o Błąd       "-",   na   "."  już wiesz o co chodzi?????:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Machoń.....BĘDĘ!!! tylko na końcu jest "....no to spieprzaj" Oby tak nie było na FB jak komuś wyślesz zaproszenie do grona znajomych :P

 

Hahahaha..... :P  Tacy koledzy jesteście.....?!  Dobra... jeszcze zobaczycie, że do wiosny ogarnę temat i będzie Wam głupio  :P

 

 

W którym roku wiosna? :D

No tacy koledzy jesteśmy. Ale proszę Cię drogi Machoniu. Jak się spotkaliśmy w Krośnie w marcu UBIEGŁEGO ROKU obiecywałeś już FB :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozio zmieniaj!!!! "zdrajca" :D

 

Wydało się..... Mrozioo to jest zakamuflowana opcja konkurencji..... taki szpieg szoguna, agent o kryptonimie El Musztardinio.....niby wszystko cacy a tu patrz co powyczyniał.... myślał, że się nie kapniemy, że my dupki żołędne a tu wyszło szydło z worka !  :D

 

 

W którym roku wiosna? :D

No tacy koledzy jesteśmy. Ale proszę Cię drogi Machoniu. Jak się spotkaliśmy w Krośnie w marcu UBIEGŁEGO ROKU obiecywałeś już FB :P

 

No popatrz Ty się jak ten czas szybko leci......  :D To już tyle minęło ??  ;)

 

91bb666_.jpg

 

 

:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tu wyszło szydło z worka ! :D

 

 

....no no no ....teraz musisz uważać na "takie słowa w naszym pięknym kraju..."  :ph34r: ........ :biglol:

 

 

Taaa...... masz rację......  brochonadajnik zbiera wszystko  :biglol:  :D ...... i jeszcze Mrozioo agent  :ph34r:   TW "Marek"  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...