Skocz do zawartości

Prowadzenie GT vs WRX


radnor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak niektorzy juz wiedza, niedawno przesiadlem sie z WRXa 2005r do GTka 1998. GT co prawda troche dlubniety i az sie prosi o dociagniecie do czerwonego, ale najbardziej podoba mi sie roznica w prowadzeniu. Zalozone 215/45/17, generalnie czuc, ze auto jest sporo lzejsze i nizsze, wydaje sie mniej podsterowny, naprawde milo klei sie do drogi, bardziej surowy przez co dla mnie frajda z jazdy jest o klase wyzej. O fotelach nawet nie ma co wspominac, w Terzo fabryka wpakowala takie same, jak do STi z tego co widze, porzadnie trzymaja dupe w zakretach i nie koncza sie w polowie uda, jak w newage. :)

 

Pytanie co zrobic z WRXem, zeby jezdzil podobnie? Czy jakies przyzwoite sprezyny progresywne (prodrive?) zalatwia sprawe, czy te dodatkowe kilogramy sa juz nie do przeskoczenia? Czy taki np. bugeye kombi ma szanse dawac tyle funu, co gietek, czy raczej nie da sie pozbyc wrazenia jazdy cywilizowanym rodzinnym autem z nieco mocniejszym silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesiadlem sie z WRXa 2005r do GTka 1998. GT

ja jakiś czas temu przeskoczyłem z wrx'06 do dłubnietego gt'99 i wrażenia mam podobne ;) fun dużo większy, koszty mniejsze i wrażenia bardziej sportowe niż w wrx. wrx był bardziej cywilizowany, wygodniejszy, ale też i odczuwalnie cięższy. ogólnie bardziej kanapowy :twisted: teraz jak się przesiadać to tylko sti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki np. bugeye kombi ma szanse dawac tyle funu, co gietek, czy raczej nie da sie pozbyc wrazenia jazdy cywilizowanym rodzinnym autem z nieco mocniejszym silnikiem?

 

Oczywiście, że bug wagon może dać dużo radości z szybkiej jazdy, szczególnie mieszkając tam gdzie mieszkasz możesz kupić coś takiego:

 

70002035232010080900100.jpg

 

 

:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki np. bugeye kombi ma szanse dawac tyle funu, co gietek, czy raczej nie da sie pozbyc wrazenia jazdy cywilizowanym rodzinnym autem z nieco mocniejszym silnikiem?

 

Oczywiście, że bug wagon może dać dużo radości z szybkiej jazdy, szczególnie mieszkając tam gdzie mieszkasz możesz kupić coś takiego:

 

70002035232010080900100.jpg

 

 

:mrgreen: :wink:

 

 

Oplac mi ubezpieczenie, pogadamy. ;) Ma byc tania zabawka za wyplate, gora dwie, wiec jedna opcja to GT, druga WRX bugeye, zawsze lubilem ten przod. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moim skromnym zdaniem do zabawy wole GT-ka miałem wrx 2001 r. i zeczywiscie kanapa miałem STI 2004 R. zabawka jak .............Ale koszty utrzymania DuZe.... :P:twisted: A GT-k to rozsadna alternatywa tak uwazam :wink: Ale to moje skromne zdanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...