Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

aflinta, jej :!:

 

Swoja droga, kto podejmie moje wyzwanie driftu w aktualnym zadaniu na Eigerze? Oczywiscie w gre wchodzi wylacznie drift BRZem... eeee ... Toyka 86 ;)

 

-- 23 maja 2012, o 22:27 --

 

no prosze, juz dwoch sie mierzy ze mna :twisted:

 

-- 24 maja 2012, o 20:33 --

 

no Panowie, co jest?? Slabo Wam idzie na aktualnym wyzwaniu na NBR :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior nawet nie mam podejscia w tej Toyotce do połowy Twojego wyniku dlatego pojezdziłem sobie subarakiem i nim wydaje mi się, że łatwiej driftować dlatego dla twojego wyniku - szacun 8)

 

Ringu jeszcze nie dałem rady objechać całego ale już widzę, że bedzie cięzko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie co jest? Chodze sobie wieczorami poćwiczyć jazdę, wchodzę na na zadania i po godzinie prowadzę we wszystkich: czasowych i driftach. :roll:

Tacy wszyscy napięci przed plejadami czy jak?

Ja w ramach ćwiczen jeżdzę tylko w manualu i to zmieniając biegi jak w aucie nie przy kirownicy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co jest? Chodze sobie wieczorami poćwiczyć jazdę, wchodzę na na zadania i po godzinie prowadzę we wszystkich: czasowych i driftach. :roll:

Tacy wszyscy napięci przed plejadami czy jak?

Ja w ramach ćwiczen jeżdzę tylko w manualu i to zmieniając biegi jak w aucie nie przy kirownicy :twisted:

Ja jeszcze nie miałem chwili żeby się karnąć. Wcześniej na ringu niestety nikt nie chciał się ze mną pościgać :P a co do skrzyni to ja zawsze używam "H" bo imho montowanie manetekobracających się to poroniony pomysł co zresztą większość producentów w autach stosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otwarcie mówię, że nie mam czasu na jeżdżenie ostatnio - ledwie tyle coby na złoto pozaliczać, ale już nie na kręcenie wyników. Zresztą auta, którymi jeżdżę - szczególnie Legacy GT, nie ma podejścia do Imprez - ale przez sentyment nie zmienię na inne jak nie muszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Premo, jest Monza ale tak jak mowie tylko dla samochodow wyscigowych (czyt BRZ niet :( ) i Eiger Nordwand po szutrze dla czterolapow...

 

ale jakos tak bez polotu. Na wyzwania czasowe jezscze nie patrzylem...

 

-- 14 cze 2012, o 21:35 --

 

time trial le mans 700pp wyscigowe (racing hard)

i grand valley 600pp niewyscigowe (sports hard)

 

-- 14 cze 2012, o 21:37 --

 

dobra, probuje grand valley estiajem MY12 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostatnie złoto w GT-Academy wyjeździłem - o ile wszystkie testy przedtem na luzie były... to teraz miałem problem :shock: Ale w końcu urwałem brakujący czas na twin ring.... ale jak patrzę, że mi jeszcze brakuje kilka sekund do czołówki... masakra. Nie mam tak wyczutego pada by nawiązać jakąkolwiek walkę z kierownicą :) Nawet nie wiem czy kierownica by mi coś pomogła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...