Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechałem STI 11 Nurburgring a trybie ARCADE tak jak się umawialiśmy Bez kontroli z Abs na 1 opony sportowe średnie.

hercooles26 login na GT5. Czas........................7:51:723 weryfikujcie bo nie mam pojęcia czy to szybko:)

 

Jak dla mnie to bardzo szybko :)

Wczoraj usiadlem na chwile i wykrecilem 8:12 - z 10,15 sekund urwe, ale zejsc do 7:51 to chyba dla mnie niemozliwe ;)

 

Makinen w kreconym STI na rok 2011 w zrobil 7:55 - oczywiscie w real'u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcade to jedyny wlasciwy tryb do tego typu porownań, bo inaczej to bez sensu. Auto musi być takie samo dla wszystkich uczestników i wspomagania gry też (czyt. wyłączone, oprócz ABS, które przecież też w realu; zastanowiłbym się nad możliwością włączenia kontroli trakcji, w końcu też prawdziwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem STI 11 Nurburgring a trybie ARCADE tak jak się umawialiśmy Bez kontroli z Abs na 1 opony sportowe średnie.

hercooles26 login na GT5. Czas........................7:51:723 weryfikujcie bo nie mam pojęcia czy to szybko:)

 

 

 

moj czas to 8:02:224 i da sie jeszcze cos urwac.

co do Twojego wyniku jesli to naprawde seria wykrecony czas to powinienem sie zapytac nie jak szybko jedziesz... tylko dlaczego tak nisko lecisz....? :D bo 10s chyba nie dam rady urwac z mojego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na youtubie opublikuję swój przejazd razem z telemetrią bo widzę że brać forumowa kwestionuje moją uczciwość:)

 

nikt nie kwestionuje :P ale chetnie zobacze na youtube jak Ty cisniesz ze taki czas wykreciles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc0058dj.jpg na razie foto jak jutro dojdę do tego jak to zrobić to oczywiście poslę linka.

Teraz tak na ciepło jak na razie rekord Ringu mój :

 

6:31:498. Bugatti Veron 16,9 na maksa stuningowany na miękiej wyścigowej, zawiesznie sportowe bez regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyzwanie amg w dobrym miejscu patrzysz. pierwsze jedziesz starym mercedesem drugie nowym sls i to wlasnie je musisz przejsc zeby odblokowac ten tor

 

tego drugiego wogole nie widze :( - pojawia sie po skonczeniu innych "kursow" ? czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na youtubie opublikuję swój przejazd razem z telemetrią bo widzę że brać forumowa kwestionuje moją uczciwość:)

 

P.S Ogarnia ktoś jak się przyjmuję przyjaciół w GT5 bo ja nie mogę znaleść tej opcji

 

Dodaje sie to w menu konsoli (PSN)

Nikt niczego nie kwestionuje - po prostu wykreciles naprawde kosmiczny czas :)

Ja mam poki co 8:11 i ni ch... nie wiem, jak urwac z tego 20 sekund (10 jeszcze dam rade). Wczoraj nawet nauczylem sie jezdzic z ręczna skrzynia biegów, ale niewiele w temacie poprawiania czasów to dało - automat zmienia biego bardzo optymalnie.

 

Dla przypomnienia: Arcade, STI MY10, sportowe średnie gumy? :)

 

Co to jest to "BBS 18inch wheel option" ?

Zmieniałeś koła w arcade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie normalne niebieskie blue mica na złotej feldze:).

 

Automatem nie dasz rady pojechać szybciej.Jeżli grasz na padzie to już w ogóle nie ma szans.Manual I kierownica plus troche praktyki.Na nurburgringu tylko na 3 zakrętach zbijam do drugiego biegu.I jeszcze ważne że nie trzeba jej kręcić w czerwone pole bo się fajnie zbiera od 4500-5000tyś obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie normalne niebieskie blue mica na złotej feldze:).

 

Automatem nie dasz rady pojechać szybciej.Jeżli grasz na padzie to już w ogóle nie ma szans.Manual I kierownica plus troche praktyki.Na nurburgringu tylko na 3 zakrętach zbijam do drugiego biegu.I jeszcze ważne że nie trzeba jej kręcić w czerwone pole bo się fajnie zbiera od 4500-5000tyś obrotów.

 

Mi na padzie gra sie ZDECYDOWANIE lepiej. Przy analogowym gazie/hamulcu/kierunkach (gałka) strat z tytuly kulawego sterowania i niemozliwosci zrobienia czegos, co na kierownicy jest wykonalne nie ma :) MT nie zmienia moich czasów nic a nic, jakiej bym taktyki zmiany biegów nie obral - wiec pewnie problem lezy chyba z tym, ze trzeba jeszcze popracowac nad lepszym poznaniem toru :)

 

-- 7 gru 2010, o 20:19 --

 

 

 

Ale mnie ta gra wkur....! :)

Zrobilem 8:08 i jeszcze jestem w stanie urwac pewnie z 10 sekund, ale ....

Jak przejade pierwsze sektory dobrze i mam jakies 4, 5 sekund przewagi nad swoim najlepszym ghostem to trzese porami przez reszte trasy, zeby tego nie stracic - i jade zachowawczo, i albo trace te przewage albo cos spier.... zanim dojade do mety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy analogowym gazie/hamulcu/kierunkach (gałka) strat z tytuly kulawego sterowania i niemozliwosci zrobienia czegos, co na kierownicy jest wykonalne nie ma

Kierownica 900 stopni to większa precyzja, podobnie pedały gazu i hamulca. Nie bez znaczenia będzie też to, że w Akademii GT (czy jak to się nazywało) jak były europejskie eliminacje, to przynajmniej pierwsza setka czasów wykręcona była na kierownicy + MT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już boom na Gt5 się skończył czy tak wszyscy upalają że nie mają czasu pisać.Trzeba zrobić ustawke na jakiś chalange na ringu oczywiście Sti "10:).

 

 

Wymieńmy się loginamy do GT5 i zróbmy forumowe ustawki:).

 

Robie listę:

hercooles-hercooles26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już boom na Gt5 się skończył czy tak wszyscy upalają że nie mają czasu pisać.Trzeba zrobić ustawke na jakiś chalange na ringu oczywiście Sti "10:).

 

 

Wymieńmy się loginamy do GT5 i zróbmy forumowe ustawki:).

 

Robie listę:

hercooles-hercooles26

 

a_m_s_n_a_k_e

 

Od dzis zaczalem walczyc z kierownica - musze pare godzin pograc zanim osiągne "wydajnosc" taka jak na padzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal nie mam ringu ...wtf... ??

wchodze w swiat GT -> zaowdy specjalne -> zrobilem caly AMG - wszyzstko na zloty medal.. i nadal nie widze wyzwania SLS ..

ringu tym bardziej -> ? powinien sie pojawic w sekcji trening -> prawdziwe tory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...