Skocz do zawartości

ogrzewanie strefy wycieraczek przednich w OBK MY 10


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poproszę o 100% potwierdzenie, że (zgodnie ze specyfikacją), Subaru Outback MY 10 2,0 D Comfort posiada ogrzewaną strefę wycieraczek przednich. Nie zauważyłem w moim aucie charakterystycznych kresek ogrzewających, jakie mam np. w Foresterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jaki ma to związek z ogrzewaniem wycieraczek przedniej szyby ?

chyba to, że strefa grzania wycieraczek ma się włączać razem z ogrzewaniem tylnej szyby i lusterek...

coś tam chyba jednak grzeje, ale wyjątkowo słabo, bo przy mrozie powyżej -5 st. C praktycznie nic nie daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w nowym Legacy/OBK ,ale w starym przycisk podgrzewania miejsca spoczynku wycieraczek jest po lewej stronie obok składania lusterek i wyłączanika ESP i nie ma nic wspólnego z grzaniem lusterek i tylnej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w nowym Legacy/OBK ,ale w starym przycisk podgrzewania miejsca spoczynku wycieraczek jest po lewej stronie obok składania lusterek i wyłączanika ESP i nie ma nic wspólnego z grzaniem lusterek i tylnej szyby

W rzeczy samej. Dodam jeszcze, że ogrzewanie miejsca spoczynku wycieraczek wyłącza się automatycznie po 15 minutach.

 

W nowym Outback'u, rzeczywiście ogrzewanie jest włączane razem z ogrzewaniem tylnej szyby.

 

Tutaj (wersje z klimatyzacją automatyczną):

68503031.gif

 

Albo tutaj (wersje z klimatyzacją manualną):

92727593.gif

 

Jeszcze jedna informacja:

"While the defogger and deicer system is in the continuous operation mode, if the vehicle speed remains at 9 mph (15 km/h) or lower for 15 minutes, the windshield wiper deicer automatically stops operating (...)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...