Skocz do zawartości

Kalendarz Pirelli 2003


subaru_rallyfan_roman

Rekomendowane odpowiedzi

zależy jaki członek wysunie sie na czoło.....tzn co się nawinie :wink:

UWAGA :!: :!: :!:

ważna wiadomośc do wszystkich Forumowiczów:

Nie próbujcie oswajac Moniqi - bo gryzie członek, który się nawinie - wysunie na czoło :!:

 

Śmiech'us ostrzegaczus von wściekłus Moniqus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panna Moniqa jest ladna, nie jest stara panna a kazda kobieta "zejeta" kiedy ja widzi zaraz wpada w drgawki, samochody na jej widok sie rozbijaja a wszyscy marza tylko o tym by zobaczyc jej zdjecie, lub jeszcze lepiej ja sama, no i co najwazniejsze, zapomnial bym dodac, Panna Moniqa jest bardzo skromna.

-Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, Wracam ci ja ze splywu, nieco zjarany miejscami i co sie okazuje? Ze niby sie wyjasnilo, ale jakos tak polowicznie. Na dodatek gryzaco.

Ale Moniqa ma racje, niedopowiadac, niedpowiadac, niedpowiadac. Jak POLAM i wszystko jasne, to juz nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan nie zbieram, ale fakt często oglądam. Fotki lubie, takie zboczenie zawodowe , na ładne kobiełki też zerkam ale nie z zazdrości tylko dlatego że lubie jak jest ładnie do okoła .....no i to się tak zsumowało. Pirelli 03 jest już zaopatrzony w płeć brzydszą ale ta jakoś mego oka nie przykuła.

śmiech'u , trenuj, trenuj.....skupienie i regularne ćwiczenia czynią mistrza.(niereglarne są ponoć niezdrowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję założyć klub, gdzie będziemy się wymieniać i sobie porzyczać ( gdyby ktoś zaczynał od zera ), no i można było by podyskutować. Taka .....nauka jazdy na.............wszystkim od "deskorolki" do "garbusa" z taaaaaaaaaaakimi reflektorami.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedeczne dzięki, jedna Monisia zrozumiała że chciałem sobie wreszczcie stanąć na czele..............czegokolwiek poza własnym czołem. GRANDE GRACJA.

 

 

Przefaksuj jakieś fajne laski, to Cię zrobię zastępcą !!!!!!!!!!

 

Siwy PRZEWOIDNICZĄCY KOŁA JAKIEGOKOLWIEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Przefaksuj jakieś fajne laski, to Cię zrobię zastępcą !!!!!!!!!!

 

Siwy PRZEWOIDNICZĄCY KOŁA JAKIEGOKOLWIEK

 

A czy ja przesyłając dobrego Whiskacza (nie faksem) mogę liczyć na posadę skołowanego dyrektora d/s kołowania w wymienionym kole :?: :wink:

 

Jakkolwiek Skołowany Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Waldku? zastępcą czoła czy zastępcą koła??i jedna i druga funkcja mi odpowiada. Zdjęcia przesle tylko jak odzyskam je z rąk kolegów, współpracowników.

Śmiech'u tobie przyznała bym funkcje KO'wca...sam rozumiesz twoja ksywa i to whisky...tak mi się łączy.

Dobra funkcje, funkcjami....kiedy robimy "walne" zgromadzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa z podekscytowania zapomniałam dodać że wczoraj miałam niewątpliwą przyjemność goszczenia w kwaterze SIP. Tych którzy nie mieli przyjemności ostatnio ( przynajmniej takiej) informuję że wszystko w idealnym porządku: Wielceszanowna jak zawsze przesympatyczna a na dodatek wypoczęta (ten krawat baaardzo intrygujący), samochody przepiękne, kawa przepyszna .....

Musze znaleźć jakiś powód żeby moja "góra" wysyłała mnie do kwatery na regularne i możliwie częste wizytacje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ funkcja Prezusa-Krezusa... o przepraszam Prezesa została od razu zarezerwowana dla Wielceszanownej. Mam jedynie pewne obawy czy nasze rozbrykane koło da się NADZORować ale Dyrekcja da sobie z tym RADE.

 

"...łubu dubu, łubu dubu...niech żyje nam Prezes naszego klubu...

to byłam ja.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoglądając na skład tworzącego się w szybkim tempie zarządu KLUBU, z radością stwierdzam że będzie ON nosił wszelkie znamiona klubu AA ...............inaczej. Na siedzibę zarządu proponuję jakąś przytulną knajpę z klimą i szybkim barmanem, co by się posiedzenia nie przeciągały do nieprzytomności.

 

S powarzanięł

Vice Siwy chętnie skarbnik

 

PS. Zebrania Zarządu odbywać się będą ...po 100,- pln, co daje około 0,7 gatunkowej na członaka, co pozwoli na trzeźwe spojrzenie na dyskutowaną problematykę ................gołym okiem. Myślę że wszytscy z radością przyjmą propozycję co tygodniowych WALNYCH zebrań, ze wskazaniem na WALNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Waldku? zastępcą czoła czy zastępcą koła??i

 

Monisiu, jako zastępca, będziesz mi zastępować drogę, gdybym się chciał urwać z obrad.

 

Szanowna Dyrekcjo, jako Prezes Rady Nadzorczej, będzie Pan nadzorował barmana .....sorry ..sekretarza, żeby pilnował porządku obrad, i żeby dokładnie notował zamówienia.....tfuj.... wypowiedzi członków RADY.......starszych, i żeby wszystkie punkty porządku obrad zostały omówione do .....dna.

 

Vice Siwy - orgazmizator.

 

 

Czemu moja wypowiedź ukazała się jako cytat ????? przecież jeszcze nie było żadnego zebrania !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, a nawet przeciwnie - nie mam nic na przeciwko :twisted:

 

A czy połączenie funkcji skołowanego Dyrektora d/s kołowania w naszym KOLE i ewentualnego zastępcy skarbnika w mojej skromnej acz uczciwej osobie (w razie jakby ten pierwszy skarbnik zaniemógł po gruntownym zbadaniu zaproponowanego przeze mnie whiskacza), czy takie połączenie jest możliwe :?:

 

niedoszły skołowany, acz trzeźwy Dr d/s kołowania skarbnika Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...