Skocz do zawartości

Kiedy nowe Subaru Impreza ?


japs

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko! Kiedy można spodziewać się w Polsce nowej Imprezy. Jestem zaintersowany nabyciem pojazdu.

 

Nie jestem Dyrekcja, ale mam pewne informacje na ten temat 8). Według moich informacji pod koniec października mają się pojawić w sprzedaży, a na przełomie września i października - pierwsze modele pokazowe (model pokazowy?).

 

Zamówić możesz już dziś... 8)

 

PS. Zmień tytuł - nie ma takiego samochodu jak "Imreza" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ja wiem tylko tyle ze pod koniec pazdziernika ma przyjsc okolo 15 sti (na cala polske) potem dopiera beda po nowym roku :/

 

E, no chyba nie bardzo. Przemeq zamówił jako jeden z pierwszych (chyba) i ma termin na styczeń (odbioru auta ;) ).

 

Tak właśnie jest.

 

PS. Styczeń jest już po nowym roku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze tyle lansu teksotwego związanego z NEW Imprezą będzie do przeczytania :lol: ze strony Przemeq'a. Panowie damy radę to tylko styczeń, więc już blisko ;)

 

To nie lans. To próba odreagowania stresu związanego z tym, że NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ :twisted:. Nikomu nie życzę, by przeżywał takie katusze, jakie ja teraz przeżywam...:roll:

 

Ale dobra, będę się próbował powstrzymywać przed pisaniem na ten temat... :roll: (nota bene - już się powstrzymuję. W wątku na temat nowej imprezy mojego wpisu nie było już od dość dawna...)

 

owoc - pisałem już parę razy na Forum, dlaczego to jest styczeń... Chodzi o to, że kupując ten samochód wcześniej skazywałbym się na jeszcze gorsze katusze - samochód w Polsce, ja poza nią... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc - pisałem już parę razy na Forum, dlaczego to jest styczeń... Chodzi o to, że kupując ten samochód wcześniej skazywałbym się na jeszcze gorsze katusze - samochód w Polsce, ja poza nią... :twisted:

 

Chyba, że wiadome względy ;)

 

O to mi chodziło ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...