Skocz do zawartości

Zawór upustowy turbiny do GT'99


misiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam subaru imprezę GT'99. Jaki zamontować zawór upustowy aby było piękne pssssss?

Czy wymaga to przeróbek??Dzięki.]

Misiek

 

Każdy, oczywiście psss jest różny dla różnych producentów. Ja z własnego doświadczenia polecam HKS, który brzmi zupełnie inaczej. GFB też się dobrze spisuje.

 

Przeróbek nie wymaga, ale trzeba dorobic flansze, żeby zamocować do IC

 

Proponuje przejrzeć archiwum, jest sporo na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam Forge'a, ktory jest sprzedawany w ASO Subaru, montaz jest dziecinnie prosty i nie wymaga zadnych przerobek.Co do dzwieku, to jest donosny, ale nie meczacy.Wiem,ze ktos tu sie oglaszal, ze ma na sprzedaz bov'a do subaru, ale nie pamietam kto.Przejrzyj dzial sprzedam/kupie i w szuakjce wpisz blow off albo bov, to powinienes cos tam znalesc.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w GT'99 zawór hybrydowy GFB. Generalnie w '99 - 2000 dobrze jest montować zawór własnie taki w którym część powietrza wraca do przepływomierza, a reszta jest wypuszczana na zewnątrz. Poza tym jak jesteś zainteresowany to mam do sprzedania kilka zaworów upustowych: Blitz Super Sound, HKS SSQ, i bardzo rzadko spotykany firmy ARC.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blitz i HKS są lekko używane, w stanie dobrym, ARC jest w stanie trochę gorszym. Każdy wydaje trochę inny dzwięk, z tym że Blitz jest najgłośniejszy. Cenowo chciałybym ok. 1000 pln za każdy. Dodam od razu że jeśli szukasz tańszego rozwiązania to są bardzo dobre zawory produkcji Polskiej, firm 2M i VTG o ile się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Ja mam w GT'99 zawór hybrydowy GFB. Generalnie w '99 - 2000 dobrze jest montować zawór własnie taki w którym część powietrza wraca do przepływomierza, a reszta jest wypuszczana na zewnątrz. Poza tym jak jesteś zainteresowany to mam do sprzedania kilka zaworów upustowych: Blitz Super Sound, HKS SSQ, i bardzo rzadko spotykany firmy ARC.

 

pozdrawiam

 

odgrzeje nieco - czemu dobrze jest zamontowac zawor w ten sposob ? jakie sa tego korzysci/skutki/straty itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...