Skocz do zawartości

Wrocław - Lekki offroadzik - propozycja spotkania


Jedrek_WRO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem właśnie w trakcie czytania emocjonujacej "Akcji pod Śnieżnikiem" . Nieświadoma waszych przeżyć, emocji i lęków ... czekam na wziamnkę o dwóch niemych świadkach naszej eskapady... podobnie jak nasze wozy zostawiajacych 4 ślady... i czekam na cd.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga M.

Oczywiście, że czworonogi pojawią się w opowiadaniu i to w roli naszej wunderwaffe..., ale nie uprzedzajmy faktów :smile:

Pozdrawiam wszystkich bohaterów

Jędrek

 

PS. 1

Nie wiem jak inne, ale mój forek po sobotniej wymianie u Leśniczego007 tulei wahaczy wzdłużnych, podczas jazdy na wprost zostawia tylko dwa ślady...

PS. 2 (dla Prezesa :smile:)

Jeszcze nigdy ten wóz, odkąd go mam, nie był w tak świetnym stanie technicznym.

Just drive, drive and dirve.... (J. Clarcson)

Edytowane przez Jedrek_WRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mili moi a co z sylwestrem ?

myslę ,że dobry pomysl to spotkanie okolo 18-19 w wiadomym miejscu ,potem Sniegowy offroadzik i kończymy w Rusku przy ognisku i grzanym winie.

NIe ma obawy o zamarznięcie bo zawsze mozemy isc do domu i usiąść przy stole co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowne koleżanki i koledzy .

W związku ze zbliżąjącymi się świętami Bożego Narodzenia chciałbym z tego miejsca życzyć wam dużo zdrowia, miłości, coraz lepszych Subaraczków i tras OFFroadowych nie tylko w nasszym kraju..

Chciałbym aby nasza ekipa rozrastała się coraz bardziej i aby zawsze stanowiła ekipę zgraną.

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

WEsołych świąt !!!!!

 

 

 

P.S.

 

Wpisywać się prosze na sylwestra

jaki samochód , ekipa, i co ugotujecie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga niebieskiego Forka się melduje :) Osób dwie. Jak zwykle.

My nie gotujemy nic, bo my się specjalizujemy w pieczeniu.

Nasze menu to:

1) tarta / quiche (różne nazewnictwo na to bywa) z łososiem

2) serniko-brownie z wiśniami.

 

Życzymy Wszystkim zdrowia, długiej i szerokiej drogi offroadowej i śniegu na Sylwestra, żeby nam się ładnie jeździło pośród białych połaci... A to mnie poniosło ;) Mąż będzie krzyczał, że się podszywam i wypisuję nie wiadomo co... No to znikam. Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Iwonką będziemy na pewno!

Będziemy naszą nową perełką:D

a co do szamanka jak to Piotruś powiedział :D To razem z Iwonką zadbamy o to tylko jeszcze nie wiemy co:D

Moje słońce na bank coś wymyśli dobrego <3

 

 

P.S. Również Wam życzymy spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za prezent pod choinkę ,mamy nadzieję na opowieści podobnej treści z kolejnych wypraw.

 

Byliśmy dzisiaj w Rusku wracając z Kudowy. Przejechaliśmy kawałek z Mielęcina do Ruska po polu i powiem wam, że jest bardzo miękko ATeki zaklejają sie natychmiast, o śniegu nie ma co myśleć i trzeba pojechać tak aby tam na miejsce zajechac przed północą :) .

My już jakiś zarys trasy mamy gotowy ,napewno jedziemy tam gdzie nas jeszcze nie było !

Objedziemy to w niedzielę i zobaczymy .

 

Co do spraw kulinarnych to z tym jedzeniem to tak rozsądnie a konkretnie chodzi mi o jego ilość, masa jedzenia została ze świąt , ja będe miał napewno pasztet z dzika (dużo !!!), i pewnie kiełbasę z dzika ok 60 kg do końca nie mam pewności ale tak czy siak ta kiełbasa nie nadaje sie na ognisko więc jak ktoś chce kiełbaske z ogniska to musi sobie przywieźć.

Z alkoholu to tylko szampan i to symbolicznie ,a jak ktoś ma ochotę się napić to w Rusku jest źródło wody życia takie które nigdy nie wyschnie więc Tato prosił aby nic nie przywozić wszystko ma na miejscu.

Nad noclegiem to myslimy z Magdą jak to rozwiązać i damy znać.

No i pozostają jeszcze kwestnie pirotechniczne ?

 

łóżek mamy troche za mało ,ale jak ktoś weźmie karimate ,śpiwór i poduszeczkę to damy jakoś radę

została nam jeszcze kwestia pirotechniczna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerki na pewno przywieziemy ze sobą - dzieci właśnie przygotowują dla mnie listę zakupów... :-)

Inga planuje zrobić sałatkę.

Jedynie ciągłe opady deszczu mogą uniemożliwić nam przyjazd, ale mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

z przyczyn niektórym znanych, a niektórym jeszcze nie, przenosimy rozmowy o naszym najbliższym wyjeździe na profil RM-Auto na Fejsie http://www.facebook.com/subaru.rmauto

 

Prezes tak zarządził, żeby nie było :)

 

Z góry dzięki i proszę o wyrozumiałość.

 

Pozdro,

Marysia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...