Skocz do zawartości

Wrocław - Lekki offroadzik - propozycja spotkania


Jedrek_WRO

Rekomendowane odpowiedzi

na podwójnym gazie :P

 

:D:D:D

 

Znalazłem takie dwa miłe filmiki u warszawskich fanów lekkiego offroadziku (zabawa w piaskownicy):

http://www.youtube.com/watch?v=tQlcHQyS7Wg

 

też mają jedną vitarę, jednego motocyklistę ale nie mają rosomaka :)

 

może ktoś zna podobną piaskownicę w naszej okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

też mają jedną vitarę, jednego motocyklistę ale nie mają rosomaka :)

 

ale nie mają takiej atmosfery. A ja dzisiaj w lesie dorzynam płytę :twisted:

 

rosomak to chiba jedyny taki twór w pl :) choc 5 lat temu miałem jednego dziada po lifcie na A/T'ekach oto fotka :twisted:

 

DSC04309_hehwwwe.JPG

 

a tu się coś wkleiło piękna muzyka wodospady geyzer i takie tam pierdoły oraz dziad w akcji

 

 

miłego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie poleruje bo można lakier przypalić :idea: dziś na działeczce wykąpie Forysia mam nadzieje że te szramy same już zniknęły do tej pory 8)

 

A tak serio to MR. LESNICZY007 napisz coś więcej bo mi po głowie różne rzeczy śmigają:

coto będzie za trasa?

jakiś poligon?

jaki stopień trudności?

jakieś wodne atrakcje przewidujesz?trzeba twojego snorkela przetestować :)

 

ja sie już moge przyznać co tak śmierdziało na Rusco Trophy mianowicie :

 

SMAR Z WEWNĘTRZNEGO PRZEGUBU KAPAŁ NA KATALIZATOR( MANDZETA PADŁA)

 

-- 3 cze 2011, o 14:36 --

 

co tak cicho ? zadrapania spolerowane ? .czas na nowe ? Już niedługo.....

 

to ja się poradzę może :

cierpię strasznie ostatnio na brak mocy w forku 2.0 125km i nosze się ze zmianą na coś mocniejszego może TURBO DZIADEK (oczywiscie bym go zrobił na terenowego) albo

liftup +4cm i założeniu A/T do takiego outbacka sporta ma 2,5l w manualu - lata to jakos przyzwoicie?

 

C18631260_heesshx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 wolnyssak 125KM osiągami nie powala, to fakt... Moim zdaniem to taka lada niva świata zachodniego. Gnasz szurtami 80km/h, ciągniesz smugę kurzu za sobą i robi się jak na równinach Kazachstanu, tylko ty, twój boxer, napęd 4x4 i bezmiar przestrzeni przed tobą. Gorący wiatr wpadając przez otwarte bezramkowe okno szarpie twoją koszulę i mierzwi włosy (jak się je ma). Dżwięki Pink Floyd zagłuszane są przez wszechobecne świsty w kabinie. Próbujesz trafić palcem w mikroskopijne przyciski firmowego radia. Włączasz funkcję laud i w końcu słyszysz znajome riffy gitary Gilmoura i bas Watersa. Z zadowoleniem myslisz o aluminiowej osłonie chroniącej silnik i mocniej wciskasz gaz, wkręcając boxera na 5000 obrotów by pewnie pokonac następny wiraż w tłumanach kurzu.

A z tym kurzeniem to może trochę chamuwa, ale naprawdę lubię to. Koło domostw zwalniam by nie zabrudzić zanadto świeżo wypranej pościeli suszącej się w przydomowym sadzie. Dzieci o umorusanych truskawkami buziach, lekko przestraszone widokiem niebieskiego potwora z gwiazdami na przodzie, wyłaniającego się z obłoków pyłu, machają małymi rączkami. Ich matki częstują papierówkami z wiklinowego koszyka. Wsiadam za kierownicę by znów sunąć szutrami w stronę następnego sioła, Spłukując kurz z gardła landrynkową oranżadą, mijajm przydrożne kapliczki... How wish, how wish you were here..

A potem dostojnie toczę się po czarnym 120km/h w stronę domu, swej kobiety i dzieci.

Już nie narzekam na moje jedyne 125 koni. Jem ze smakiem botwinową na żeberku a wzrok mimowolnie kieruję w stronę stojącego za oknem zakurzonego forestera.

Jędrek

/wiem co mam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafomania. Ale my lubimy każdy tekst w którym jest coś o subaru. No nie jest tak?

A wczoraj w Domaszczynie jakaś babka stojąca z dzieckiem na skraju drogi szutrowej zwróciła mi uwagę, że gnam i kurzę na całą wioskę. I gdzie te papierówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor w Wilczynie jest własnością miasta Oborniki Śl.. Rozmawiałem z byłym właścicielem który wyjaśnił mi ,że jeśli mamy ochotę sobie pojeździć tak 'na dziko" to nie ma problemu i to najlepiej w niedzielę. Ale jeśli chcemy zorganizować tam coś na poważnie to musimy gadać z burmistrzem. Spróbuję pojechać tam jak będzie mokro i zobaczymy czy dla Subaraków nie będzie priblemu z przejazdem.

 

pozdrawiam wszystkich i wesołych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!! Melduję powrót z Plejad 2011. Zabawa mega!! Atmosfera, trasy /takie piaskownie że wcześniej bym nawet nie pomyślał żeby tam samochodem wjeżdżać/, wszystko rewelacja. I myślę że naszemu skromnemu gronu "Wrocław - Lekki offroadzik" wstydu nie przyniosłem - Z Dominikiem jako pilotem zajęliśmy 11 miejsce - na wolnossąco :P

Pozdrawiam wszystkich i myślę że te kilka słów zachęci Was do udziału w Plejadach za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...