Skocz do zawartości

Pytanie świeżaka-po czym poznać STI od dłubanego wrx,


tomek123

Rekomendowane odpowiedzi

Vin to jedno a bebechy to drugie, widziałem GC8 STI ze skrzynią z GTeka. Są tacy którzy przełożą np. silnik z GT żeby jeszcze coś zarobić a czerwony kolektor.... na e-bay widziałem farbę do ich malowania za 15 Funtów. Od pewnego czasu mamy tak zasypany rynek Imprez STI (tzw. fresh import ). Większość z nich to jeżdżące trupy bo jak może Type Ra być tańsze o 5000 od GTeka ? :roll:

Sam drążę ten temat od pół roku i wiele już widziałem. Doszedłem do wniosku że chyba lepiej wydać te 300 za bilet, wynająć na lotnisku auto i samemu czegoś poszukać. Byłem na wyspach parę miesięcy temu w poszukiwaniu fajnego Type Ra, miałem tylko za mały budżet ale jest w czym przebierać.

Przez ten czas udało mi się załapać kontakty na kilku importerów którzy sprzedają naprawdę zdrowe samochody prosto z Japonni. wszystko tomek123 zależy od tego ile chcesz na samochód przeznaczyć ?

czy graty do przekładki od zwykłej Imprezy 1.8 będą pasowały? Chodzi mi głównie o magiel???

lepszym rozwiązaniem będzie z GT a najlepszym z STI :wink:

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chłopaki,poszło,nabyłem ,STI 98r. fotki podrzucę jak odbiorę auto,czekam na dokumenty... Mam jeszcze jedno pytanie,czy to normalne że Sti jest ospałe do 3.5tyś.obrotów a powyżej świszcze jak wariat i gniecie w fotel?????

 

 

nie

 

-- 6 lis 2010, o 20:50 --

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...