Skocz do zawartości

LKS wita subarakow


LKS

Rekomendowane odpowiedzi

Jestescie niemili dla nowych, moze lepiej by brzmiało najpierw : siema miło nam, że dołączyłes a nie od razu że to nie ten wątek, chamy!!! :x :D

 

Po pierwsze w pierwszym poście dostał jako pierwsze słowo "Witamy" a po drugie to może idź sobie pojeździj autem a nie ludzi będziesz obrażał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta,

Po pierwsze w pierwszym poście dostał jako pierwsze słowo "Witamy" a po drugie to może idź sobie pojeździj autem a nie ludzi będziesz obrażał :/

 

Moze i masz rację autko pomogło a chamy było bardziej z uśmieszkiem niż chamskie :) Jeśli uraziłem przepraszam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już chyba trzeci taki wątek w ciągu ostatnich trzech dni... Skoro nawet ja trafiłem dobrze za pierwszym razem, to jest to w zasięgu każdego, nawet mojego psa gdyby tylko umiał czytać…

 

Koledzy pewnie troszkę się unieśli, właśnie dlatego, że po długiej przerwie pojawiło się na raz kilka takich wątków. Skondensowana dawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pewnie troszkę się unieśli, właśnie dlatego, że po długiej przerwie pojawiło się na raz kilka takich wątków.

 

sądze ze nikt (a przynajmniej ja) sie nie uniósł. Poprostu zwróciliśmy grzecznie uwage, a wyszło tak jak wyszło bo wysłaliśmy posty w tym samym czasie.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...