Skocz do zawartości

nie działa tylna wycieraczka


underdog

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, znowu mam problem :] było to tak: najpierw musiałem parę razy przekręcać przełącznik tylnej wycieraczki, żeby zaskoczyła, aż do teraz bo wogóle przestała reagować, spryskiwacz działa normalnie, jak przekręcam włączik to gdzieś z tyłu auta sychać ,,pyk,, ( pozycja ,,on" - pyk, pozycja ,,off" - cisza, pozycja ,,on" - pyk, itd.) to pykanie słychać nawet jak poodpinam wszystkie kostki w tylnej klapie, więc wychodzi na to że przełącznik jest ok. mechanizm tylnej wycieraczki rozebrałem na czynniki pierwsze i pomimo, że tego nie wymagał to wyczyściłem go, nasmarowałem i pod zasilaczem w domu działa elegancko! zamontowany w samochodzie niestety nie :/ próbowałem też macać kable w miejscu, gdzie wchodzą w klapę - na ,,włączonej" wycieraczce i też nic. Próbowałem też zmierzyć zapięcie na biegunach wychodzących z kostki do silniczka wycieraczki, piszę że próbowałem bo wyszły mi jakieś krzaki, było już ciemno i niespecjalnie sie do tego przykładałem bo możliwe, że i baterie mam padniętą w multimetrze, ale jeszcze do tego punktu wrócę :] tymczasem, może ktoś miał coś podobnego i udało mu sie to zdiagnozować? czy brać wogólę pod uwagę kwestie bezpiecznika? a jeśli to proszę o pomoc z jego zlokalizowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

do dokładnie, też tak typuje i aż wstyd przyznać że jeszcze tego nie zrobiłem, za to pytałem w aso o koszt całej wiązki i heh to jest liczone w setkach ;] więc chyba jednak pobawie się w łatanie tych kabelków, oczywiście jeśli to jest przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...