Skocz do zawartości

swap sti n/a do gt my 00


pawel.xxx1

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupilem sti 2.5 i wlozylem do siebie do wrxa

silnik bez kompa i wizyta u jako :D

moc dla odmiany nie podniesiona tylko obnizona ze wzgledu na skrzynie

cala impreza w sensie zabawa kosztowala mnie ok 15 tysi ( wliczajac w to nowy rozrzad , sprzeglo i wymiane wszystkich plynow) z remapem ( lub jak kto woli przeprogramowaniek kompa) a robilem tylko silnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szukaj silnika

i wio na nie-ASO tam swoj robilem a potem do jako

tez mozesz narazie do troche zdlawic ( ja mam turbo na 1.06 ustawione )

i zbieram na 6mt i w przyszlym roku :twisted:

planuje jakies 300 zrebakow i jak najwiekszy moment jaki sie da z tego motoru i przy tej mocy osiagnac

moze jakies 450 niutkow bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje jakies 300 zrebakow i jak najwiekszy moment jaki sie da z tego motoru i przy tej mocy osiagnac

moze jakies 450 niutkow bedzie

 

Życzę szczęścia, zwłaszcza na seryjnym EJ257 - pogadaj np. z beben to Ci opowie, na ile Ci starczy ten plastelinowy silniczek.

 

ja mam na swoim fabrycznym kompie wrx 2002 wystrojony

czyli sterowania AVCS nie wykorzystujesz w ogóle (chyba, że głowice zostawiłeś "stare" z WRX MY02- brak AVCS). Sorry, dla mnie to w ogóle dziwna kombinacja :roll:

 

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

-- 12 paź 2010, o 19:28 --

 

pawel.xxx1,

przekładaj kompleksowo, o ile w ogóle - ECU, pełna wiązka, osprzęt, longblock. Jeżeli jesteś zainteresowany to na priv służę namiarami.

Nie idz na skróty, bo to się kończy mniejszymi bądź większymi fuckupami.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł....WRX w GTku..... :oops: co Ty palisz? może starocerkiewnym sposobem coś wąchasz? butrapren? 220KM zamienisz na 225 lub 230...za kupę kasy....absolutnie bez sensu. STI new age - tak, ale komplet ze skrzynią, instalacją i kompem, jak ma zrobione Cybel w swoim GTku, ale z WRXa to możesz najwyżej blok pojmać, albo jak będzie starszy, cały goły motor i uzbroić w swoją elektronikę. Rzeźba bez końca z WRXem, i nie chcę krakać, ale skończy się kiedyś ogłoszeniem w stylu: sprzedam GT z techniką WRXa, włożyłem w niego przez ostatnie dwa lata ponad 80k pln, kto mi da 25? ratujcie! :lol:

 

P.S ECU od WRXa nie będzie grał z Twoją instalacją bez wielkiej, drogiej rzeźby :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...