Jump to content

jakie przewody lebsze orginal czy magnacor

namiot

Recommended Posts

Polecam Magnecor, koszt może i spory ale spokój na długo. http://www.magnecor.com.pl/MagnecorCennik2010_newx.pdf

Ważne żebyś brał do Ciebie (cewka na środku) nr 40205 są grubości (8mm) lub 45205 KV85 jeszcze trochę grubsze i wyższa półka :)

Tu masz z obrazkami http://www.magnecor.com.pl/magnecor_pictorial2010.pdf (5 str.)

a coś takiego zęby kolo 250 się zmieścić i numery katalogowe symbole prosze

-- Pn paź 11, 2010 1:17 pm --

i czy te lepsze magnakor kv85 beda nadawac sie do lpg

i czy te lepsze magnakor kv85 beda nadawac sie do lpg

jeśli masz lpg to zdecydowanie, ja z chwilowego braku Magnecora kupiłem jakieś w intercarsie na lato i już nie dają rady i wywalam. Dostały w tyłek od temperatur i tyle żywota. A lpg wyjątkowy czuły jest na jakiekolwiek przebicia. Teraz zakładam z powrotem Magnecora. Drugi problem jest jest taki że do GTków z cewką na środku, mało jest kabli dobrych producentów.

• 3 weeks later...

Ja mam KV85, jeżdżę na nich od trzech lat i zero problemów. Nie mam LPG więc w tym temacie nie pomogę

-- 27 paź 2010, o 21:19 --

a co lepsze oryginalne czy Magnecor

Kupiłem kiedyś oem ale w porównaniu do magnecora są po prostu dużo gorzej wykonane i na któryś cylinder były z deka za krótkie (kupiłem w ASO Subaru w UK). Zrobiłem na nich może 5km bo myślałem że mam problem z przewodami, potem wróciły do sklepu. Nie było żadnej różnicy w pracy silnika

no to musieli ci złe przewody dobrać skoro miałeś za krótkie,niestety miedzy gazem a benzyna jest diametralna różnica

-- Pt paź 29, 2010 11:52 am --

jakie opinie?