Skocz do zawartości

spryskiwacze przednich lamp


lucza

Rekomendowane odpowiedzi

witam i o radę pytam,pacjent to subaru impreza '99,zakupiłem sobie spryskiwacze przednich lamp,podobno w moim roczniku instalacja jest już przystosowana do większości rzeczy nawet jeśli ich tam nie zainstalowano,otóż znalazłem 3 kostki przy zbiorniczku na płyn do spryskiwaczy;zielona,biała i niebieska.Zielona jest od spryskiwaczy przedniej szyby a biała i niebieska od tylnej szyby i przednich lamp (nie wiem która od czego),w kąsoli środkowej natomiast znalazłem dwie wolne kostki.Teraz moja prośba,jeśli mógłby ktoś kto ma takie spryskiwacze zerknąć i napisać mi która kostka przy zbiorniczku jest od przednich spryskiwaczy lamp i która kostka (lub kolory kabli) w środkowej konsoli są od obsługi tych spryskiwaczy.Wiem że bardzo łatwo pociągnąć nową instalację ale niechcę sobie robić pajęczyny w aucie skoro gdzieś tam tkwi ładna,oryginalna instalacja,dzięki za pomoc :thumb:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki bardzo,to już teraz wiem że wziąłem zły silniczek,ale to da się naprawić,pozostała mi jeszcze kwestia włącznika na konsoli środkowej,jakby któryś z was tam zaglądał to będę wdzięczny za poinformowanie mnie jakie kolory idą do tego włącznika dzięki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...