Skocz do zawartości

Ułęż - Jesienna Szkoła Jazdy - 24.10.2010 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

hmm niestety warunki finansowe pozwolą mi tylko na rolę obserwatora/fotografa :) Czy można przybyć w takiej roli? Zdjęcia tylko do dla siebie i dla Was jeśli jakieś się spodobają ;)

Próbkę dotychczasowych mogę udostępnić jeśli trzeba ;)

 

Co do "biznesu" odezwę się do pana Czwartka na PW ;)

btw. może ktoś już mi odpowie i nie będę musiał szukać: jak często organizujecie takie spoty szkoleniowe/wyscigowe? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hmm ma ktos pozyczyc (sprzedac po taniosci) takie felgi? ;> (14 cali, 4x100, ET36)

 

13-tki z takim rozstawem to mam... ET chyba 38, musiałabym sprawdzić.

ale 14-tek niet :(

 

-- 20 paź 2010, o 22:20 --

 

pana Czwartka

 

 

ło jezus, a ja tak zawsze bez szacunku do pana instruktora mówiła... :roll:

się teraz poprawię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdzie się jakiś miły kolega co by mi w niedzielę na miejscu kółka zamienił pod koniec dnia?

znaczy na 100% to nie wiem czy będę chciała, bo to w praniu wyjdzie, ale wolę się zapytać zawczasu :wink:

 

ja się do śrubek, kluczy i innych lewarków nie dotykam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

 

00. goory - STI SE

0. czwartek - GT lub inne szybkie

1. faldżip* - saxo

2. Kulmak* - Clio

3. Morgiana - GT

4. Jarek - Evo 9 "czarny diabel"

5. Saracen44 - GT

6. Panek - STI

7. Otori - STI

8. Sendrek (dwa auta od mnie)

9. Sendrek* - "BMW z klatka"?

10. Jabbar - Lancer

11. Adamu - STI

12. zamieszanie - GT

13. kolega zamieszania - wrx

14. Nochal - Legacy

15. Witek - STI Cosworth

16. myrcin* - Evo

17. Dagmara - CC

18. Monika - Yaris (+1 os do potwierdzenia)

19. Marcin P.*

20. Polunho - GT SW (+Camaro??)

21. Maciej S* - GT

22. Bosman - BMW "Bokiem do przodu"

23. Stormy* - OBK

24. longman - Evo 8

25. Pinch* - evo

26. kamil.ch - MR2

27. Kfiatek - Wrx

28.

29.

30.

 

* - czekam na potwierdzenia

** - moze sie uda

 

z kilkoma znajomymi umówiliśmy się o 9:00 na BP przed Zakrętem - ktoś ma ochotę dołączyć do konwoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :mrgreen:

 

znajdzie się jakiś miły kolega co by mi w niedzielę na miejscu kółka zamienił pod koniec dnia?

znaczy na 100% to nie wiem czy będę chciała, bo to w praniu wyjdzie, ale wolę się zapytać zawczasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wygląda na to, że wpadnę na jakieś zdjęcia...czwartku, wpuścisz mnie? :)

 

zapraszam na kilka kółek legacem :-)

 

Ponawiam pytanie :mrgreen:

 

znajdzie się jakiś miły kolega co by mi w niedzielę na miejscu kółka zamienił pod koniec dnia?

znaczy na 100% to nie wiem czy będę chciała, bo to w praniu wyjdzie, ale wolę się zapytać zawczasu :wink:

 

na pewno się znajdzie. jakby się nie znalazł - pomożemy poszukać :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdzie się jakiś miły kolega co by mi w niedzielę na miejscu kółka zamienił pod koniec dnia?

znaczy na 100% to nie wiem czy będę chciała, bo to w praniu wyjdzie, ale wolę się zapytać zawczasu :wink:

 

ja się do śrubek, kluczy i innych lewarków nie dotykam :mrgreen:

 

Jak coś, to ja śrubki bardzo lubię, tylko nie wiem, czy wystarczy mi mocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdzie się jakiś miły kolega co by mi w niedzielę na miejscu kółka zamienił pod koniec dnia?

znaczy na 100% to nie wiem czy będę chciała, bo to w praniu wyjdzie, ale wolę się zapytać zawczasu :wink:

ja się do śrubek, kluczy i innych lewarków nie dotykam :mrgreen:

Ja mogę pomóc w wyważaniu kół, ale nie mam ciężarków :P:P:P

 

A może zrobimy zawody kobiet w zmianie koła na czas? :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobimy zawody kobiet w zmianie koła na czas? :roll: :mrgreen:
Ty uważaj bo za takie pomysły mogę naprawdę Cie rozjechać... i tym razem nie będę ostrzegawczo trąbić :twisted:

okej, walkower, tak? :P

 

Chcesz mnie przejechać Starletką? No proszzzz... z czym do ludzi :mrgreen::mrgreen: a swoim naleśnikiem byś nie śmiała bo masz FMIC'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobimy zawody kobiet w zmianie koła na czas? :roll: :mrgreen:
Ty uważaj bo za takie pomysły mogę naprawdę Cie rozjechać... i tym razem nie będę ostrzegawczo trąbić :twisted:

okej, walkower, tak? :P

 

Chcesz mnie przejechać Starletką? No proszzzz... z czym do ludzi :mrgreen::mrgreen: a swoim naleśnikiem byś nie śmiała bo masz FMIC'a :P

 

odczep się od mojego naleśnika :evil:

 

a Strletka potrafi rozjechać Sprinter'a, w sensie że busa, to i z Tobą sobie poradzi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdzie się jakiś miły kolega co by mi w niedzielę na miejscu kółka zamienił pod koniec dnia?

znaczy na 100% to nie wiem czy będę chciała, bo to w praniu wyjdzie, ale wolę się zapytać zawczasu :wink:

 

ja się do śrubek, kluczy i innych lewarków nie dotykam :mrgreen:

 

Jakby co, to bede mial żabe i klucz udarowy, także chetnie pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobimy zawody kobiet w zmianie koła na czas?

A dla facetow wymiana alternatora na czas :) ostatnio nawet mierzylem - 19min 34sek :P . Ale w subaru chyba nie trzeba wchodzic pod auto, to pewnie mozna szybciej :P

 

-- 22 paź 2010, o 15:09 --

 

Swoja droga myslalem, ze wczorajsza pogoda sie utrzyma choc troche (jakies sniegi z deszczem zapowiadali i co? :wink: ) i bedzie mozna 50% okrazenia zrobic bokiem (a "bmw z klatka" to i ze 150% okrazenia bokiem :P ). A tu lato dzis juz prawie i weekend to juz w ogole upal ma byc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do znawców nawierzchni w Ułęży i tempa zużycia opon tam w STI seria.

 

Kupiłem niedawno Subaraka i mam jeden komplet felg na tą chwilę... :cry: Opony po rewizji z przed chwili mam do wyboru:

 

1. 050A (gładkie zewnętrzne boki - tak 1-2cm gładkości, centralnie i wewnętrznie tak +0,5-1mm od znacznika) - obecnie na samochodzie

2. 070A (pełen bieżnik 2 letnie opony) - tych trochę szkoda...

 

czy nie latając non stop bokami, bez bączków itp wystarczy tych 1. żeby wrócić nawet na naturalnym full slicku?? nie wiem ile realnie więcej opony schodzi w STI w jeździe szybkiej bez wygłupów niż bmw z wygłupami. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudny dylemat... z doświadczenia powiem, że lepiej mieć dwa komplety, bo ułęzowy asfalt zjada nieźle opony... możesz śmiało założyć, że opona w dobrym stanie przed ułeżem, po całym dniu jeżdżenie będzie nadawać się (przy dobrych wiatrach) na jeszcze jedna pojeżdżawkę. na jeżdżenie na codzień, zwłaszcza jesienią - nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga myslalem, ze wczorajsza pogoda sie utrzyma choc troche (jakies sniegi z deszczem zapowiadali i co? :wink: ) i bedzie mozna 50% okrazenia zrobic bokiem (a "bmw z klatka" to i ze 150% okrazenia bokiem :P ). A tu lato dzis juz prawie i weekend to juz w ogole upal ma byc :(

 

no ale przecież pada :roll:

 

Albo trąbić przed stratowaniem :mrgreen::twisted: :twisted: :twisted:

 

no prosisz się chłopie o wgniotkę parkingową... tak "przypadkiem" i "niechcący"...

:twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do znawców nawierzchni w Ułęży i tempa zużycia opon tam w STI seria.

Kupiłem niedawno Subaraka i mam jeden komplet felg na tą chwilę... :cry: Opony po rewizji z przed chwili mam do wyboru:

1. 050A (gładkie zewnętrzne boki - tak 1-2cm gładkości, centralnie i wewnętrznie tak +0,5-1mm od znacznika) - obecnie na samochodzie

2. 070A (pełen bieżnik 2 letnie opony) - tych trochę szkoda...

czy nie latając non stop bokami, bez bączków itp wystarczy tych 1. żeby wrócić nawet na naturalnym full slicku?? nie wiem ile realnie więcej opony schodzi w STI w jeździe szybkiej bez wygłupów niż bmw z wygłupami. :twisted:

 

Proponuje zalozyc gorszy zestaw, tak aby zostawic bieznik na Ulezu :lol:

Jesli bedziesz rozsadnie sie rozpedzal z przejazdu na przejazd, kontorlowal stan "slick'a" to starczy Ci na kilka szybkich kolek na koniec (jak juz bedziesz mial trase obcykana) i powolne poturlanie sie do domu 8)

 

 

 

Czy można przybyć w takiej roli? Zdjęcia tylko do dla siebie i dla Was jeśli jakieś się spodobają ;)

 

Jestes dopisany. Prosze organizuj sie Tutaj na jakis wspolny przyjazd (moze nie bedziesz musial auta ciagnac).

 

 

A ja się zapytam profilaktycznie kto z ogarniających ma miejsce na prawym fotelu (nie gdzieś z tyłu :P) dla fotografa i do kręcenia onboardów?? :P

 

Wbijaj sie!!!! Ktos napewno Ciebie zabierze - licze tutaj na nasza spolecznosc Racing'owa :idea:

"Przygarnijcie Kropka" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ja niestety ruszam juz dzisiaj i jade 2-miejscowym samochodem :P

 

 

 

 

znajdzie się jakiś miły kolega co by mi w niedzielę na miejscu kółka zamienił pod koniec dnia?

znaczy na 100% to nie wiem czy będę chciała, bo to w praniu wyjdzie, ale wolę się zapytać zawczasu :wink:

 

ja się do śrubek, kluczy i innych lewarków nie dotykam :mrgreen:

 

Jakby co, to bede mial żabe i klucz udarowy, także chetnie pomoge.

 

No i beda zawody!!! Bosman startuje w klasie GOSC poniewaz ma licencje na odkrecanie i robi to profi "diwajsem"... hahahhaha :roll:

Ja tez zabieram zabe i uniwersalny klucz. Na miejscu bedzie dostepny koło naszego parkingu.

 

Z ciekawostek zapowiedzianych mam kilku Gości m. in:

Paweł Trela - nasz Mistrz Driftu 8)

Daniel Kamieński - Clio Williams - znany i Lubiany zawodnik :lol:

 

Dodatkowe ustalenia - Na bramie wjazdowej bedzie zainstalowana linka z szyfrem. Chcialbym aby kazdy z nas dbal o to aby brama przez cala impreze byla zamknieta. Jednoczesnie dla Waszej wygody - wyjazdy po paliwo lub inne potrzeby, udostepnie wam kod.

 

Trasy wstepnie wymyslone. Pracuje nad lista.

Planowo ruszamy kolo 12:00. Pewnie odpalimy jakis GPS Tracking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...