Skocz do zawartości

29 Rajd Kormoran


555

Rekomendowane odpowiedzi

No i juz tylko tydzien dzieli nas od jedynym w swoim rodzaju rajdzie szutrowym...Rajd Kormoran. Z kazdym dniem jest coraz wiecej informacji na temat kto i czym. I tak, Kuzaj oficjalnie potwierdzil ze wystapi Subaru Impreza WRC S8 (www.kuzaj.com). W Subarce zobaczymy jak wiadomo Czopika. W ekipie Forda (jesli mozna tak powiedziec :) ) wystapia takze raczej na 100 % Kuchar i Holek, wiec szykuje sie super pojedynek Subaru vs Ford. Oprocz tego szykuje sie takze plejada eNek w tym takze wystep Frycza, ktory wczesniej zapowiadal ze raczej jednak nie wysapi w tym rajdzie, ale udalo sie zebrac budzet i ujzymy go z nowym pilotem Jarkiem Baranem...bedzie ciekawie jednym slowem...

 

http://www.kormoran-rally.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej obsadzie emocje gwarantowane. Nie wiem jaką specyfikacją będzie pomykał Holo, jak się to będzie miało do mocnych rajdówek Kuzaja i Kuchara. Fakt faktem, będzie walka, Holo będzie się pewnie chciał zrehabilitować po ubiegłorocznym rajdzie, Kuzaj przełamać złą passę, Kuchar pokazać jak się jeździ na światowym poziomie, Czopik będzie gonił czołówkę. Najsmutniejsze jednak jest to, że tegoroczny Kormoran to zaledwie 8 OS :( Trochę mało, jeśli władze chcą się starać o el. MŚ. Z drugiej strony jednak nie będzie miejsca na błędy, ciągła jazda na max. Subaru GO :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pojdzie to ja sie wybiore...Bylem w zeszlym roku, i naprawde w tych miejscach co mialem okazje byc to atmosfera rajdu byla super, heh szkoda ze skonczylo sie jak skonczylo, ale mam nadzieje, ze w tym roku bedzie lepiej pod wzgledem atmosfery jak i rywalizacji sportowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomku ze Śląska - Tomaszu :D oto co następuje:

Kuzaj, Czopik - Kraków; Kulig - Łapanów (niedaleko Krakowa);

Hołek - Olsztyn;

Łukasz Sztuka, Adam Małysz - Wisła;

Sebastian Frycz - Szczyrk;

Tomek Kuchar - Wrocław itp.

 

Holo startuje specyfikacją '01, będzie więc walczył ostro z nowszymi maszynami Kuzaja i Kuchara. Mimo wszystko i tak ma przewagę swojego terenu.

Generalnie Automobilklub Śląski zafundował nam zmianę nazwy Rajdu Wisły na Rajd Śląski i przeniósł go w okolice Jastrzębia Zdroju (mam bliżej :wink: ). Naturalnie będę, ale to dopiero na początku września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram na Kormorana bo mam to szczęście że mieszkam niedaleko od Olsztyna wiec takiej okazji jak Kormoran nie mógłbym ominąć :) Mam nadzieję, że pogoda dopisze i bedzie można w pełni się cieszyć oglądaniem tak wspaniałej obasady jaka bedzie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzeczywiści Kuzaj jest z Krakowa. Pszepraszam za wszystkie dziwne sugestie ale ostatnio mam sporo na głowie i mylę się nawet w takich błachych przypadkach. Jeżeli chodzi o Rajd Śląski to spoko bo ja też mam dosyć blisko i najprawdopodobniej będę. Chociaż na początku września mam remont i ślub Kuzynki ale mam nadzieję że terminy się nie pokryją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fragment newsa z autoklubu: Pierwszą niemiłą niespodzianką, zarówno dla kibiców jak i samego Piotra Adamusa, jest konieczność startu w tej imprezie ubiegłorocznym pucharowym Peugeotem 206. Opel Corsa, którym startował w dwóch pierwszych eliminacjach RSMP 2003, został pozbawiony skrzyni biegów. Skrzynia ta została przełożona do drugiej Corsy zespołu EFL Corsa Castrol Rally, którą startuje Michał Kościuszko.

caly news: http://www.autoklub.pl/news/shownews.php?id=4948

 

to juz jest chamstwo pierwszej klasy, zeby tatus kosztem drugiego zawodnika (znacznie lepszego od synka) zalatwial swemu synkowi start w rajdzie, juz mi brak slow.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh widze ze nie tylko mnie, nie ominela dziura w budzecie :( ...no trudno, teraz tylko czekac na Warszawski (moze znowu roztrzygnie sie walka o MP...oby), no i na ukochana Barborke Warszawska z odcinkiem oczywiscie na Karowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że w tym sezonie zespół EFL Corsa Rally jakby stracił lekko na prestiżu. Doszła poważna konkurencja w S1600, Junior, który miał zapędy na Subaru Imprezę WRC musi bronić się przed atakami Pelikana..., do tego ta historia ze skrzynią - gdzie zdrowy rozsądek ? Piotrek Adamus, który ma większe szanse na tytuł mistrzowski musi pomykać na Kormoranie swoją pucharówką, tracąc tym samym kolejne punkty. Kasa misiu, kasa... :twisted:

 

A czy potwierdzone są pogłoski, że Warszawski będzie szutrowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że Warszawski nie cieszy się najlepszą opinią. A to, że odcinki za szybkie, a to, że próba na Bemowie wygląda jak kręciołek... Z tego co pamiętam, rajd ten miał już w ubiegłym roku być szturowy. Trzymam mocno kciuki, żeby teraz tak się stało, z pewnością urozmaici to rywalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz jestem po prologu i powiem ze extra bylo ..... to co Holek pokazal focusem to jest nauka bokow dla kazdego ale Kuchar tez jest niczego sobie takie boki strzelal ze szok :) Kuzaj jakos tak nie mogl zarzucic fury ale w 2 przejezdzie tez lasnie juz przejezdzam luk bokiem chociaz do Kuchara i Hołka to brakowalo na widowiskosci mnostwo.... ale wygral czasowo ale na prologu nie chodzi o czas tylko o pokaz przed kibicami...bączki krecil naprawde super ale to co Kuchar pokazal ...tyle dymu to jeszcze nie widzialem ....mogliby go kibice pilki noznej brac na mecze jako zadymiarza zamiast wnosic jakies taam kijowe race dymne :D

a rano wyruszamy na odcinki i oby walka byla zacieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przd chwila na TVP2 pokazali krotka relacje z prologu, zdjecia super...nawet przy relacjach z WRC nie powstydzilyby sie, ale szkoda ze taki material sie marnuje bo najlepsze relacje z rajdow robilo TVP...a jak patrzylem w programie to TVP nie zamierza robic zadnej relacji z Kormoranu, szkoda...pozostaje nam tylko TV Centrum...

 

Sa juz pierwsze zdjecia z prologu...

 

http://www.rallyonline.pl/2003/pokazfot ... ct2307.jpg

 

http://www.rallyonline.pl/2003/pokazfot ... ct2446.jpg

 

http://www.rallyonline.pl/2003/pokazfot ... ct2444.jpg

 

http://www.rallyonline.pl/2003/pokazfot ... ct2457.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...