Skocz do zawartości

Forester MY 09' 2.5t


dashbór

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w opisie, gdzie co i jak? Chciałbym żeby wydech był "Ciut" większy , bo niestety seria to porażka pomyłka żenada i wstyd. Oraz mam nadzieje na lepszy dzwięk- chciałbym usłyszeć boxerka gdy wyprowadzam go na spacer. Porady, linki , kontakty słowem wszystko to co może mi się przydać. Pozdrawiam i licze na odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedź, choć nie takiej się spodziewałem- kolega przesłał link do FAQ. Niestety to nie jest to o co mi chodziło. Proponuje aby kolega przeczytał jeszcze raz mój post plus zorietował się o jaki model konkretnie mi chodzi. Pozdrawiam

 

 

 

Dziękuje za podesłani mi linka do tematu, który sam stworzyłem- spalanie jest mi znane bardzo dobrze :), prowadzenie również:). Chodzi mi konkretnie o wydech tak jak w 1 poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz się pod ten wątek. Poczytaj trochę forum... :) .

 

 

Niestety zapoznałem się również z tym linkiem wcześniej, i niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujący mnie temat. Który zresztą jest dość moim zdaniem mało rozbudowany na forum. Czyżby żaden z posiadaczy "nowych " forków, nie próbował wywalić wydechu itp. i zamontować coś na poziomie SUBARU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć nie takiej się spodziewałem

Popełniasz typowy błąd każdego forumowego nowicjusza, pytasz o coś co było już wielokrotnie opisane i oczekujesz, że reszta forumowiczów nie ma nic ciekawszego do roboty tylko pisać streszczenia interesujących Cię tematów. Poszukaj, poczytaj, a pytaj dopiero jak nie znajdziesz interesującego Cię wątku. O tym między innymi jest w FAQ do którego dostałeś linka.

 

Czyżby żaden z posiadaczy "nowych " forków, nie próbował wywalić wydechu

Tak się składa, że większość nowych forków jest na gwarancji, a nikt nie chce jej stracić wstawiając niehomologowany wydech. Ot takie życie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gwarancji, przy wymianie kompletnego wydechu tracisz gwarancje, sam tył z tego co wiem nie powoduje utraty gwarancji.

 

-- 15 wrz 2010, o 08:47 --

 

Chciałbym żeby wydech był "Ciut" większy

 

Może poszukaj hydraulika lub otolaryngologa :) .

 

 

Wolabym solidnego mechanika :D.

 

-- 15 wrz 2010, o 08:49 --

 

dashbór - bardzo jestem ciekaw którego 2.5T.kupiłeś ,komis?import?a może od dilera?zdradzisz szczegóły?

 

 

Import z małym przebiegiem- smutne jest to że nie można dostać już nowego 2.5 t tylko to co zostało na stocku. Zachowanie UE jest poprostu śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem tylko tłumiki z tyłu i uważam, że to był strzał w 10. Jak będziesz chciał to się umowimy i posłuchasz sobie, dam Ci kontakt kto to mi zrobił. Z tego co pamietam to zaplacilem 1000zl za dwa, zrobione tak, aby w kazdej chwili mozna było przykrecić oryginalne. Jak wyglądo to w ogłoszeniu : http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14247798

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam po krótkiej przerwie ,wracam z tematem. Niestety podany przez ciebie link nie działa. bardzo Chętnie bym posłuchał jak to "gra" w twoim frysiu. Niestety jestem na razie poza W-wą. Mogłbyś mi podesłać na priv kontakt do firmy która ci zrobiła końcówki. Ewentulanie jakbyś miał chwilę i ochotę mógłbyś wrzucić na jutuba jak to u ciebie wygląda. Mam jeszcze dodatkowe pytanie co myślicie o firmie Eltec- któs coś u nich robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...