Skocz do zawartości

Bede zmianial auto, prosze o porade


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

 

Waszka, wiem ze fajne auto, jednak szukam czegos mlodszego, szkoda nastepna po tej accordzie generacja nie miala type-r.

Nie przekonam zony do kupna auta starszego niz obecnie posiadam :)

 

 

Korton, poważnie. Kup tego Accorda 2.4. Świetne auto.

 

 

Dam Ci też namiar na super mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, poważnie. Kup tego Accorda 2.4. Świetne auto.

 

Dam Ci też namiar na super mechanika.

 

Owoc666 wiem, ze fajne i z tego co patrzylem najlatwiej znalezc pewny egzemplarz. Kilka sztuk od pierwszego wlasciela, kupionych kraju wisi na allegro, do tego male przebiegi. Ciezko znalezc wersje z siedzeniami skora/alcantara i platki ala carbon, wiekszosc to full skora, lub co gorsza z kredensem (imitacja drewna).

 

Jednak jak by sie trafila 330i pewna jakas, narazie w kraju brak takich. Z zachodu wpada sie juz w 18% akcyze.

 

Do zakupu jeszcze ze 2 miesiace, bede monitorowal rynek, jak ktos by wiedzial o fajnej sztuce prosze o cynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc666 wiem, ze fajne i z tego co patrzylem najlatwiej znalezc pewny egzemplarz. Kilka sztuk od pierwszego wlasciela, kupionych kraju wisi na allegro, do tego male przebiegi. Ciezko znalezc wersje z siedzeniami skora/alcantara i platki ala carbon, wiekszosc to full skora, lub co gorsza z kredensem (imitacja drewna).

 

 

 

To sobie okleisz to drewno za 50 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc666 wiem, ze fajne i z tego co patrzylem najlatwiej znalezc pewny egzemplarz. Kilka sztuk od pierwszego wlasciela, kupionych kraju wisi na allegro, do tego male przebiegi. Ciezko znalezc wersje z siedzeniami skora/alcantara i platki ala carbon, wiekszosc to full skora, lub co gorsza z kredensem (imitacja drewna).

 

 

 

To sobie okleisz to drewno za 50 pln :)

 

i kierownice :)

C15266488_4.jpg

 

-- 30 września 2010, o 18:58 --

 

Korton, a nie chiałbyś mojej Imprezy 2.5 N/A MY'07, 28kkm przebiegu :?: 45k PLN to akurat Twój budżet, a mopja cena :D

 

Fajna, kto Ci porysowal lakier - wandalizm jakis? Pomysle nad tym, ewentualnie bede 26 pazdziernika w Wawie i bede mial troche czasu (zona zdaje egzamin na specjalizacje) to moze ogladnalbym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, kto Ci porysowal lakier - wandalizm jakis? Pomysle nad tym, ewentualnie bede 26 pazdziernika w Wawie i bede mial troche czasu (zona zdaje egzamin na specjalizacje) to moze ogladnalbym

Zapraszam :D Ta rysa na tylnych drzwiach i klapie bagażnika była, jak kupiłem. A otarcie zderzaka to efekt jakiejś niemoty parkingowej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

328i wystepowal w BMW e46 przedliftingowych i to byla (procz M) najmocniejsza odmiana. Dobry silnik ale... gorszy od 325i bo np 325 osiaga te sama moc i moment przy nizszych obrotach a wiec auto z tym silnikiem jest szybsze :wink:

 

Nie wydaje mi się, żeby 325 było szybsze a nawet jeśli to jest to zupełnie nieodczuwalne. Natomiast faktem jest, że 328 spali mniej benzyny. Moje E36 z tym motorem zadawala się 12,5l PB98 jeżdżąc po Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc666 wiem, ze fajne i z tego co patrzylem najlatwiej znalezc pewny egzemplarz. Kilka sztuk od pierwszego wlasciela, kupionych kraju wisi na allegro, do tego male przebiegi. Ciezko znalezc wersje z siedzeniami skora/alcantara i platki ala carbon, wiekszosc to full skora, lub co gorsza z kredensem (imitacja drewna).

 

 

 

To sobie okleisz to drewno za 50 pln :)

 

i kierownice :)

C15266488_4.jpg

 

-- 30 września 2010, o 18:58 --

 

Korton, a nie chiałbyś mojej Imprezy 2.5 N/A MY'07, 28kkm przebiegu :?: 45k PLN to akurat Twój budżet, a mopja cena :D

 

Fajna, kto Ci porysowal lakier - wandalizm jakis? Pomysle nad tym, ewentualnie bede 26 pazdziernika w Wawie i bede mial troche czasu (zona zdaje egzamin na specjalizacje) to moze ogladnalbym :)

 

 

e tam, kierownice jakos przebolejesz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Bardzo ładna "Sabucha" :)

To jest wersja US, prawda :?:

 

Tak, US lekko uszkodzona, historia auta znana (carfax, zdjecia) i naprawiona w aso.

 

-- 7 listopada 2010, o 00:17 --

 

Nieźle Ci moc pod maską rośnie 8) Fiesta nie słaba była później Mondziak i teraz Saab :) Gratuluję i życzę bezawaryjnej jazdy :) Jak wrażenia z jazdy ?

 

Roznica w osiagach jak mniej wiecej pomiedzy fiesta a mondeo, ogolnie bardzo zadowolony. 2.0T bardzo ladnie ciagnie i elastyczny bardzo jest. Auto praktycznie nowka, fabryczne tarcze, itp.. co mnie zdziwilo w porownaniu do forda, to bardzo zwarte auto i pewnie sie prowadzi (duzo sztywniejsze zawieszenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US z manualem? :shock:

 

Ta, wychodzily takie na temten rynek, saab dolozyl mechanizm, ze go nie odpalisz bez wcisnietego sprzegla, zeby tamte ludziki, nie znajacy manuala nie odpalili auta na biegu :) W wersji europejskiej nie ma takiego zabezpieczenia.

 

-- 7 listopada 2010, o 15:23 --

 

Ładny Opel.

 

:mrgreen:

 

Ma to i zalety, troche czesci pasuje od opla, tarcze, klocki, filtry itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, wychodzily takie na temten rynek, saab dolozyl mechanizm, ze go nie odpalisz bez wcisnietego sprzegla, zeby tamte ludziki, nie znajacy manuala nie odpalili auta na biegu :) W wersji europejskiej nie ma takiego zabezpieczenia.

 

 

W wielu amerykanach tak jest, w Imprezach chyba zresztą też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...