Skocz do zawartości

kierownica i zegary czy pasuja


soni12

Rekomendowane odpowiedzi

yyy muszę się nie zgodzić,jesli ma klasika to pasują p&p,jedyny problem dotyczy diody imobilajzera,niektóre gt go nie mają i trzeba przelutować diodę,mostek i jeden rezystor(czy jak się takie małe ćulstwo nazywa),na liczniku z gt jest nato miejsce i operacja jest bardzo prosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy mozna dostac plik z gotowymi zegarami do wydruku (chodzi mi o biale) bo w sumie tylko po to chce wyminic zegary....

 

 

a tak na marginesie slyszalem ze subaru ma bardzo dobre zawieszenie ale nigdy nie sadzilem ze to zawieszenie choc tak proste jest tak dobre. Ostatnio wyciagalem tylna belke (moja wersja to 1.6 FWD szkoda ) i co moge powiedzic ze robiac to pierwszy raz zajelo mi to moze 20 minut porownujac do toyoty avensis wymiana tylko samej gumy na stabilizatorze tylnym to robota na 40minut.

 

Tak pozatym kierownice mam sportowa czyli bez poduchy (aftermarket) tak samo tylne lampy lexusy i nie ma w nich przeciwmgielnych a do przegladu samochod musi miec poduszke i swiatla przeciw mgielne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bliziutko mnie ja w limerick,chętnie służę pomocą,na done deal jest subaru w galway za 200 jureczków 1.6 AWD,można się na przekładkę pokusić

 

-- 29 sie 2010, o 22:29 --

 

a co do zegarów to mogę rozebrać licznik zeskanować tarcze i podesłać ci plik,ale osobiście wolałbym założyć oryginalne,znam paru dobrych tanich dostawców rozebranych skubich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontaktowalem sie z gosciem mial tylko jedna lampe tylna ale dzisiaj kupilem na ebay za dwie tylne zaplacilem 12funtow za kierownice momo z wersji gt z poduszka 10funtow a zegary z wersji gt koszt okolo 10funtow ale jeszcze nie kupilem bo nie wiem czy podejda......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sie zastanawiam czy na nct kola 17 calowe moga byc zalozone czy trzeba 14 calowe i jak jest z wydechem bo jak sie pytalem to przy 3000 obrotow nie moze przekroczyc 99Decybeli ....................

 

 

 

ok ale dopiero jutro bo dzisiaj trzeba juz isc spac ale jutro na 100procent sie odezwie

 

see you...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy mozna dostac plik z gotowymi zegarami do wydruku (chodzi mi o biale) bo w sumie tylko po to chce wyminic zegary....

Na tej stronce masz wzory białych zegarów (na oko do GT), któryś post od góry. Są w mph, więc albo ok (bo jesteś w IRL), albo musiałbyś się pobawić w jakimś programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...