Skocz do zawartości

Smycz - kolekcja house sprzed ok.4 lat


kuligr

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie fajne koszule z krotkim rekawem byly w House w tamtym czasie... wlasnie subaru. Nie zdazylem sie zalapac, jak sie kapnalem to juz same rozmiary M wszedzie zostaly.... No ale wtedy House byl sponsorem...

 

A smycz spoko, troche juz znoszona przez te lata :) Ale wrazenie nadal robi dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
ehhh 4 lata temu to ja 13 lat miałem i nie rozrózniałem wrx od sti... jest jakaś szansa na podobną kolekcje? Ale bym się obkupił!! :twisted:

 

Nie sądzę żeby House zrobił nową kolekcję bo przestali już dawno sponsorować subaru ... a szkoda, ja wtedy nie kupowałem bo wychodziłem z założenia że jak nie mam subaru to nie będę się wygłupiał a teraz ... też żałuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie fajne koszule z krotkim rekawem byly w House w tamtym czasie... wlasnie subaru. Nie zdazylem sie zalapac, jak sie kapnalem to juz same rozmiary M wszedzie zostaly.... No ale wtedy House byl sponsorem...

mam taką koszule :wink:

biała, znaczek subaru na boku i z przodu, a na plechach Impreza WRC z końca lat 90 i kibice w tle. Najlepsza koszula Subaru jaką kiedykolwiek widziałem :wink: Jak będę miał chwilę to mogę zdjęcie wrzucić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...