Skocz do zawartości

1/4 mili 13-15 sierpnia Szymany


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uff. Właśnie wróciłem z topienia smutków po Frączkach. Smutki zalewałem "wściekłymi psami", bo to nazwa trunku najbardziej pasująca do mojego nastroju. Niestety pompa paliwowa nie wytrzymała. Pomimo usilnych prób reanimacji ze strony Łaciata nic nie wyszło. A tak chciałem wypróbować te opony które na Rajdzie Polski dostałem od serwisu Simona-Jean Josepha.

Ehhhh!! W tej chwili czuję się jak ten Swift po dachowaniu.

 

Jak dojdę do siebie, to wrzucę kilka zdjęć.

 

Aha! No i impreza super. Działo się.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No to w temacie Szyman jeszcze kilka słów o Frączkach :wink:

 

Impreza fajna, chociaż dla nas nieudana - trapiły nas awarie. Ogólnie problemy z zasilaniem.

 

Rano było bardzo mokro i ślisko, więc były dwa daszki i kilka lądowań poza torem. Wszystko na szczęście bezpiecznie. Tylko Patrol (Nissan) organizatorów miał trochę roboty.

 

Łaciat, ogromne dzięki za Twoją pomoc, a Sylwi za jej cierpliwość :wink:

 

Mam nadzieję, że minie mi złość na chłopaków, którzy przygotowywali mi samochód i wystartuję w kolejnych zawodach. A to już 28 sierpnia też Frączki.

 

Kilka fotek

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kilka zdjęć.

 

PS. Aha!! :evil::evil: Drobna uwaga do Wełniacza i Wck'a: Następnem razem jak nie powiecie: "Cześć, jestem Wełniacz (lub Wck, lub kto kolwiek inny)", albo jakoś tak, zebym mógł Was zidentyfikować, to normalnie popamiętacie.... :?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Aha!! Drobna uwaga do Wełniacza i Wck'a: Następnem razem jak nie powiecie: "Cześć, jestem Wełniacz (lub Wck, lub kto kolwiek inny)", albo jakoś tak, zebym mógł Was zidentyfikować, to normalnie popamiętacie....

Krecilem sie kolo Waszego servisu z kolega ale jak widzialem to zapracowanie wokol auta to nie chcialem przeszkadzac :oops: 28 sierpnia na pewno tez bede bo impreza bardzo mi sie podobala to sie przywitam obiecuje :!: aha ja to ten krecacy sie w bialej kurtce z aparatem moze kojarzycie :roll:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ spoko :wink: Skrzynia "poszła" (wręcz wybuchła) w Corolce.

Szczerze mówiąc, nie pamiętam, żeby coś poważniejszego stało w Subarakach startujących w takich wyścigach szutrowych. A moja pamięć w tej kwestii sięgą początków XXI wieku :wink:

 

Niemniej trzeba się zawsze liczyć w ewentualnymi "ofiarami". No i oczywiście do takich zabaw to powinno być jednak "drugie" auto.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno drugie auto. Kolega Komancz nabył onegdaj b. tanio takie odpowiednie do tego celu legacy.

 

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=40266 Jak to już wcześniej ktoś raczył napisać (Karol albo Gal), onegdaj to nie to samo co ongiś :)

 

Wg Słownika Poprawnej Polszczyzny PWN, pod red. A. Markowskiego Warszawa 1999 r.

Tego zielonego ze zdjęcia :wink: :

Onegdaj 1. książk. : Spotkalismy się onegdaj w Paryżu.

2. przestarz. : Jeszcze onegdaj wieczorem dziecko miało goraczkę, ale dziś już całkiem zdrowe. SKW, 225

Wierz mi,że nie chciało mie sie przepisywać, lae mogę to zrobić znowu :wink:

Dla owoca także :!:

Moze jakiś dział poprawnej polszczyzny, albo forum polonistów otworzymy :?:

 

edit: http://sjp.pwn.pl/skroty.php#128 przestarz. = przestarzałe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Słownika Poprawnej Polszczyzny PWN, pod red. A. Markowskiego Warszawa 1999 r.

Tego zielonego ze zdjęcia :wink: :

Onegdaj 1. książk. : Spotkalismy się onegdaj w Paryżu.

2. przestarz. : Jeszcze onegdaj wieczorem dziecko miało goraczkę, ale dziś już całkiem zdrowe. SKW, 225

 

A mi internetowa wersja słownika PWN wyprodukowała tylko wersję 2.

 

Moze jakiś dział poprawnej polszczyzny, albo forum polonistów otworzymy :?:

 

Tak! :) to będzie chyba takie pierwsze motoryzacyjne forum, gdzie prowadzi się dysputy nad mową naszą ojczystą :) I jeszcze może dział teologiczny, bo zaprawdę zaprwadę powiadam wam, Maruda i Gal potencjał mają wielki i prędzej Imprezę 22B każdy będzie miał niż im pomysły się wyczerpią. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla owoca także :!:

 

A ja co znów zrobiłem?

 

Za niedługo "owoc" będzie równie często spotykanym keywordem jak "subaru" :roll: .

 

Ale skoro zostałem wywołany do tablicy to... Wiadomą rzeczą jest, że język jak wszystko (no, może z wyjątkiem paru dyslektyków na czele ;) ) ewoluuje.

Dlatego, czasem warto nie używać form przestarzałych... Bo czy powiesz dziś o jakiejś kobiecie "dziwka" (staropolskie "dziewka")? Lub zakończysz list wyrażeniem "Kreślę się z poważaniem" ? Nie... Pierwsze może być uznane za niegrzeczne, drugie za śmieszne... A "onegdaj" niewłaściwie zrozumiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Aha!! :evil::evil: Drobna uwaga do Wełniacza i Wck'a: Następnem razem jak nie powiecie: "Cześć, jestem Wełniacz (lub Wck, lub kto kolwiek inny)", albo jakoś tak, zebym mógł Was zidentyfikować, to normalnie popamiętacie.... :?

 

:oops: Postanawiam poprawę. Naprawdę nie chciałem zawracać gitary :oops: Następnym razem uzbroję się w forumową koszulkę, która teraz była w praniu :)

 

aha ja to ten krecacy sie w bialej kurtce z aparatem moze kojarzycie :roll:

 

Ja chyba kojarzę, załapałeś się chyba nawet na którejś z moich fotek :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak mój PSR(Profesjonalny Serwis Rajdowy) :evil::evil: znajdzie jakiś przekaźnik do golfika i jak go przetestuję to się zjawię.

 

Po tylu kombinacjach, cudowaniu i przerabianiu układu zasilania, wyrok padł na jakiś przekaźnik :evil::evil:

A może bezpiecznik od pompy się przepalił :?: :evil:

Ehhh....

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wck,

Dzięki za te kciuki, ale jutro nie wystartuję :cry: . Pomimo tego, że wczoraj wieczorem kulnąłem się do Olsztyna po przekaźnik - niewiele to pomogło Golfstromowi.

 

Jeżeli przyjadę, to pokibicować po południu.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...