Skocz do zawartości

dwa fast dwa furyjus


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

najmocniej przepraszam za obraze uczuc religijnych jasnie szanownych forumowiczow, zdecydowalem sie na opublikowanie textu w formie wlasnie takiej z racji ze nie jest on moj i aby oddac atmosfere tego co on opisuje, Charles Baudelaire ze mnie nie jest totez nie zwyklem o wychodku mowic pieknymi slowy, jak juz z reszta wspomnialem text nie jest moj tak wiec uznalem ze najlepiej bedzie go zaprezetowac w formie oryginalnej tak by oddal charakter tego co opisuje jak rowniez opisujacych, to tyle wzgledem wyjasnienia. Jezeli natomiast chodzi o kulture, to dziekuje za zwrocenie uwagi i zapewniam ze jakiekolwiek niecenzuralne zwroty z pod mych palcow na lamach tego forum nie wyplyna, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowny CometuDaddy .....czy jakoś tak...mylisz pojęcia. Thanowi chodzi o, nierzucanie mięchem ze względu na kulture, a nie jakieś tam uczucia regionalne. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Spróbuj wkurzyć księdza, to zobaczysz jaka garmażerka poleci. Nie jeden woźnica nauczył by się paru nowych .....imion dla konia.

 

Siwy ( "masarstwo" to moja druga profesja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panstwo,

Moim zdaniem dwa lub trzy slowa ktore sie pojawily w tekscie o Szczecinie, mnie nie bulwersuja w zadnym stopniu, albowiem zostaly uzyte, lub raczej zacytowane, jedynie w celach artystycznych. A cel artystyczny uswieca srodki.

 

Nie mozna, moj drogi Than Yu byc plus catholique que le pape, kiedy sie samemu udaje, ze sie slow nie uzywa i sie pisze KU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany arno, oboje macie rację. I ty z uwagi na walory artystyczne dzieła " Szczecin Łokieć story", jak i Junior z uwagi na zachowanie kultury na Forum. Nie ma takich słów na świecie które by mnie zbulwersowały. To znaczy każde nowo poznane budzi nowe doznania duchowe. Jednak na Forum staram się używać ogólnie znanych i wykropkowywać. Problem tkwi w każdym nowo przystępującym forumowiczu, który na własne nieszczęście w kilku (T)forach tego typu uczestniczył, i nasiąknął "gnojówą " do trzewii. Trafiając pechowo, na właśnie taki topik jako pierwszy, wydaję mu się że trafił do "domu" i mamy problem.

Jak do tej pory, udawało się opłukać każdego nowego, ale jeżeli przystąpi kilku naraz, może braknąć wody w spłuczce.

 

Pozdrawiam

Siwus Ordynus Delikatus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

", jak i Junior z uwagi na zachowanie kultury na Forum.

 

To cytat, Senor Valdemar, Lokiec story pomimo zamieszczonych w nim kilku slow powszechnie uwazanych za wulgarne, nie narusza w zadnej mierze zachowawczych kanonow kultury, albowiem od samego poczatku czyta sie to w pewnej okreslonej z przymrozeniem oka konwencji.

 

No dobra, z drugiej strony, niewiele jest osob, ktorych takie uzycie slow nie natchnie wena do uzycia ich w innych nie artystycznych sytuacjach.

 

Z trzeciej strony WYKROPKOWYWANIE slowa typu Ku... to czysta hipokryzja, albowiem taki mail natychmiast staje sie wulgrany, a udaje ze nie jest. Wulgranosc to kwestia umowna i czesto widuje to maile, w ktorych nie ma ani jednego wulgranego slowa, ale ktore tchna podchwytliwa wulgarnoscia.

Zacytuje tu slowo z jednego z postow : w pizdu. Autor doskonale wie, kiedy to napisal, albowiem niedawno. I czy to slowo nie jest wulgarne? Jest. To gdziez granica?

 

Sie klaniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny arno, jako człowiek znający prawie wszystkie wulgaryzmy świata i co gorsza, przyjmujący je jako mowę potoczną, zdarza mi się nie odróżnić wulgaryzmu od śmiesznego określenia. Dzięki wielkie za zwrócenie uwagi. Na przyszłość będę swoje wypowiedzi czytał pod tym kątem kilka razy, zanim je wyślę.

 

Sorry

 

Siwy skruszały...........................z braku gorzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowny Panie Waldemarze Szanowny,

Nieniejeszym informuje, ze jestem milosnikiem wszelkiego MATA.

Podczas ostatniego pobytu w Mtace Rosji trafilem na slownik MATA, pierwszy topm slow xyu. jakies trzysta stron. Czekaja na nastepne tomy.

Mam zamowione. Piekne

Zacytuje na xyua naxyuachili do xyua, razxyuarivayte na xyu.

Mam rowniez ksiazke: Seksulany Folklor Republik Razdieckich.

 

Uwaga Grecja:

Mala to: MUNI a wielka To MUNARA!

Maly to PSOLI, wielki to Psolara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowny, szanowny arno szanowny ( w "szanownych" - wygrywam ). Do Grecji jeżdżę się opalać i wypoczywać, no ale skoro znam już kluczowe słowa, to pomyśle o zerwaniu "czegoś". Dzięki Dzięki Dzięki ( w "Dzięki" też prowadzę )

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w szczecinie modny stal sie "tuning" Citroen'a Xary... jak powszechnie wiadomo dzieki wyjatkowo sporotowej charakterystyce zawieszenia owych pojazdow bardzo dobrze nadaja sie one do przerabiania na auta dorownujace wlasciwosciom trakcyjnym chociaz by nie raz na forum wspominanego Subaru Impreza WRX STI (nie pisze o WRX bo wiadomym jest ze nie mial by szans) jako pierwszy pojawil sie ow samochod w wersji Break (kombi) z oszalamiajacym 16 zaworowym silnikiem o pojemnosci 1.8 i mocy okolo 100 km. Tuning polegal na zamontowaniu plastikowych nakladek na reflektory sprawiajacych ze owe wygladaja na "soczewkowe" spoilera nad klapa od bagaznika aluminiowych felg, progow, halogenow i burczacego wydechu tym samym budzac respekt wsrod wyjacych Hond CBR900 ktorych wlasciciele zjedzaja na pobocze gdy zza zakretu wylania sie ow pozeracz szos... zapomnialem dodac ze samochod ma zabojczy ciemny zgnilo zielony kolor dzieki czemu wyglada wyjatkowo nie atrakcyjnie. Sladem widac tworcy tego bolidu poszli inni wlasciciele i tak wczoraj czy tez przed wczoraj udalo mi sie zobaczyc jeszcze dwa inne, zrobione w podobny sposob z tym ze byly to auta w wersji nie kombi. jeden zloty (ten paskudny citroenowy zloty) a drugi nie stety nie pamietam jakiego koloru. Innym ujmujacym przykladem szczecinskiego tuningu bylo bmw seri 3 (to stare) z wielkim wydechem i podskakujaca klapa silnika. Na koniec chcialem napisac o Chrysler'ze Voyager czy tez Dodg'u Caravan koloru bialego, ze zlotymi aluminiowymi felgami, nakladkami na reflektory (takie jak w/w Citroen'ie) oraz uwaga 4 wielkimi rurami wydechowymi, powszechnie nazywanymi DTM'owskimi, mianowicie chodzi o to ze wystaja poza linie tylnego zdezaka i zaginaja sie ku gorze ziejac wielkimi otworami, nalezy dodac ze na kazdej nie rownosci drogi owe wydechy podskakuja niczym ten tego, w kazdym razie podskakuja.

 

Ponizej: Citroen Saxo (moze rzeczy wiele znacza 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony kolor... grzmiacy potezny silnik... 4 rury wydechowe... wielkie kola... Ferrari ?? NIE... to przeciez nie to forum ;) to stary zdezelowany Dodge Ram jakiego widuje od czasu do czasu jezdzac czy tez przechadzajac sie po szczecinie :twisted: Auto wyglada jak by nie jedno przeszlo... a ze to solidny samochod, podejzewam ze dwa razy wiecej niz to co moglbym sobie chociaz wyobrazic, moze jakas stluczka z pociagiem... to by bylo cos odpowiednich gabarytow ;) Z przodu nie ma lamp... przynajmniej tych standartowych, za to sa dwie soczewki po kazdej ze stron, atrapa chlodnicy juz dawno nie widziala oryginalnego chromu, z reszta to samo tyczy sie felg. Rekrod bije GIGANTYCZNY spoiler nad przednia szyba ktora sama w sobie jest nie mala. Jak wiadomo nadkola tych samochodow do malych nie naleza, kola jakie znalazly w nich swoje miejsce szczelnie je wypelniaja wystajac jeszcze sporo poza linie auta... i jezni. Obrazu dopelnia poczworny czarny mocno zdezelowany wydech z BARDZO skromnym tlumikiem... co moze nawet nie jest najgorszym pomyslem gdyz dzieki temu gdy auto sie zbliza... a zwykle robi to bardzo szybko (V10 8l pojemnosci) mozna przezornie zjechac troche mu z drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uderzamy w serca wszystkich kobiet kochających dresy"

Nie wiem, czy ta strona powstała z potrzeby serca jakichś dresów, czy też przeciwnie - przez normalnych dla ubawu. Bo to, co jest na tej stronce to porażka na całej linii. Mimo wszystko pozdrawiam autorów i polecam jednak dokończenie edukacji w szkole podstawowej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny subaru_itd. Zaoferuje ci mój sposób na spokojną, niczym nie zmąconą egzystencję na forum. Tematy które mnie nudzą, drażnią, lub nie interesują, po prostu omijam lub tylko przglądam, żeby w odpowiedniej chwili wrzucić żarcik lub delikutaśny komentarzyk, pod warunkiem że ukaktywniony mam gruczoł poczucia humoru. Zresztą, jeżeli jest on nie aktywny, nie wchodzę na forum. Przyjęcie tej zasady gwarantuje czystą wątrobę, stałą chęć na gorzałę i ryćkanie.

 

Serdeczne : NIECH TO WSZYSTKO SZLAG TRAFI przesyła Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam jednak dokończenie edukacji w szkole podstawowej

Subaru Rally Fanie Romanie Alez chlopcy z BMW Boys zakonczyli swoja edukacje w szkole podstawowej co mozna przeczytac w jednym z dzialow na ich stronie, odebrali rowniez (razem ze swiadectwem) dowody osobiste. Strona oczywiscie to jeden wielki, kipiacy sarkazmem zart :) Polecam tez przyjzenie sie samemu kodowi strony, ktory jest calkiem niezly :) Piosenki ktore powinny byc dostepne na stronie sa rowniez dosc blyskotliwe tak samo jak szyderstwa z prezesa onetu i jego bmw m3 z plyta cd na lusterku :D hmmmm na stronie juz zapowiedziano naprawde dzialu mp3 wiec nie dlugo powinno ruszyc :) Calosc daje jednak do zrozumienia ze prowadza to dosc inteligentni goscie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlote kola, niebieski kolor... wyjechalo toto z za zakretu i spowodowalo u mnie wytrzeszcz oczu :shock: nie sadzilem ze zobacze COS takiego tutaj w szczecinie... chodzi oczywiscie o niebieskiego lanosa z kolpakami pomalowanymi na zloty kolor... nie wiem czy to przypadek, czy ktos tak na powaznie...

 

Zaczynam miec obrzydzenie do wlasnego obrzydzenia ;) to jak bym malkontentctwo do kwadratu. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...