Skocz do zawartości

Wyposazenie i kontrolka AWD


piotrekj482

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem Nowy na forum a niedawno zakupiłem sobie subarynkę Legacy z 2004r Limited Edition. W związku z tym mam pytanko czy istnieje opcja rozkodowania wyposazenia po numerze VIN? W serwisie w Częstochowie zostałem skierowany na fora lub do SIP i powiedzieli że oni takiej informacji mi nie udzielą. Poza tym czym wyróżniała sie ta Limitowana wersja z 2004r (dokładniej grudzień 2004r) od innych? Mój VIN to JF1BP5LK45G023554. Jeśli napisałem w nieodpowiednim miejscu to proszę o skierowanie mnie do odpowiedniego działu. I jeszcze jedno pytanie czy po przekręceniu kluczyka w tych samochodach powinna się zaświecić kontrolka AWD? U mnie sie nie zaświeca.

 

Dziekuję za wszelkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po numerze Vin nie uzyskasz informacji jaka to opcja wyposażenia, ale przecież już masz to wyposażenie albo go nie masz :P więc co to za znaczenie czy Limited lub unLimited :mrgreen:

 

Dla Twojego VIN :JF1BP5LK45G023554

 

JF1 - Passenger car, FHI made

B - Car Line LEGACY

P - Body type WAGON

5 - 2.0 L AWD

L - LHD (Left-hand drive model)

K - SOHC MPI 5MT Dual range

4 - Drive type - Full-time AWD Dual range

5 - Model year 2005MY

G - Factory location FHI (Gunma)

cyfry 12-17 - Serial number

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje

 

Kontrolka sie nie świeci tylko czy zaraz po przekręceniu kluczyka powinna się na chwilkę zapalić tak jak np. ABS i zgasnąć? Czy ktoś wie czym wyróżniały sie te Limitowane Wersje z 2004r????

W Imprezie się zapala przed uruchomieniem silnika - nie pamiętam tylko czy gaśnie po jakimś czasie, czy dopiero po odpaleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka sie nie świeci tylko czy zaraz po przekręceniu kluczyka powinna się na chwilkę zapalić tak jak np. ABS i zgasnąć?

informacja z instrukcji obsługi 8)

 

The All-Wheel Drive warning light comes

on when the ignition switch is turned to the

“ON” position and goes out after the engine

has started.

 

i bardzo dobrze że się nie świeci, nie powinna. Jeżeli podczas jazdy cały czas się świeci nie należy kontynuować jazdy, sprawdzić wg.instrukcji :lol: czy wszystkie 4 opony są takiej samej średnicy, czy nie są przebite lub nie utraciły ciśnienia z innego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czym wyróżniały sie te Limitowane Wersje z 2004r????

 

tutaj masz info, czym wyróżniały się wersje US Limited Edition :

http://www.cars101.com/subaru/legacy/legacy2005.html,

 

chociaż nie sądzę aby EU miała odpowiednika w wyposażeniu :P ,

 

"Legacy 2.5i Limited adds over 2.5i this an upgrade over the base 2.5i

 

Leather Interior, leather steering wheel, leather parking brake handle and leather shift knob

6disc CD changer

Power glass sunroof

Dual Zone Climate control

Power driver's seat, 8 way

Fog lights, projector beam

All Weather package: heated seats, defrosting outside mirrors, front windshield wiper de-icers"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam jeszcze jedno pytanie czy te wersje posiadały samopoziomujące zawieszenie? Nie ukrywam że mam lekko siadnięty tył i szukam przyczyn dlaczego tak jest

 

Nie posiadały, masz MY'05 z 2004 roku a więc IV generację z początku produkcji. Poprzednia generacja Legacy mogła posiadać samopoziomujące zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam jeszcze jedno pytanie czy te wersje posiadały samopoziomujące zawieszenie? Nie ukrywam że mam lekko siadnięty tył i szukam przyczyn dlaczego tak jest

 

OBK (EU) maja nivomat, Legacy raczej nie. Odnosnie siadajacego tylu w Legacy przejrzyj archiwum, bylo cos nt. AFAIR siadaly tam sprezyny.

 

-- 26 sie 2010, o 14:55 --

 

Dzieki za informacje

 

Kontrolka sie nie świeci tylko czy zaraz po przekręceniu kluczyka powinna się na chwilkę zapalić tak jak np. ABS i zgasnąć? Czy ktoś wie czym wyróżniały sie te Limitowane Wersje z 2004r????

 

U mnie nie zapala sie w ogole, tj jak to ma miejsce przy kontrolce airbagu czy ABSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W manualnej w ogóle nie ma takiej kontrolki :idea:

 

a co bedzie jak sie wiskoza zagotuje ? Nie ma na to kontrolki ?

Generalnie kontrolka na desce jest, pytanie czy jest obslugiwana :?:

 

Na zagotowaną wiskozę nie ma kontrolki.

Owszem, kontrolka przy zegarach jest ale np. u mnie nie ma w jej miejscu oprawki na żaróweczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...