Skocz do zawartości

Ułęż - Piknikowa Szkoła Jazdy - 8.08.2010 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

Wskakuję na feralną :wink: pozycję...

 

0. czwartek

1. Pum

2. Małgorzata

3. Piotr

4. zamieszanie

5. nochal

6. Michalek - sti kombi

7. + kolega

8. + kolega

9. faldżip

10. laura

11. Iwan

12. BOROwaty (mam nadzieje że mi turbina nowa zdąży zawitać)

13. Polunho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm a moglby mi ktos podpowiedziec jak mam napompowac opony? mam 195/45 R15 w moim saxo (seryjne 185/55 R14 wg instrukcji to na 2.0-2.2 do normalniej jazdy). Chodzi mi o jakas ogolna sugestie, bo nawet nie wiem, czy mam tyle dac, czy wiecej, czy mniej? W sensie do jazdy sportowej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"cwiczymy jazde plynna i dynamiczna" - to spróbujemy

 

0. czwartek

1. Pum

2. Małgorzata

3. Piotr

4. zamieszanie

5. nochal

6. Michalek - sti kombi

7. + kolega

8. + kolega

9. faldżip

10. laura

11. Iwan

12. BOROwaty (mam nadzieje że mi turbina nowa zdąży zawitać)

13. Polunho

14. Houdini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co - ostatnio jakiś GT-ek umarł tam czy co?

GTki nie umierają :!: :!: :!: :twisted:

 

czasem po prostu dopominają się wymiany czegoś lub remontu w mało odpowiednim momencie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

i wykrakalas!!!! :twisted:

jechalem zrobic jakies opony pod Ulez i wlasnie padla mi turbina w GTeku :shock:

 

nie patrzylem w prognoze pogody ale okolicznosci wskazuja, ze wlasnie w ta niedziele bedzie jakas woda i super warunki do jazdy boookiem.... wlasnie wtedy gdy GTek bez turbo, GL wyjechal a rajdowka jeszcze nie skonczona :evil::evil::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co - ostatnio jakiś GT-ek umarł tam czy co?

GTki nie umierają :!: :!: :!: :twisted:

 

czasem po prostu dopominają się wymiany czegoś lub remontu w mało odpowiednim momencie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

i wykrakalas!!!! :twisted:

jechalem zrobic jakies opony pod Ulez i wlasnie padla mi turbina w GTeku :shock:

 

nie patrzylem w prognoze pogody ale okolicznosci wskazuja, ze wlasnie w ta niedziele bedzie jakas woda i super warunki do jazdy boookiem.... wlasnie wtedy gdy GTek bez turbo, GL wyjechal a rajdowka jeszcze nie skonczona :evil::evil::cry:

 

Ot proszę! jakaś plaga padła na turbiny GT-ków :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wykrakalas!!!! :twisted:

jechalem zrobic jakies opony pod Ulez i wlasnie padla mi turbina w GTeku :shock:

 

nie patrzylem w prognoze pogody ale okolicznosci wskazuja, ze wlasnie w ta niedziele bedzie jakas woda i super warunki do jazdy boookiem.... wlasnie wtedy gdy GTek bez turbo, GL wyjechal a rajdowka jeszcze nie skonczona :evil: :evil: :cry:

Gdzieś u Jako leży moja TD04. Troszku olej zaczynała brać, ale bardzo mało i tylko jak se postała na wolnych obrotach.

Jak Ci pasuje to bierz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś u Jako leży moja TD04. Troszku olej zaczynała brać, ale bardzo mało i tylko jak se postała na wolnych obrotach.

Jak Ci pasuje to bierz :)

 

Dzieki wielkie ale szkoda pracy mechanika... teraz sie rozbiera, jutro ma przyjechac turbina.

 

0. czwartek (GT jesli turbina zawita)

1. Pum

2. Małgorzata

3. Piotr

4. zamieszanie

5. nochal

6. Michalek - sti kombi

7. + kolega

8. + kolega

9. faldżip

10. laura

11. Iwan

12. BOROwaty (mam nadzieje że mi turbina nowa zdąży zawitać)

13. Polunho

14. Houdini

15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie urok, to ... uszczelka. wlasnie Nochalowi padla uszczelka pod glowica i tyle z rajdowania :(

 

0. czwartek (GT jesli turbina zawita)

1. Pum

2. Małgorzata

3. Piotr

4. zamieszanie

5. Michalek - sti kombi

6. + kolega

7. + kolega

8. faldżip

9. laura

10. Iwan

11. BOROwaty (mam nadzieje że mi turbina nowa zdąży zawitać)

12. Polunho

13. Houdini

14.

15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie urok, to ... uszczelka. wlasnie Nochalowi padla uszczelka pod glowica i tyle z rajdowania :(

proszę powiedz że nie w GTku, bo to już by było naprawdę dziwne... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie urok, to ... uszczelka. wlasnie Nochalowi padla uszczelka pod glowica i tyle z rajdowania :(

proszę powiedz że nie w GTku, bo to już by było naprawdę dziwne... :roll:

tym razem w turbodziadku...

 

badziewne te subaru, u mnie w saxo turbina sie nie psuje :mrgreen: inne rzeczy tez jakby mniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badziewne te subaru, u mnie w saxo turbina sie nie psuje :mrgreen: inne rzeczy tez jakby mniej :P

uwazaj co mowisz, nie wywoluj wilka z lasu :mrgreen::mrgreen:

wez pod uwage fakt iz twoj silnik jest mlodszy niz kazdy GTek wiec szacunek sie nalezy :lol:

 

 

0. czwartek (GT jesli turbina zawita)

1. Pum

2. Małgorzata

3. Piotr

4. zamieszanie

5. Michalek - sti kombi

6. + kolega

7. + kolega

8. faldżip

9. laura

10. Iwan

11. BOROwaty (mam nadzieje że mi turbina nowa zdąży zawitać)

12. Polunho

13. Houdini

14.

15.

 

 

Zbieramy ekipe instruktorow i robimy plan logistyczny. Jutro prawdopodobnie wyruszymy na miejsce na rekonesans.

Planowo zaczynamy w niedziele o 10:00. Dam znac jesli z przyczyn technicznych (turbina) cos zmieni ten plan :roll:

 

Czekam na wasze propozycje i uwagi. Jutro bede drukowal liste oraz przejrze wasze sugestie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja spakowana na wakacje i za 4h pobudka ;)

 

Oby Wam deszczu napadało w sam raz - nie za mało, ale i nie taka ulewa jak 30.07 popołudniu :)

Bawcie się dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chciałbym poprosić o raczej dłuższą niż krótsza trasę tak aby teren wykorzystać czyli tak z 4 km+ byłoby super i może bez nawrotów o 180 stopni ?

 

Da się zrealizować ?

 

Jest nas ponizej 15. uczestnikow i raczej wiekszosc nastawia sie na szkolenie. To bedzie dobry pomysl aby zrobic jedna, dluzsza trase. Postaramy sie aby byla techniczna i jednoczesnie dalo sie ja plynnnie przejechac bez zwalniania ponizej 40km/h i wykonywania bardzo ciasnych nawrotow.

 

Mam nadzieje, ze tym razem bedzie prad w Rykach i uda nam sie zamowic dobra pizze :lol:

Zabierajcie parasolki, kocyki i dobry humor!!!

 

Jesli nawiedzi nas taka burza jak wczoraj w wawie to jazda bedzie pelna wrazen :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badziewne te subaru, u mnie w saxo turbina sie nie psuje :mrgreen: inne rzeczy tez jakby mniej :P

uwazaj co mowisz, nie wywoluj wilka z lasu :mrgreen::mrgreen:

wez pod uwage fakt iz twoj silnik jest mlodszy niz kazdy GTek wiec szacunek sie nalezy :lol:

nie no, wiadomo, sam takiego GTeka chetnie bym zanabyl drogą kupna zamiast saxo, gdyby mnie bylo stac na kupno (no to jeszcze realne) i na utrzymanie (to juz gorzej - jednak czesci do saxo nieco tansze :P ), choc jednak najladniejsze jak dla mnie sa hawkeye'e ale to na razie w sferze marzen :P

 

 

Po wczorajszych opadach licze na troche deszczu i troche jazdy bokiem, troche znaczy tak mniej wiecej... caly czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieramy sie do wyjazdu. Niestety do GTeka przyszla taka turbina, ze szkoda ja bylo zakladac. Auto zostaje do poniedzialku :x

 

No ale taki life... w koncu ma padac i wtedy czwartek nie bedzie mial czym poupalac :twisted:

Zatem bedzie wiecej z wami jezdzic.... tor jazdy ewentualnie duzym kombi :P

 

Jedziemy sprawdzic warunki na lotnisku i jutro od switu ukladamy probe 4-5km 8)

 

Dozobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam - turbina zawitała :D ..co prawda elektryka nie działa dobrze ale ważne żeby dojechał, przejechał i wrócił ;-)

 

...a jak kupowałem to mi mówili :"Subaru się nie psuje" ...a ja sie boje czy dojadę całą trasę.

 

@ Czwartek - mogę prosić jakoś numer kontaktowy na PW albo SMS-em w razie przygód żeby zadzwonić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...