Skocz do zawartości

Ułęż - Piknikowa Szkoła Jazdy - 8.08.2010 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

ależ pyszna ta traska.

 

Gdyby nie fakt, że niedziele spędziłem na łajbie krążąc pomiędzy Kozinem a Giżyckiem to pluł bym sobie w brodę, że mnie tam nie ma.

 

a dla ścisłości to nie

GTeka SW "STI look"

tylko GTeka SW "STI line" - było w oryginale.

 

Polunho ciesze się, że sprzęt bez zarzutu działa, bo kolejnej zamiany za szybko nie zrobimy :D

w każdym razie obecnego potworka cały czas oszczędzam dla Ciebie :)

 

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze, kurcze... nastepnym razem jak mi sie wydech rozleci, to kurde zostawiam sam kolektor i napierdzielam po trasie :) nie ma bata! :P Taka super zabawa mnie ominela :(

 

Widzisz! - namawiałem Cie - trzeba było poszukać chłopa we wiosce, podłączyć Ursusa i wyrwać to badziewie przy samym kolektorze :D

 

 

Aha jedna jeszcze rzecz! Najlepsze były te 2 opony ustawione równolegle do toru jazdy(na filmiku 2:34), mijane od prawej do lewej. Ręka do góry kto nie trafił ich ani raz przy próbie czasowej! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej podobało się to, że były poustawiane serie zakrętów, a nie że prosta - zakręt - prosta. no i masa miejsc gdzie wolniej znaczyło szybciej ;)

powtórzę się, ale oby więcej takich pojeżdżawek.

Tak mi mow.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .... jestem pod wrazeniem Twoich wyczynow Fordem Focusem WRC a caly nasz zespol Instruktorow jest "kontent" jak widzi Twoje postepy.

Dla Ciebie i innych mam tutaj filmik:

 

Rewelacyjna trasa, eliminowała chłopców od facetów i dziewczynki od Kobiet.

Takie 6km to jest już czym sie wykazać.

POLECAM

:D:D

Bedziemy jeszcze pracowac aby was zaskoczyc :P

Mamy nowe pomysly i pewne udoskonalenia trasy :mrgreen:

 

 

Bardzo fajna trasa... Tak bynajmniej wynika z onboardu 8)

Mam nadzieje, że 20.08.2010 też będzie podobna...

 

Ciesze sie, ze trasa zebrala dobre opinie. Jestesmy mile zaskoczeni, ze rowniez tych, ktorzy nas nie odwiedzili (FITNES, spostrzegawczy Elberoth), jak i tych co sie zapowiadaja na poprawiny!

 

Wstepny plan zaklada, ze trasa bedzie "prawie" taka sama. Tak, ze mozecie sie nastawiac, ze bedzie calkiem nowa :o ale posiadajaca podobne elementy oraz dlugosc okolo 5-6km :!:

 

Namawiajcie znajomych, bierzcie bliskich... zapisujcie sie na impreze. Licze na was - musimy znowu stworzyc mila i piknikowa atmosfere 8)

 

Ułęż - Letnia Szkoła Jazdy II - 20.08.2010 (piątek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi mow.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .... jestem pod wrazeniem Twoich wyczynow Fordem Focusem WRC a caly nasz zespol Instruktorow jest "kontent" jak widzi Twoje postepy.

Dla Ciebie i innych mam tutaj filmik: Ułęż - Pum is the Stig - Ford Focus

 

niestety akurat filmik jest z wolnego przejazdu, ale tak to jest jak się człowiek napina. potem błąd i już się wypada z rytmu.

tak czy siak dzięki, że wyciąłeś późniejsze zagrzane hamulce i inne cudactwa które się nagrały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...