Skocz do zawartości

Ułęż - Piknikowa Szkoła Jazdy - 8.08.2010 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a może macie jakieś info odnośnie przejazdu

będę jechać przez Grójec do Kołbieli słyszałem, że jest lipa w Górze Kalwarii

i ew może ma ktoś tel do ogranizatora - nie chciałbym pojechaać 260km na próżno:)

 

Sluchajcie... ponoc przejazd przez Gore Kalwarie jest zamkniety... wpadla tam jakas ciezarowka i zrobila duza dziure w asfalcie.

My jechalismy przez Deblin.

 

 

zjndzie się jeszcze wolne miejsce?

ew. jedzie ktoś z łodzi?

 

wolne miejsca sa!!! zapraszamy. bedzie kawiorowo 8)

 

 

Jestesmy po rekonesansie. Trasa bedzie, uwaga - 6km!!!

Wszystko za sprawa instruktora Kozaka :P

 

Tutaj w Nowodworach co i rusz pada deszczyk… blyska sie tez na niebie… zapowiada sie, ze w koncu bedzie sowity opad w srodku dnia :lol:

 

Zapraszamy was na 10:00. Trasa jest bardziej wymagajaca do ustawienia tak, ze mozliwe, ze bedziemy jeszcze pracowac. Na miejscu beda czekaly osoby aby was zarejestrowac. Mysle, ze od 11:00 bedzie mozna juz jezdzic!!! Bedzie wybornie i kazdy sie wyjezdzi.

 

 

Dozobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to se nie pojezdzilem :( na drugim kolko zapoznawczym urwalo sie pol wydechu i zaczelo mi walic spalinami prosto w bak z benzyna, od czego zaczela sie jarac oslona termiczna (dosc sprochniala :P). Zeby nie pojsc z dymem odczepilem te rure i ciagnela sie po ziemi, ale ostatecznie zaczela sie urywac wiec do domu dojechalem z wydechem konczacym sie w okolicach stop kierowcy :P (dobry patent na zime, bo w stopy bylo cieplutko :mrgreen: )

 

Pokaralo mnie, ze smialem sie z GTekow :P

Strasznie zaluje, bo moim zdaniem trasa byla przekozacka! Najfajniejsze bylo, to ze te slalomy nie byly za dlugie i za rytmiczne - byly momenty szybsze i takie ciasniejsze. Bylo wszystko co bym sobie pomyslal, ze by fajnie bylo, jakby bylo :) Na prawde super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu wielki szacun dla organizatorów za pojeżdżawkę. wyjeździłem się :)

 

oczywiście ogromne podziękowania dla instruktorów za cenne rady. to w dużej mierze dzięki wam mogłem powkurzać trochę subaraki ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa rzeczywiście super, można było się wyjeździć do bólu i wiele nauczyć.

Zrobiłem jakieś 130 km, zdarłem opony i wracałem z bananem na twarzy 8)

Wiekie dzięki dla Czwartka i Spółki za organizację i wszelkie wskazówki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo sympatycznie.

Trasa dla mnie bardzo miodna - na takiej to się można pouczyć.

 

Jestem z siebie dumny bo dojechałem, przejechałem, wróciłem cały i wóz cały!

Opony już patrzą na mnie wyłupiastymi drutami, więc szybko szukam wymiany.

 

Może ktoś rzucić finalną tabele czasów? No i jak można by wrzucić te filmiki co już ich nie zdążyłem nakręcić na swoim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za fajna, prawdziwie piknikowa atmosfere!!!

Postaram sie pozniej jakos podsumowac nasze spotkanie i wrzucic kilka zdjec oraz obiecane filmiki.

 

Dzieki uprzejmosci Polunho, ktory udostepnil mi na 2 kolka swojego GTeka SW "STI look" publikuje na szybko film, w ktorym staralem sie pokazac optymalny tor przejazdu oraz troszke pobawic na poslizgowej :lol:

 

 

Na wasza prosbe zrobilismy pogladowa czasowke. Widac na niej, ze przy tak technicznej trasie, tor jazdy ma ogromne znaczenie :lol:

 

Polunho - Subaru Impreza GT SW

3:56.0 / 3:56.8

 

Houdini - Subaru Impreza WRX SW

3:35.2 / 3:33.9

 

Pum - Ford Focus 1.6

3:51.8 / 3:48.9

 

Zamieszanie - Subaru Impreza GT

3:46.2

 

 

Lukasz - Subaru Impreza GT STI "Bialuga"

3:40.1 / 3:40.7

 

BOROwaty - Subaru Impreza GT (niebieskie)

3:39.55

 

Audi S3

3:24.4 / 3:27.54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to co innego !

 

Bo takie napinki na forach subaru i evo, pojeżdżawki 6x w tygodniu, czasy slicki telemetrie, a tu przyjeżdża Audi i wszystkich klepie :D

 

Napiniki to nie u Czwartka tam początkujący na nauki ... a i Audi chyba takie nieseryjne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to co innego !

 

Bo takie napinki na forach subaru i evo, pojeżdżawki 6x w tygodniu, czasy slicki telemetrie, a tu przyjeżdża Audi i wszystkich klepie :D

 

Napiniki to nie u Czwartka tam początkujący na nauki ... a i Audi chyba takie nieseryjne ...

 

Zdecydowanie nieseryjne - 300KM, i podłubane zawieszenie i hamulce.

 

Co nie zmienia faktu że łącznik między tym wszystkim najważniejszy - co pokazał kolega w Focusie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle chmury zapowiadaly deszcz lub burze :twisted:

IMG_9481.JPG

 

Piknik na kocykach :lol:

IMG_9483.JPG

 

Nowa forma rozrywki dla naszych wspanialych Instruktorow Kozakow i Siemiaszkow :mrgreen:

IMG_9485.JPG

 

"No to po maluchu i jedziemy"

IMG_9486.JPG

 

Zar leje sie z nieba... ale dluga trasa oszczedzila nam turbin. Zjedzone opony i pizza w cieniu - bezcenne :mrgreen:

IMG_9487.JPG

 

Tak sie latalo - by Polunho!

IMG_9489.JPG

 

Tak sie hamowalo - by Lukasz "Bialuga" ?!

IMG_9493.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz tam blisko... :P troszkę przeorałem pole, ale wszystkie koła były na ziemi... nauka z tego żeby nie hamować na skręconych kołach... szok, że nic nie zepsułem... :shock: twarde te GT są... teraz można coś posadzić na grządkach mojego imienia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz tam blisko... :P troszkę przeorałem pole, ale wszystkie koła były na ziemi... nauka z tego żeby nie hamować na skręconych kołach... szok, że nic nie zepsułem... :shock: twarde te GT są... teraz można coś posadzić na grządkach mojego imienia :mrgreen:

 

To miałeś farta. Koła ci już zaryły w ziemi (widać po koleinach i tych 'kopcach' z ziemi która zebrała się przed kołem), więc wystarczyło trochę więcej prędkości i byłby dach. Miałem identyczną sytuację w Ułężu tydzień temu, auto stanęło elegancko na 2s na dwóch lewych kołach - szczęśliwie jednak opadło na koła, nie na bok. Ale serce szybciej zabiło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...