Skocz do zawartości

Ogromna prośba do właścicieli Subaru STI


Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

a ile kosztuje wynajecie WRX w polsce ?? czy wogole jakas wypozyczalnia ma cos takiego na stanie ??

 

polecam mocniejsze wczytanie sie w topic, bo była już mowa o tym

 

http://www.klub.subaru.pl/partnerzy/jdce.pdf

 

polecam mocniejsze wczytywanie sie w topic, ja pytam o WRX a nie o STI

 

i o normalna wypozyczalnie na np 5 -6 dni a nie jakis cyrk wypozyczenie STI do wesela w cenie limuzyny, niezwracajac uwagi na to ze koszt zakupu limuzyny jest 3 razy wiekszy, no ale brak konkurencji na to pozwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy ma kilka aut, ktore wypozycza do slubu (m.in. starego rolce'a 2 cadillac'i excalibura) i bierze za wieczor z kierowca 1000zl, wiec 1200 za sti jest chyba troszke wygorowana cena.Japrzynajmniej wolalbym do slubu jechac stylowym cabroi albo rolcem, ale to moze dlatego ze subaru mam na codzien 8) .Pozdr. i zycze powodzenia w szuakaniu niebieskiego sti na slub i oczywiscie wszystkiego najlepszego przyszlym malzonkom :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się nie zgłaszałem, bo nie spełniałem warunków (ten bordowy jakoś mało do niebieskiego podobny i w dodatku nie STi,), ale dzisiaj dla odmiany namierzył mnie, przez panów strzegących wyjazdu na parkingu, jakiś facet i zapytał, czy nie pojechałbym na ślubie jego kolegi gdzieś tu na Śląsku! Jednym słowem zostałem wynajęty!

Jak tak dalej pójdzie, to niedługo Subaru będzie najpopularniejszym pojazdem weselnym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam takie auto niebieskie WRX STI Z 2004 i złote felgi chętnie was zawiozę do ślubu

tel. 0501 06 06 94

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

 

No no... pierwszy post i to jaki !!! Witamy na forum :D

Miło że ktoś z Wawy się zaoferował. Duch w narodzie nie ginie ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że ktoś z Wawy się zaoferował. Duch w narodzie nie ginie ;)

Ja już dawno byłem w kontakcie mejlowym z autorką tematu, która chyba z braku ofert na STi postanowiła jednak nie wzgardzić WRX'em :wink: . Poruszaliśmy już nawet kwestie jak auto ma być oklejone na uroczystość aż tu nagle słuch po pannie młodej zaginął ...może się rozmyślili? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że ktoś z Wawy się zaoferował. Duch w narodzie nie ginie ;)

Ja już dawno byłem w kontakcie mejlowym z autorką tematu, która chyba z braku ofert na STi postanowiła jednak nie wzgardzić WRX'em :wink: . Poruszaliśmy już nawet kwestie jak auto ma być oklejone na uroczystość aż tu nagle słuch po pannie młodej zaginął ...może się rozmyślili? :wink:

 

A to przepraszam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...