Skocz do zawartości

Dziwny objaw STI 2008


xradi

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chcialem sie rozeznac czy objaw jaki zauwazylem w moim STI to cos powaznego czy moze norma. Auto przyspiesza i przy ok 2850rpm traci troche mocy, jest wyczuwalna taka charakterystczna dziura miedzy 2850-3000 rpm. wpowyzej 3000 to juz jest przyjemnie :). Koledzy czy ta dziura to norma czy cos sie z turbina dzieje?

 

pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chcialem sie rozeznac czy objaw jaki zauwazylem w moim STI to cos powaznego czy moze norma. Auto przyspiesza i przy ok 2850rpm traci troche mocy, jest wyczuwalna taka charakterystczna dziura miedzy 2850-3000 rpm. wpowyzej 3000 to juz jest przyjemnie :). Koledzy czy ta dziura to norma czy cos sie z turbina dzieje?

 

pozdrawiam

Radek

 

Wydech jest seryjny?, bo może jakieś przeładowanie występuje, lub korekty zapłonu od spalania stukowego jeżeli paliwko słabe.

Tłoki pękają w tych autach. Z trzech, które mam okazję od czasu do czasu widzieć dwa już są po wymianie. Trzeci redline widział tylko jak stroiłem lpg, bo właściciel nie upala i jak do tej pory seryjne dają radę ze 40tys mil przejechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mysle ze to kwestia mapy, naszczescie niedlugo wracam do polski z usa i oddam moje autko w dobre polskie rece... bo amerykanom to moge oddac co najwyzej kolo dojazdowe do zalatania. A tak na marginesie, u kogo mozna zrobic dobry remap?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO :)

 

A powazniej - jest kilka firm - ale podawanie ich nazw w tym dziale jest zakazane, gdyz najwyrazniej nadal przynosi jakis uszczerbek (chyba glownie na honorze :)) wlascicielowi forum.

Na PW wysle Ci kilka opcji - ale warto bys sie okreslil w jakim rejonie szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO :)

 

A powazniej - jest kilka firm - ale podawanie ich nazw w tym dziale jest zakazane, gdyz najwyrazniej nadal przynosi jakis uszczerbek (chyba glownie na honorze :)) wlascicielowi forum.

Na PW wysle Ci kilka opcji - ale warto bys sie okreslil w jakim rejonie szukasz.

 

Można też zajrzeć do "Jadę Nielegala" - tam są ten nazwy i przy okazji opinie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie rejon Katowice, Krakow ale jak polecicie ze jakis debesciak jak w Gdansku to i tam pojade (tymardziej ze auto przyplywa do gdanska wlasnie) :)

 

pozdrawiam

 

No to jeśli nie chce Ci się jeździć, masz pod nosem.

 

Ja, jako warszawiak, robiłem "robotę" w Poznaniu i polecam tamtejszych speców, których nazwę znajdziesz w "Nielegalu" 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...