Jump to content

Dziwny objaw STI 2008

xradi
 Share

Recommended Posts

witam, chcialem sie rozeznac czy objaw jaki zauwazylem w moim STI to cos powaznego czy moze norma. Auto przyspiesza i przy ok 2850rpm traci troche mocy, jest wyczuwalna taka charakterystczna dziura miedzy 2850-3000 rpm. wpowyzej 3000 to juz jest przyjemnie :). Koledzy czy ta dziura to norma czy cos sie z turbina dzieje?

pozdrawiam

Radek

witam, chcialem sie rozeznac czy objaw jaki zauwazylem w moim STI to cos powaznego czy moze norma. Auto przyspiesza i przy ok 2850rpm traci troche mocy, jest wyczuwalna taka charakterystczna dziura miedzy 2850-3000 rpm. wpowyzej 3000 to juz jest przyjemnie :). Koledzy czy ta dziura to norma czy cos sie z turbina dzieje?

pozdrawiam

Radek

Wydech jest seryjny?, bo może jakieś przeładowanie występuje, lub korekty zapłonu od spalania stukowego jeżeli paliwko słabe.

Tłoki pękają w tych autach. Z trzech, które mam okazję od czasu do czasu widzieć dwa już są po wymianie. Trzeci redline widział tylko jak stroiłem lpg, bo właściciel nie upala i jak do tej pory seryjne dają radę ze 40tys mil przejechane.

ja tez mysle ze to kwestia mapy, naszczescie niedlugo wracam do polski z usa i oddam moje autko w dobre polskie rece... bo amerykanom to moge oddac co najwyzej kolo dojazdowe do zalatania. A tak na marginesie, u kogo mozna zrobic dobry remap?

pozdrawiam

W ASO :)

A powazniej - jest kilka firm - ale podawanie ich nazw w tym dziale jest zakazane, gdyz najwyrazniej nadal przynosi jakis uszczerbek (chyba glownie na honorze :)) wlascicielowi forum.

Na PW wysle Ci kilka opcji - ale warto bys sie okreslil w jakim rejonie szukasz.

W ASO :)

A powazniej - jest kilka firm - ale podawanie ich nazw w tym dziale jest zakazane, gdyz najwyrazniej nadal przynosi jakis uszczerbek (chyba glownie na honorze :)) wlascicielowi forum.

Na PW wysle Ci kilka opcji - ale warto bys sie okreslil w jakim rejonie szukasz.

Można też zajrzeć do "Jadę Nielegala" - tam są ten nazwy i przy okazji opinie 8).

Interesuje mnie rejon Katowice, Krakow ale jak polecicie ze jakis debesciak jak w Gdansku to i tam pojade (tymardziej ze auto przyplywa do gdanska wlasnie) :)

pozdrawiam

Interesuje mnie rejon Katowice, Krakow ale jak polecicie ze jakis debesciak jak w Gdansku to i tam pojade (tymardziej ze auto przyplywa do gdanska wlasnie) :)

pozdrawiam

No to jeśli nie chce Ci się jeździć, masz pod nosem.

Ja, jako warszawiak, robiłem "robotę" w Poznaniu i polecam tamtejszych speców, których nazwę znajdziesz w "Nielegalu" 8).