Jump to content

[Szukam] Cięcie laserowe blachy (nierdzewka/aluminium)

Roland

Recommended Posts

Witam,

szukam firmy (chętnie w W-wie lub okolicach), która za rozsądne pieniądze wytnie mi określony wzór w blasze (jeszcze nie zdecydowane do końca czy nierdzewka czy alu - w każdym razie niezbyt gruba - max. 1mm).

Najlepiej jeśli firma miałaby od razu możliwość gięcia tej blachy (bardzo prosta forma) i późniejszego polakierowania proszkowego.

pozdr,

Roland

Wytnie firma która robi grawerowanie laserowe, np. enzo na wale miedzeszyńskim, niestety nie gna i nie malują, ew. z Ząbkach za Makro - tna, gną i spawają dziwne metale

gourmet masz na myśli tych gości co jak się kończy trasa toruńska i skręca w stronę Marek to oni są w zasadzie na samym końcu wiaduktu po prawej stronie? (swego czasu stała tam jakaś wojskowa amfibia czy coś w tym stylu).

Tylko z tego co wiem to oni (przynajmniej kiedyś) nie chcieli się dotykać do takich drobiazgów jak mój. Jakbym miał zamówienie na 100szt. to może by zrobili a indywidualnego klienta trochę zlewali. Może teraz to się zmieniło bo trochę lat minęło i być może kryzys też dał im po tyłku.

IRAZU dzięki za namiary - poszukam ich.

Guest IRAZU

Przypomniałem sobie - INSTAL mieści się na ul. Siennickiej . Tam jest biuro i zaplecze techniczne . Mam inny zakład , ale jest aż pod Szczecinem .

gourmet masz na myśli tych gości co jak się kończy trasa toruńska i skręca w stronę Marek to oni są w zasadzie na samym końcu wiaduktu po prawej stronie? (swego czasu stała tam jakaś wojskowa amfibia czy coś w tym stylu).

Tylko z tego co wiem to oni (przynajmniej kiedyś) nie chcieli się dotykać do takich drobiazgów jak mój. Jakbym miał zamówienie na 100szt. to może by zrobili a indywidualnego klienta trochę zlewali. Może teraz to się zmieniło bo trochę lat minęło i być może kryzys też dał im po tyłku.

IRAZU dzięki za namiary - poszukam ich.

dokładnie tam, ale czy dalej olewają nie potrafię powiedzieć :cry: