Skocz do zawartości

Wymontowane klapki TGV a spalanie


mich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy oczywiste jest, że po wymontowaniu klapek TGV (zawór TGV chyba się to fachowo nazywa) w STI wzrasta zużycie paliwa? Miałem wrażenie, że przed wymontowaniem klapek średnie spalanie na trasie udawało mi się robić w granicach 13,5 a teraz po wymontowaniu jest 14,8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile klima kradnie mocy, ile zabiera 34 stopniowy upał?

 

 

Nie wiem ile klima, ale to jest dramat w Imprezie. Mam wrażenie, jakbym się na wóz drabiniasty przesiadł.

A u mnie mocy jakoś nie ubyło, przynajmniej nie odczuwam. Fakt że natrysk na IC ustawiłem juz na 0,3bara, więc sie woda leje strumieniami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby nie, ale jak już się policzy ile kosztuje przejazd 100 km w STI, to się czasami człowiek jednak zastanawia, czy faktycznie chcę tam jechać właśnie STI, czy może jednak wziąć normalny samochód :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dla przykładu, jak jadę w trasę to przeważnie wybieram STi :twisted:

 

Po to kupiłem to auto, żeby cieszyć się jazdą, a dla mnie każdy kilometr za kierownicą Subaru to ogromne pokłady motoryzacyjnych emocji :D

 

Dyszlem oszczędzam w mieście i ewentualnie w trasie jeśli jazda Imprezą jest w danym przypadku nieuzasadniona 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też wybieram STI zazwyczaj, bo jazdę tym czymś trudno porównywać do jazdy normalnym samochodu. Potem jak się przesiadam do normalnego, to się rozglądam nerwowo, bo mam wrażenie, że się zepsuł, nie chce przyspieszać i chce się przewracać na zakrętach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz nam tu w łeb dadzą za off-top w "Technicznym", ale póki to się nie stało :D, dodam, że - jeśli tylko z wozem do zimy będzie wszystko ok - w tym roku planuję trasę STI-em w Alpy 8). Szczególnie, gdy przypomnę sobie moje przygody z wulkanem i tegorocznym wyjazdem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...