Skocz do zawartości

Przegląd imprezy przy 90k km


Trolololo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Forumowiczom.

 

Mam zamiar umówić sie do ASO na przegląd samochodu i zastanawiam się, co powinno się robić / sprawdzać poza standardowymi czynnosciami przy 90k km.

 

Mój samochód dla przypomnienia to Impreza WRX '08 z pierwszego miotu, czyli 2007 rok produkcji.

Styl jazdy, dynamiczny ale nie mylić z "upalaniem". Samochód służy bardziej do przemieszczania się

z pkt A do B.

 

Dla swojej ciekawosci sprawdzalem ostatnio efektywność tlumienia amortyzatorow, przód wyszedł na poziomie 85-80 procent a tył 75-70 procent. Myśle ze jest niezłe jak na 3 letni samochód. Normy spalin tez są w normie wiec nie stwierdzono aby samochód brał olej.

 

Co jeszcze powinienem posprawdzac lub zwrócić uwagę, oprócz wymian oleju tak żeby autku dogodzic i ja żebym nie miał niespodzianek ? Samochód chce tak przygotować by następny właściciel miał jak najmniej do dokladania i miał igle względem technicznym a żebym Ja miał czyste sumienie sprzedając "Pustaczka".

 

Dzięki i pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Zakres przeglądu po 90.000 km obejmuje wymianę oleju w silniku, filtra oleju , filtra pyłkowego , filtra powietrza , filtra paliwa,

płyn hamulcowy ,płyn chłodniczy .czyszczenie i sprawdzenie zacisków i klocków hamulcowych.

Sprawdzenie zawieszenia , oświetlenia , układu kierowniczego , mycie i sprzątanie

Koszt przeglądu wynosi 1625 pln brutto.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt przeglądu wynosi 1625 pln brutto.

 

Według mnie to z materialami +-1150zł.

 

Takie info dostałem od ASO jakiś czas temu... poza tym tabela z cenami przeglądów okresowych również pokazuje taką cenę [ 1332 + 22% = 1625 zł ].

 

Może promocja jakieś, a może 'przypadkowa' rozbieżność cen?

 

1625 zł dotyczy Imprezy 2005, a w przypadku 2008 w tabeli jest 1407 netto ( 1716 zł ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...