Skocz do zawartości

UWAGA PIRAT (TVN T.) ktoś z forumowiczów?


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Który mod dal mi ostrzeżenie za użycie określenie "zasuszone pruchna" w stosunku do nieokreślonej grupy ludzi ?

 

A co, chcesz mu dać za to przysłowiowy wpiernicz? Kolego, zastanów się nad tym co piszesz. Jesteśmy tu na forum, na którym rozpiętość wieku szacuję na 15 do 80 lat (a nawet pewnie więcej w przypadku takich starych wyjadaczy jak arno, Gal, czy Korsarz, którzy pamiętają jeszcze bitwę pod Grundwaldem i choć się nie przyznają, to tu jeszcze zaglądają ;) ).

 

Czy gdybyś "w realu" był w jednym pomieszczeniu z taką grupą osób i miał świadomość, że to co mówisz słyszy KAŻDY z nich, też byś użyl sformułowania "stare próchna"? Albo o swoim dziadku/babci też byś tak powiedział?

 

I jeszcze raz: mogło Ci się wymknąć - całkiem możliwe, że też by mi się w taki sposób noga podwinęła. Ale po co się teraz tak upierać? Przecież o wartości człowieka świadczy umiejętność przyznania się do błędu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędzaj się, sprawa Cie nie dotyczy i nie masz pojęcia po co mi informacja o która prosiłem.

 

A skąd wiesz ile my mamy lat?

 

Ja mam 37. Jestem już próchnem, czy będę niedługo?

 

Brniesz niepotrzebnie. Czasami trzeba się pochylić i przyjąć na klatę. To taka męską rzecz.

 

Chyba, że jesteś mężczyzną, ale nie fanatykiem, ;-) to zwracam honor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędzaj się, sprawa Cie nie dotyczy i nie masz pojęcia po co mi informacja o która prosiłem.

 

A skąd wiesz ile my mamy lat?

 

Ja mam 37. Jestem już próchnem, czy będę niedługo?

 

Brniesz niepotrzebnie. Czasami trzeba się pochylić i przyjąć na klatę. To taka męską rzecz.

 

Chyba, że jesteś mężczyzną, ale nie fanatykiem, ;-) to zwracam honor...

 

hogi nie oszukuj z tym wiekiem :razz: 37 to Ty miales "pod Stalingradem" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz ile my mamy lat?

 

Ja mam 37. Jestem już próchnem, czy będę niedługo?

 

Brniesz niepotrzebnie. Czasami trzeba się pochylić i przyjąć na klatę. To taka męską rzecz.

 

Ciebie widziałem to nie wyglądasz jeszcze tak źle ;) Ostrzeżenie przyjąłem na klate i wcale nie domagam się jego skasowania. Pytam tylko kto mi je wystawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakas akcja na cargo z niebieskimi i taka wieksza telewizyjna kamera byla grana. Albo goscinne wystepy TVNturbosuperhiperpiratcojechal70km/h.wtereniezabudowanym albo trele-morele kurwer mazowiecki (czyli wiesci z powiatu i okolic). Tak czy siak spotkalem Szakala, co sie tam wybieral (pozdrowki) i ciekawe czy sie chlopak zalapal do tele pudla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Podobne podejrzenie padło na kierowcę TIRa, który się do mnie przytulił. Na policji powiedziano mi, że nawet jak sąd go ukarze za 3 lata, zostanie sprawdzony stan punktów na dzień kolizji i jeżeli miałby na ten dzień przekroczony limit, prawko mu zabiorą tak czy siak.

To ja już nie wiem jak to jest :roll: .

Niestety lub stety tak jest - sprawdzone na własnej skórze :|

I tu wychodzi brak logiki w naszym "prawie" - po co kursy obniżające ilość punktów na koncie, jak zdjątko z fotoradaru mogą przysłać po roku, a punkty wpisuje się z datą popełnienia wykroczenia. Wykroczenie np. mogło być na 3 dni przed odbyciem kursu (i zapłaceniem za niego rzecz jasna), który w tym momencie nic nie daje. Takiż to humorystyczny przykład dała mi roześmiana #@#!@#* z komisariatu w gda zabierając mi prawko... Nie dziwię się, że ją mogą bawić frajerzy płacący za kursy, sama w razie czego pogada z kolegami piętro wyżej i jej fotka się rozpłynie w niebycie :|

Druga śmieszna sprawa - można mieć przekroczone punkty przez X lat i odbijać się po kolegiach odwoławczych itp. i nic się nie dzieje z prawkiem. Ale jak nasza #@&!(@&! drogówka dostanie to prawko w swoje łapy, to wszystko się zaczyna toczyć z prędkością wody w Niagarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...