Skocz do zawartości

STI MY2011 na Nurburgring


mike-l

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie mi się to podoba, jak Tommi wygląda jakby jechał do wypożyczalni DVD/sklepu spożywczego/po pizzę :mrgreen: No stress, no stress at all ;)

 

Walter R. powiedział, że Tommi jechał koszmarnie, po czym pojawiły się komentarze, że ma Alzheimera i problem alkoholowy i ma coraz większy problem z trafianiem w tor :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, sądzę, ze W.R. (ha, jaka zbieżność inicjałów :P ) to zna ten tor tak dobrze, że on by tym STIem wykręcił czas lepszy od Tommiego nawet jadąc na wstecznym i popijając kawę z kubka ;) Ale on to inna liga i się nie liczy :mrgreen:

 

Tyż prawda. Facet mieszka na tym torze od 20 lat i testuje tam wszystkie porszaki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Troszke Tomiemu sie biegi pomerdały 1:34 na tym filmiku http://www.youtube.com/user/subarugloba ... hyATjjajPg z 5 do 2 przy 140 km/h niezły kiler.

Ja mam wrazenie, ze gosc ogolnie mial problemy z ogarnieciem dzwigni zmiany biegow po zlej stronie, a i nerwowo dosc jechal. Ciekawe, czy moglby cos jeszcze z tego urwac.

Zdaniem Tommiego - tak. Przynajmniej 5 sekund.

Problem polegał na tym, że próbę można było podejmować tylko po zamknięciu Ringu dla publiczności - do zmierzchu nie zostawało wiele czasu.

Przez kilka dni pogoda była parszywa i trudno było cokowiek zrobić.

Dopiero ostatniego dnia - jak widać.

Natomiast przyzwyczajenie do prowadzenie samochodu po prawej stronie, w tym zmiana biegu lewą ręką to samo w sobie już strata.

Miałem okazję jeździć z Tommim "na prawym" i mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że prowadzi "na limicie" na luzie i z gracją a jednocześnie pewnością jak mało kto.

 

PS. te testy, oprócz oczywistego wydźwięku marketingowego służyły ostatecznemu dopracowaniu tuningu zawieszenia wersji EU ( już się cieszę na nasz pierwszy egzemplarz testowy :D )

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka dni pogoda była parszywa

 

W przypadku gór Eifel należy napisać: "pogoda była TYPOWA" :)

 

służyły ostatecznemu dopracowaniu tuningu zawieszenia wersji EU ( już się cieszę na nasz pierwszy egzemplarz testowy :D )

 

Oooo, fajna sprawa 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...