Skocz do zawartości

wrx usa 2007 ogranicznik predkosci


zygmunt3waza

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam pytanie odnosnie ograniczenia predkosci w subaru na rynek usa. zakupilem wersje 2.5 wrx i za boga nie moge przekroczyc 190 km/h na 5 biegu. na 4 z tego co pamietam szedl wiecej, ponad 200 licznikowe na bank mialem. jakies sugestie?? jak sie tego pozbyc.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

to sobie sam odpowiem

 

otoz jest zainstalowany ogranicznik predkosci na ostatnim biegu. dlatego na 4 mozna jechac wiecej. zamontowane to jest na ECU i tam sie to zdejmuje(mozna recznie czujke z biegu zdjac ale po co i na co:)). cena samego zdjecia to 300 zl. a przy okazji modyfikacji programu z zestrojeniem silnika 3000zl. cena nie-ASO. a ma miec 270 kuca i 450 momenta:]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam pytanie odnosnie ograniczenia predkosci w subaru na rynek usa. zakupilem wersje 2.5 wrx i za boga nie moge przekroczyc 190 km/h na 5 biegu. na 4 z tego co pamietam szedl wiecej, ponad 200 licznikowe na bank mialem. jakies sugestie?? jak sie tego pozbyc.

 

pozdrawiam

 

Sugestia żeby zdiagnozować auto, ogranicznik jest do 240Km/h w wrx-ach 2,5 z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w nie-ASO twierdza ze do 190. diganostyka to swoja droga :)

 

Pierwsze słyszę,

uzupełniając poprzednią wypowiedź, wersje wrx w avtomacie mają odranicznik ustawiony na 209.

Nie chciałbym być złym prorokiem, ale zamiast remapu może wyjść remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh. problemy ze zrozumieniem. jezeli cos byloby wybitnie zjebane z ecu czy ogolnie z silnikiem to nie byloby natychmiastowego zaprzestania przyspieszania przy 190 akurat. wydaje mi sie ze raz by to bylo 196 raz 205 raz swiete 209. przy 160 na 5 wciska w fotel i tak do 190. a jest tu zawsze na 5 biegu 190. na 4 wiecej. ze silnik nie jest zestrojony kompletnie to wiem. ale bez przesady. focusy i meganki 1.6 na 3 cylindrach lataja wiecej (tak wiem ze maja 4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w te 190kmh w WRX bo nasz US-spec N/A 2007 rozpedza sie do 210kmh (z GPSa).

 

Teraz sie zastanawiam, czy moze tylko do 210kmh bo jest ogranicznik??? 209 - 210 to przeciez tylko blad odczytu. Ladnie przyspiesz na 'piatce' ale dochodzi do 210, 5'500rpm i juz dalej nie moze. Nie czuc zeby odcinalo wtryski itp. Nic nie poszarpuje, po prostu szybiej nie chce jechac. Mam taki ogranicznik?

 

zygmunt3waza, pociesze Ci, nasza Astra na 3 cylindrach jest wolniejsza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w te 190kmh w WRX bo nasz US-spec N/A 2007 rozpedza sie do 210kmh (z GPSa).

 

Teraz sie zastanawiam, czy moze tylko do 210kmh bo jest ogranicznik??? 209 - 210 to przeciez tylko blad odczytu. Ladnie przyspiesz na 'piatce' ale dochodzi do 210, 5'500rpm i juz dalej nie moze. Nie czuc zeby odcinalo wtryski itp. Nic nie poszarpuje, po prostu szybiej nie chce jechac. Mam taki ogranicznik?

 

zygmunt3waza, pociesze Ci, nasza Astra na 3 cylindrach jest wolniejsza :lol:

 

powiem ci ze u mnie tez nic nie szarpie, nie odcina. 190 5 bieg i koniec rozpedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...