Skocz do zawartości

Poszukiwany sparring partner(ka) do squasha - wawa


goory

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu kolega, z którym grałem od kilku lat w paletki wpadł do terrarium z tarantullami i już nie ma dla mnie czasu... :(

 

Przytyłem chyba sto kilo.

Zacząłem kupować buty na rzepy, bo wiązanie sznurówek jest mega wyzwaniem.

Ale co najważniejsze, szybkie kręcenie kierownicą stało się męczące. :shock:

 

Muszę się znowu zacząć ruszać.

Siłownia jest jakaś taka....hmm...nie dla mnie.

 

Squash był doskonały i chcę do niego wrócić.

Grałem od kilku lat, ale nigdy z trenerem, więc poziom raczej średni.

 

Jeżeli ktoś ma podobne kłopociki albo po prostu też nie ma z kim pograć, to serdecznie zapraszam.

Najchętniej zaangażowałbym się na dłużej, ale wszelkie próby i/czy przygody też wchodzą w grę. (niech będzie moja strata). :mrgreen:

 

Najchętniej w okolicy Wilanowa/Sadyby. Sinus czy kahuna bardziej niż Sinnet, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje. Chodzi jednak bardziej o pasztetowe się pocenie niż kawiorowy lans. :|

 

zapraszam i pozdrawiam.

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogrywalem w sinusie ale to ode mnie za daleko stanowczo

 

czegos blizej potrzebuje - a problem jest taki ze wszyscy chce grac wlasnie Sadyba/Wilanow/Zawady - a jak po porzadnym wymeczeniu mam jeszcze wracac do siebie na wioske to mnie siem odechciewuje wogole jechac :mrgreen:

 

wlasnie tez poszukuje gracza (sredniego) z okolic Tarchomina/Brodna/Pragi/Legionowa poza tym jakiegos kortu w mojej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie Vader, ja co prawda niedługo będę na kierunku Łomianki, ale jak byśmy znaleźli gdzieś skłoszownię w północnej Warszawie (Żoliborz?), to ja bym pograł. Od lat nie grałem, a to zajefajny sport. Szczególnie latem :mrgreen:

 

na AWFa moge podjechac - zapytam sie jeszcze czy czasem Legii na Forcie Bema nie ma jakiejs klatowy

 

rpw raczej tydzien i to w miare regularnie bo musze troche zgubic przyleglosci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na AWFa moge podjechac - zapytam sie jeszcze czy czasem Legii na Forcie Bema nie ma jakiejs klatowy

 

Z tego co wiem, to nie ma. Ale sprawdź.

 

W szeroko rozumianych okolicach FB jest kort na Obozowej - http://www.osir-wola.pl/index.php?a=23

 

rpw raczej tydzien i to w miare regularnie bo musze troche zgubic przyleglosci :mrgreen:

 

Regularność w sporcie jest oczekiwana. :mrgreen: Zresztą ja również powinienem zgubić przyległości. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularność w sporcie jest oczekiwana. Zresztą ja również powinienem zgubić przyległości.

 

 

Mnie też by się to przydało, ale niestety w życiu nie grałem w squash'a :evil:

 

 

 

Kiedyś udało się kilka razy spotkać w forumowym gronie na koszykówce... może by tak wskrzesić tę sekcję :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goory - jak by co, w ten weekend będę miał wreszcie trochę wolnego czasu, jestem na Mokotowie, moglibyśmy małe co nieco rozbić. Ale najwcześniej w sobotę po południu, bo rakieta na strychu w nowym domu i będę mógł ją zabrać dopiero w sobotę w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

no superfajna propozycja... ale ja z kolei w weekendy odpadam. :(

Rodzie, dzieci, grille i inne takie.

 

Ale w tygodniu, wieczorkiem - z wielką przyjemnością.

 

zlitujcie się, bo jak nie zacznę grać to będę musiał przestać jeść... a to bardzo będzie trudne. :P

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

no superfajna propozycja... ale ja z kolei w weekendy odpadam. :(

Rodzie, dzieci, grille i inne takie.

 

Ale w tygodniu, wieczorkiem - z wielką przyjemnością.

 

zlitujcie się, bo jak nie zacznę grać to będę musiał przestać jeść... a to bardzo będzie trudne. :P

 

pozdro

goory

 

Kusisz... Ale ja to początkujący leszczyk jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...