Skocz do zawartości

Legacy 3.0 i GT


Jakublad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Mam dwa pytania. Jedno z nich dotyczy Legacy 3.0, a drugie SI GT. Więc od początku.

 

Poszukuję kogoś, kto posiada Legacy 3.0 w automacie w celu wymiany doświadczeń odnośnie zachowania się auta w czasie jazdy oraz jego całej eksploatacji.

 

Druga kwestia jest trochę bardziej zawiła. Od paru dni moje GT zaczęło wydawać z siebie dziwne odgłosy. Mam wrażenie, że to sprężarka, gdyż wszystko zaczyna się powyżej 3000 obrotów/minutę i przy przynajmniej 75% wciśnięciu gazu. Gdy przyspieszam tak pół na pół turbo już się kręci, ale wtedy nie ma żadnych dziwnych dźwięków. Gdy jednak wcisnę gaz do oporu - zaczyna szumieć i trzeć się podobnie jak łożysko w kole. Zaznaczam, że mocy nie ubyło. Czy to nie jakieś łożysko albo coś w tym stylu? Może ktoś miał coś podobnego?

 

Dzięki za wszystkie uwagi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś, kto posiada Legacy 3.0 w automacie w celu wymiany doświadczeń odnośnie zachowania się auta w czasie jazdy oraz jego całej eksploatacji.

 

Takie auto posiada użyszkodnik Bluetooth w automacie, Gal ma OBK w automacie (również 3.0), ktoś 'świeży' ma Spec. B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...