Skocz do zawartości

Wygrać Imprezę ?


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorz, kup sobie tą wodę :) Ja właśnie taką mam i ładnie pachnie - polecam kolor czarny :wink: Nawet jak nie wygrasz subaryny, to moze dzieki temu uda Ci sie namowic jaką seksowna kobiecinę na przejażdżkę :P Tylko się nie zdziw jak będzie po 50-tce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież przyszły właściciel tego auta jest już dawno wyznaczony... W co wy wierzycie... :twisted:

 

Masz jakiś przeciek ?

A w ogóle to nie mów ani nie pisz tak, psujesz zabawę, odbierasz nadzieję, to tak jakbyś powiedziała dzieciom że św. mikołaj nie istnieje.

I tak już popsułać...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, kup sobie tą wodę :) Ja właśnie taką mam i ładnie pachnie - polecam kolor czarny :wink: Nawet jak nie wygrasz subaryny, to moze dzieki temu uda Ci sie namowic jaką seksowna kobiecinę na przejażdżkę :P Tylko się nie zdziw jak będzie po 50-tce...

 

Ja się nie zdziwię, pewnie teściowa się skusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celna uwaga Moniko :) Sam bym dzisiaj na to nie wpadł, ale sądząc po Twoim zamiłowaniu do grafiki, twa odpowiedź zdaje sie byc oczywista. Niemniej dawno nie odwiedzalem Twojego websita, sporko sie pozmieniało, fajne te grafiki, w sorurce sporo flashu , zdaje się ale szybko działa, nic tylko pogratulować :)

 

P.S. Ta ze sprężyną (chyba o zaworów) mi się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież przyszły właściciel tego auta jest już dawno wyznaczony... W co wy wierzycie... :twisted:

Masz jakiś przeciek ?

A w ogóle to nie mów ani nie pisz tak, psujesz zabawę, odbierasz nadzieję, to tak jakbyś powiedziała dzieciom że św. mikołaj nie istnieje.

I tak już popsułać...

:)

 

Jak to św. mikołaj nie istnieje?? to gdzie trafiają moje listy?? kto przynosi mi prezenty???

buuuuuuuuuuuuuu :(

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś przeciek ?

A w ogóle to nie mów ani nie pisz tak, psujesz zabawę, odbierasz nadzieję, to tak jakbyś powiedziała dzieciom że św. mikołaj nie istnieje.

 

Heh, przecieku nie mam, ale wielkokrotnie słyszałam (niepotwierdzone plotki oczywiście) jak odbywają się tego rodzaju "konkursy". Jednak z pewnością się mylę w tym przypadku, a wypisywanie rzeczy jak wyżej, jest bezmyślne i bez sensu. :wink:

 

Celna uwaga Moniko

 

No ba... :wink:

 

Niemniej dawno nie odwiedzalem Twojego websita, sporko sie pozmieniało, fajne te grafiki, w sorurce sporo flashu , zdaje się ale szybko działa, nic tylko pogratulować

 

Z tymi zmianami to tak sobie, już dawno wypadałoby zrobić apdejta jakiegoś...

W każdym razie - dziękuje bardzo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stonka zajefajna in my opinion, osobiscie zapraszam do częstszego odwiedzania (chyba zapomnianego trochę) forum, zarówno Ciebie jak i takich troszkę obrazonych... słusznie czy nie, nevermind. Sporo nieodpowiedzialnych małolatów przybyło ale wmorderatorzy sie wzięli za robotę, to mamy spokój na podwórku :D

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tu widze kolega ma lepszy avatarek mówie tu o pasjonującej grze w szachy :P a co do stronki no ładna ale to juz wiemy wszystko co z moniką związane jest ładne lekkie i zwiewne to nie wazelinka a komplement. Pozdro Monisiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co z moniką związane jest ładne lekkie i zwiewne to nie wazelinka a komplement.

 

O rany, aż się zestresowałam... :oops: :wink:

 

Monika - jakbys miala czas i ochote to moze zrobisz nam jakis ladny projekt naklejki dla forumowiczow

 

Szczerze mówiąc/pisząc, nieco jestem w tym temacie pogubiona - ileś osób wzieło się za ten projekt, nie lubię nikomu w paradę wchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...