Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

ja się wybieram, rypley z forum i wełniacz pewnie z nami pojedzie, tylko ten ostatni musi potwierdzić, bo w głosie jeszcze słyszałem nutkę wahania :mrgreen: będziemy nocować z soboty na niedziele w ośrodku turkos w kosewie (na trasie mrągowo-mikołajki)

 

będziemy na tałtach(*2 przejazdy), mrągowie i użrankach(*2 przejazdy), miejscówki jeszcze nie są znane ale koledzy z ekipy radka typy jadą wcześniej na mały rekonesans i będę z nimi w kontakcie ;)

 

kurcze, można by się gdzieś większą forumową ekipą spotkać

Edytowane przez fary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, te oderwane koło to Twoja sprawka? :mrgreen:
oj tam oj tam .... cały dzionek filmiki kręciłem i akurat na tym przejeździe wpadłem na "genialny" pomysł zrobienia kilku zdjęć..... niestety zdjęcia są kiepskie a filmik byłby kozacki .... ale jako ciekawostke moge dodać że dzisiaj na tym samym odcinku holo dalej śmigał

 

a tak btw to kubica dzisiaj rolkę strzelił i start w polskim jest pod znakiem zapytania... już w radiu trąbia... a ja dzisiaj w robocie siedziałem (2-14) i do orzysza jechac nie mogłem :(

 

na polski jade piątek, sobota, niedziela... codziennie będę dojeżdżać i teoretycznie 1 miejsce będę miał wolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wo24.pl/czolo...-polski/������a tym czasem ja zmykam do pracy:/

jak sobie hołek wypadał to tak mi przywalił kamieniem że mam guza i kawałek jego dzwona mi że tak powiem umkną...zanim mi wróciła ostrość ;) ale spoko już kask mogę włożyć. Więc gdzie ten forumowy spocik w sobotę?

 

http://www.youtube.com/watch?v=y44iHa26DBc&feature=player_embedded ...prawie krowy upolował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We w czym? ;)

Kanał mi szarakiem musisz zwolnić bo klepać GT zaczynamy :biglol:

musi być że wielki artysta musiałby się tego podjąć, tylko wcześniej powiedz mu żeby wyklepał przód imprezy '94-'00, kiepsko by było jak by z tego wszystkiego wyszedł tarpan albo inny polonez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wiecie o testach to moglibyście na PW podrzucić bo do Jezioran mam 20km a siedzę w domu powiedzmy.....

oki będziem to mieć na uwadze, niestety obawiam się że już chyba nikt dzisiaj i jutro testować raczej nie będzie lub mało kto bo już dzisiaj i jutro mają zapoznanie z trasą... a tak jeszcze BTW:

http://wo24.pl/czolowka-rajdowcow-trenuje-na-szutrach-przed-70-rajdem-polski/

 

dzisiaj pojawią się jeszcze kolejne fotki i filmik z testów hołka z feralnego poniedziałku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...