Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko powycinane z nawrotu

Szrotka oczywiście nie zasłużyła? :evil::twisted:

 

 

Wyniki wyszły, powiedzmy, umowne. :twisted:

"Oprotestowałem" to, że nie policzyli nam taryfy, ale nic nie wskórałem - nadal jej nie mamy. :mrgreen:

Na pierwszym przejeździe ponoć taryf było mnóstwo (nawroty przed łącznikiem). W wynikach nie ma żadnej. :D

 

Marchewa - tradycyjnie należne gratulacje. Udany powrót na pierwsze miejsce. :)

Axmann/Krzychu - fajnie znów Was widzieć startujących. Zwłaszcza, że coś chudo obsadzona była tym razem klasa (tylko 8 załóg) - bez Was byłoby za mało Subaraków. :biglol:

 

Za to K-3... wraca do łask. W kontraście do zeszłego sezonu, kiedy w zasadzie wystarczyło się pojawić żeby stanąć na podium. Teraz można mówić o jakiejś walce o pierwszą dziesiątkę. :) I o to mi chodziło, jak kupowałem Szrotkę - solidnie obsadzona klasa, gdzie jest kogo gonić. Ale Lendas Astrą na 3-cim w generalce to dla mnie jakaś zupełna abstrakcja. Jeszcze rozumiem Winckiewicza podgryzającego cterołapy Type-Rem. Ale Astra...? Mega kozak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem trochę zniesmaczony dzisiejszą imprezą a konkretnie zamieszaniem z taryfami które nie zostały doliczone a miały na pewno wpływ na klasyfikację końcową.

My akurat tu jechaliśmy typowo testowo słabo mi znaną rajdówką nie walcząc o żadne punkty w klasyfikacji rocznej (mało startów w tym roku) ale po to sie jedzie na takie imprezy żeby rywalizować sprawiedliwie, a jak ktoś popełnia błędy i nie jest to w żaden sposób ujęte w klasyfikacji...to po co ta klasyfikacja. Może lepiej poustawiać kilka opon i samemu pojeździć...a można było po prostu wyniki wrzucić na stronę np jutro czy pojutrze i udekorować zwycięzców przy następnej imprezie... myśle że nikt by nie miał nic przeciwko a na pewno uniknęłoby się  niezadowolenia wielu uczestników.

Tak czy inaczej chwała organizatorowi za tak naprawdę bardzo fajną i udaną (pod względem trasy i przygotowania imprezę)

Mam nadzieje że wyniki będą sprostowane... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie przesadzajmy z tą "kręciołowatością". Ledwie 5 nawrotów i średnia prędkość z próby Szrotką około 56km/h. Jedynie niektóre "bramki" były bardziej podkręcone niż inne, ale to akurat tylko na plus bo bezsensowne latanie z jednej strony płyty na drugą to by było - jak sama nazwa wskazuje ;) - bez sensu. :mrgreen:

 

A rysunek próby był w zasadzie identyczny jak w sierpniu:

 

 

Do Pasymia ruszacie dopiero o 11-tej? Teoretycznie start pierwszych załóg widzę o 10-tej. Tam też mają zaplanowane takie poślizgi jak w Ornecie? :twisted:

Którędy tam się wjeżdża w okolice toru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...