Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh.... a ja specjalnie zwiozłem dupsko teraz do domq żeby jutro na 10 być :(

 

Bynajmniej ja będę... Może ktoś z forumowiczów się pojawi to jakiś krótki meeting się zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jestem w Ełku także nie stoi nic na przeszkodzie żebym jutro wpadł do Olsztyna :)

Może jakieś małe info dla nowicjusza ?

Wstęp płatny? Jazda na czas czy spotkanie forumowiczów i upalanie dla funu?

Będę wdzięczny za każdą informację :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig Lodowy Jezioro Krzywe 19.02.2012 ,

organizator Olsztyński Klub Rajdowy

 

info bezpośrednio od komandora rajdu:

 

Biuro zawodów będzie się mieściło w Marinie, będzie czynne czynne w niedzielę od 7.00 do 9.00, potem odprawa zawodników, zapoznanie z trasą itd.

 

Wpisowe - dla członków 100pln, dla niezrzeszonych 150, a dla chętnych - roczna składka klubowa wynosi 50pln... :lol:

 

Start imprezy o 10.00

 

O 11.00 planowane przejazdy Krzyśka Hołowczyca

 

Planowane są dwie próby, jedna za przesmykiem, na istniejącym już torze, a druga koło plaży miejskiej, dwa razy jechane przez każdego zawodnika.

 

Trasa będzie odśnieżona

 

Jako pierwsza klasa pojadą auta na kolcu, żeby ,,zmechacić" lód dla aut bez kolców

 

to tyle, jak dojdzie coś nowego, napiszę

 

zapraszam do udziału w świetnej zabawie i nauce, bezpiecznej,

bo trasa jest odebrana przez fachowców od organizacji zawodów bojerowych,

i oczywiście z zabezpieczeniem naszej kochanej i jak zawsze o nas dbającej Policji,

oraz innych służb do tego powołanych :P:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYłem o 10...

Na meeting przyjechał 1 samochód..mój :)

 

Najeździłem się do oporu... do jakieś 10:30 byłem sam. Jest trochę bardziej ślisko niż w poprzednim tygodniu.

Korzystając z tego, że byłem sam to jeździłem w przeciwnym kierunku. Było znacznie lepiej z przyczepnością no i zdecydowanie tor ciekawszy się zrobił :)

Była chyba też skoda policyjna, ale tylko podjechali do brzegu. Nie chcieli slajdować :)

Zrobiłem z 60 kilometrów. Subaru innego nie było :( ino furd, ałdik, mesio, upel...

Bandy śniegowe się porobiły na łukach....niskopodwoziowcom bez kolców nie polecam wypadnięcia z toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę robił wszytsko aby też się zjawic ....ale nie ukrywam że będe musiał wydusić wszystkie 252 kucyki z mojego obk aby dać rade dojechac do godziny 9 :mrgreen:

 

Spox, puść mi z drogi smsa jak będziesz wiedział na którą dojedziesz, to zarządzę rezerwację miejsca i numeru startowego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę robił wszytsko aby też się zjawic ....ale nie ukrywam że będe musiał wydusić wszystkie 252 kucyki z mojego obk aby dać rade dojechac do godziny 9 :mrgreen:

 

Spox, puść mi z drogi smsa jak będziesz wiedział na którą dojedziesz, to zarządzę rezerwację miejsca i numeru startowego :lol:

 

ok

dzięki dam znać

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...