Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Wjazd przez plaże:

http://maps.google.com/maps/place?ftid= ... JCw&dtab=2

 

Ten koło przystani niech pokażą ci, którzy tam wjeżdżali. Tam są chyba dwie możliwości wjazdu.

Ja ci polecam ten pierwszy, bo nie musisz grzać przez całe jezioro do toru. Tam wjeżdżasz i masz tor przed nosem. Poza tym nie robisz zbędnego zamieszania lawetą i autem na kolcu w okolicy tych wszystkich osiedli.

 

EDIT: Tam przed zakazem wjazdu jest taki niby parking i sporo miejsca, więc możesz zjechać autem i potem masz już tylko jakieś 100m do wjazdu na jezioro. A laweta niech sobie stoi. I pamiętaj, że jak chcesz pojeździć tak żeby ci nikt nie przeszkadzał, to najlepiej wcześnie rano albo tak po 15. W ten weekend,na jeziorze był spory ruch w środku dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od Organizatorów jazd na Krzywym: Ice Ride

"Dziś rano byłem na spotkaniu w ratuszu, chcemy zrobić oficjalne zawody. 3 odcinki specjalne o długości 2,5 km każdy, pomiar czasu z fotokomórkami, na dużym akwenie przy plaży miejskiej, z zabezpieczeniem służb ratunkowych. Podział na klasy w zależności od rodzaju napędu: FWD, RWD, AWD dla tych bez kolców, lub dla okolcowanych podział na klasy w zależności od mocy i pojemności, wszystko zgodne z regulaminem ramowym SuperSprintu. Wpisowe okolo 100zł. Pasuje ? Kto wyraża chęć udziału w takiej imprezie ?"

Wpisy i aktualne informacje pojawiają się tutaj http://www.facebook.com/#!/pages/Ice-Ri ... 7289891923 :wink:

 

 

Ciekawe czy to wypali :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszej ręki (organonanizator) :D :

 

Wyścig lodowy (już można :twisted: )na jeziorze Krzywym (WYGRALIŚMY... :P:twisted::mrgreen::lol: )o puchar prezydenta :!: (już lubi samochody na lodzie:twisted: )miasta Olsztyna odbędzie się najprawdopodobniej w niedzielę od rana, chyba od 9.00, planowane są dwie próby po 2,5km, po dwa razy jechane...jutro będą szczegóły... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już postanowiłem ża na następny sezon jakieś używane kolcowane rajdówki sobie kupie......elek jak swoje troche spiłuje pewnie będzie chciał sprzedać za półdarmo to się od niego odkupi :mrgreen:

 

 

 

no i musze jeszcze wymienić obk na wrx :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie konstrukcje ostatnio i robią mega robotę ale jak się takie coś odkręci lub wyrwie to może w najlepszym wypadku pięknie porysować karoserie.... drogą naukę miałem i teraz zajeżdzę na lodzie te nalewki, które bardzo fajne są na takie warunki bo miękkie nieziemsko i mają 1cm bieżnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...