Skocz do zawartości

Bzdury w "Auto Motor i Sport"


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prosbe do Dyrekcji... :wink:

 

... co miesiac kupuje magazyn "Auto Motor i Sport"... nota bene uwazam,

ze jest najbardziej fachowym magazynem motoryzacyjnym...

 

Niestety w rubryce z cenami samochodow caly czas publikuja

bledne wartosci mocy dla WRXow... podaja 218 KM...

 

Czy rzecznik prasowy SIPu moglby to skorygowac?

 

Podaje namiary na redakcje: redakcja@mpp.pl

Wydawnictwo Motor Presse Polska

53-030 Wroclaw, u. Przyjazni 2/4

tel. 071 7806611, fax. 071 7806612

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem im szanse w wydaniu Lutowym, Marcowym i Kwietniowym... Majowym tez w sumie... ale jak w Czerwcowym dalej to samo to juz nie moge... :wink: Pol roku a oni nie wiedza nic o 2.5XT i WRX MY05 :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, napewno do 2003 (buda z okraglymi swiatalami) bylo 218... nie wiem jak MY03...

hmm a nie do 2001? na początku miały 211BHP, potem 218BHP, teraz 225BHP (chociaż michal zrobił przejazd na hamowni tym kombi WRX'em i wyszło trochę mniej).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, z moich informacji wynikało, że od faceliftingu (MY03) WRXy mają przestrojony komputer dzięki czemu są trochę mocniejsze (225KM) i niby mniej palą. Post OGSa zrozumiałem tak jak by to moc była podniesiona od MY05 więc już zwątpiłem w soje informacje. Teraz widzę, że jednak nie słusznie. Przepraszam za to całe zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, z moich informacji wynikało, że od faceliftingu (MY03) WRXy mają przestrojony komputer dzięki czemu są trochę mocniejsze (225KM) i niby mniej palą. Post OGSa zrozumiałem tak jak by to moc była podniesiona od MY05 więc już zwątpiłem w soje informacje. Teraz widzę, że jednak nie słusznie. Przepraszam za to całe zamieszanie.

 

Co Ty sam do siebie piszesz juz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Witek czegos sie chyba nabral ;)

kurde ale jestem ciekawy jakie beda silniki w nowej imprezce jezeli chodzi o WRX (a w szczegolnosci w USA) ktos tam juz wczesniej wspominal ze maja byc 2.5 :| a to chyba niezbyt dobrze bo raczej beda wtedy jeszcze bardziej paliwozerne, chociaz zdaje sobie sprawe ze w przypadku takich aut jest to sprawa drugorzedna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby racja OGS jak szalec to szalec :) ale myslisz ze nowy WRX bedzie mial 300PS ??? To ile bedzie mial STI? 400?

Niestety w moim przypadku troche zwracam uwage na spalanie a STI przy ostrzejszej jezdzie napewno potrafi skotlowac sporo wiecej od WRX.

Przypomnial mi sie V-max na TV4. Zientarski razem z Kucharem ujezdzali EVO VIII i przy ostrej jezdzie zwykla seria potrafila pochlonac 60/100 :| a gdy nalozyli jakies kolce na opony to Kuchar mowil ze wyszlo 80/100 !!!! Kur... ciut nie WRC a mysle ze STI duzo by od tych wartosci nie odbiegalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby racja OGS jak szalec to szalec :) ale myslisz ze nowy WRX bedzie mial 300PS ??? To ile bedzie mial STI? 400?

 

Pisalem o STi... nowe STi 2,5 bedzie mialo na moje oko ok. 325...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...